Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) davenport


davenport
aktív tag

És kint a Tesla, ha valaki másik bolygóról rendelne egyet, megnézheti élőben.

No money, no honey.

(#52) #90467584


#90467584
törölt tag

Szenzációs volt :C

(#53) lev258


lev258
veterán

Szép munka.
A legjobb esti mese manapság. :DDD

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#54) Oldman2


Oldman2
veterán

Gratula! Teljes siker volt!

:C :C :C :C :C :C :C

(#55) vampire17 válasza schawo (#45) üzenetére


vampire17
addikt

A kozepsonek tuti vege?

(#56) gergejly


gergejly
aktív tag

És ha egy fejlettebb faj megtalálja ? :)

(#57) schawo


schawo
titán

Ha ezt a képet 5 évvel ezelőtt mutatják, azt mondtam volna, sci-fi.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#58) Cifu válasza csasaKKP (#42) üzenetére


Cifu
nagyúr

Amit a Falcon Heavy-ről érdemes tudni, azt már leírtam.

Itt annyi plusz van, hogy a tesztúton a Tesla Roadster volt a tehermakett, amelybe egy SpaceX űrruhát ültettek (megj.: jó poén, de egyben tesztelni is tudják a ruhát a világűrben, szóval hasznos is...).

Amit továbbra se tudunk, hogy van-e jövője a Falcon Heavy-nek. Azt viszont már most is tudjuk, hogy a rakéta készen van, és meglepően jól teljesített már az első útján.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#59) jFox


jFox
őstag

Élmény volt. Még nem láttam ilyet, főleg élőben közvetítve.
Szépen landolt a két segéd rakéta. Gratula nekik! :R
Miért küldtek Tesla-t a Marsra? Musk autózni akar, ha odaérnek? :))

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#60) lev258 válasza jFox (#59) üzenetére


lev258
veterán

Gondolták ez menőbb, mint egy betonkocka. És igazuk volt. :C

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#61) Eastman


Eastman
őstag

David Bowie - Life On Mars? :) :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#62) norbert1998 válasza kentucky (#48) üzenetére


norbert1998
veterán

Kb filmbe illő jelenet :D

Tiszta MIB:3 érzés amúgy :D

(#63) n00n


n00n
őstag

A középső Core elveszett? Elég furcsa, hogy semmit nem mutattak belőle. Oké, hogy elvesztették a jelet, de máshonnan még kamerázhatták volna.

(#64) kentucky


kentucky
őstag

Mekkora poén lett volna ha megmozdítja egy robot a spacex ruha kezét :D

(#65) schawo válasza n00n (#63) üzenetére


schawo
titán

nincs infó, de elég valószínű, mert különben volna infó :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#66) Lenry válasza n00n (#63) üzenetére


Lenry
félisten

az élő közvetítés másik kameráján (ahol az irányítótermet mutatták), ott van egy ilyen mondat, hogy "We lost the center core" (38:30-nál)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#67) erer1000


erer1000
őstag

ha jól olvasom 6 óra még míg tovább indul a tesla.

addig kéne csapatni hold előtt áthaladó autó képeket bár gondolom nem igen van rá lehetőség meg túl gyors, de poénnak jó

csak tesla

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#68) n00n válasza Lenry (#66) üzenetére


n00n
őstag

Valóban, köszi.

(#69) WoodrufF


WoodrufF
tag

Hát ezt az élőt egy kicsit elbaszcsizták. Ehhehe, nevetséges mekkora hülyének nézik az embereket, na de majd legközelebb jobb lesz. :)

(#70) Lenry válasza WoodrufF (#69) üzenetére


Lenry
félisten

:F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#71) n00n válasza WoodrufF (#69) üzenetére


n00n
őstag

Itt szerintem csak megmutatták, hogy előtte a rakatéban volt, most meg az űrben van. Legalábbis én így vettem le. Miért, azt gondolod, hogy kamu az egész? :U

[ Szerkesztve ]

(#72) vampire17 válasza n00n (#63) üzenetére


vampire17
addikt

Mondjuk nem volna meglepo ha odalett volna, hiszen messze az kapta a legnagyobb terhelest. DE ez egy teszt, nyilvan szanaszet cincaljak majd az adatokat, illetve azert ez igy is boduletes teljesitmeny!!!

Ahogy a ket hordozo landolt, az szerintem az emberiseg epic pillanatai kozott lesz szamontartva, ha ez tenyleg akkor lokest ad az urutazasnak, ez a kep 15-20 ev mulva tankonyvekben fog viritani....

(#73) gabro0 válasza Lenry (#66) üzenetére


gabro0
őstag

Uh tényleg, az emberek reakciójából is látni. :/

(#74) Zotya84


Zotya84
őstag

Amikor 37:10-nél aszondja, hogy a két booster képe azért egyforma, mert ugyanazt csinálják, aztán alig 30 mp-cel később, mikor nekiállnak fékezni, majd a célterületre ráállni - amik ugye különböző festéssel bírnak - akkor a videojel gyorsan rácáfol, és kiderült hogy végig ugyanazt a videojelet adták kétszer. Bár ez elég hamar világossá vált számomra, ott bizonyosodott be a dolog...

Azért egy ekkora mutatványnál ez elég nagy blama... ;] :D

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#75) nullpoint


nullpoint
senior tag

37:00 tól jobb felül nem a középső fokozatot mutatják? Mintha nem nyíltak volna ki a talpai meg az áramlásrontók. Már ha azon is kell olyannak lenni.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#76) Necroman_Mk2 válasza Lenry (#70) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Arra céloz, amire én is: élőben nem mutatták a Tesla védőburkának leválását, csak az élő közvetítés végére bevágták.

(#74) Zotya84 Nekem is feltűnt.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#77) Lenry válasza Necroman_Mk2 (#76) üzenetére


Lenry
félisten

aha.
és ebből mire következtetsz?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#78) Szabaka válasza Zotya84 (#74) üzenetére


Szabaka
tag

Akkor raktak rá késleltetést? 36:30 körül nem egyszerre jön a "manőverező csóva"

Szerk:
Látom, mit mondasz.. a landolás helyének festését... Jogos

[ Szerkesztve ]

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#79) Silεncε válasza Zotya84 (#74) üzenetére


Silεncε
őstag

Azt figyeltem én is, hogy gyanúsan egyszerre mozog mindkettő :D

(#80) Necroman_Mk2 válasza Lenry (#77) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Csak annyit, hogy ha legközelebb tartanak élő streamet, akkor figyeljenek majd erre is oda :)

De még ezen közvetítési bakikkal együtt is jó volt élőben nézni. A folytatásban: megtudjuk, hogy mi lett a tengerre érkező, központi egység sorsa - bár az "előzetesben" látott füst drámai helyzeteket vetít elő.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#81) Zotya84 válasza Szabaka (#78) üzenetére


Zotya84
őstag

Mutatom inkább:

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#82) Lenry válasza Zotya84 (#74) üzenetére


Lenry
félisten

lehet, hogy elb*szták, vagy az egyik boosteren nem működött a kamera, tökmindegy.
a lényeg nem a közvetítés volt, hanem hogy mindkét booster sikeresen leszállt, ahogy az a külső felvételen látszott is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#83) 0xmilan válasza Necroman_Mk2 (#76) üzenetére


0xmilan
addikt

Szerintem arra céloz, hogy az egész kamu volt és stúdióban vették fel, mert a föld amúgy is lapos. :U

(#84) Zotya84 válasza Lenry (#82) üzenetére


Zotya84
őstag

Valóban, a lényeg a visszatérés volt. Csak akkor mondták volna azt, hogy az egyik boosterről nem kapnak képet, várjunk a földi felvételekre. ;)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#85) Tsebacsi válasza Lenry (#82) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Van aki semminek sem tud örülni, és mindenben az átverést keresi. Mi meg örülünk, mert egy Mérföldkövet láttunk, amit nem szabad (és a jutubnak hála sose fogunk) elfeledni. :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#86) Necroman_Mk2 válasza 0xmilan (#83) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Gondolom a felvételeket a kamu Holdraszállással egy időben készítették :P

(#85) Tsebacsi Most nem azért, de egy élő sportközvetítés alatt te sem szeretnél lemaradni a célvonalon először áthaladó versenyzőről, vagy focimeccs esetén egy gúlról, mert az élőkép éppen valami mást mutatott.
A Space X mentségére legyen mondva, hogy az ő esetükben még nincs évtizedes tapasztalat és kialakult gyakorlatok az élő adásra.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#87) syberia válasza schawo (#45) üzenetére


syberia
veterán

Az a gyorsító rakéta leszállás nagyon komoly volt, ilyent még nem láttam. :Y

(#59) jFox: A marslakók is a Tesla Model 3 várólistára kerülnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#88) schawo válasza Zotya84 (#84) üzenetére


schawo
titán

Simán lehet, hogy a rendező nyomott rossz gombot, és nem vette észre, mert csak az utolsó pár másodpercben látszott csak biztosan, hogy rossz képet kaptunk.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#89) schawo válasza Lenry (#66) üzenetére


schawo
titán

Melyik streamen volt ez?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#90) Zotya84 válasza Tsebacsi (#85) üzenetére


Zotya84
őstag

& #88) schawo:

Hahaha. De, örülök, csak nem tudok elmenni az ilyen bakik mellett, és nem, nem keresem benne az átverést.
Egyébként már az első másodpercekben biztos volt, hogy ugyanazt a képet látjuk, mert kizárt, hogy két egymással ellentétes irányban forduló eszköznek századmásodpercre azonos időben azonos precíziós manőverre van szüksége.

BTW, kiderült már a 2. fokozattal mi lett? Remélem egyben megúszta az is. Csak azért kérdem, mert spacex honlapja nem kicsit lehalt... :D Közben meglódult.

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#91) C4mp3r


C4mp3r
addikt

sok hulye szerint ez is kamu volt, erdemes benezni abba a csoportba, ha valaki mulatni vagy sirni akar.

(#92) Örni


Örni
senior tag

Állítólag az összes Tesla roadstert így fogják kiszállítani! :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#93) Zotya84 válasza C4mp3r (#91) üzenetére


Zotya84
őstag

Jó, azért ez már durva. Inkább kihagyom őket... :W

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#94) Eastman válasza Zotya84 (#84) üzenetére


Eastman
őstag

...on CNBC...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#95) TaaT válasza syberia (#87) üzenetére


TaaT
veterán

Ez anno nagyobbat ütött :)) [link]

Give them hell Ukraine!

(#96) davenport válasza C4mp3r (#91) üzenetére


davenport
aktív tag

Az egyik beülhetett volna a Teslába.

No money, no honey.

(#97) nullpoint


nullpoint
senior tag

37:00 tól jobb felül nem a középső fokozatot mutatják? Mintha nem nyíltak volna ki a talpai meg az áramlásrontók. Már ha azon is kell olyannak lenni.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#98) 0xmilan válasza C4mp3r (#91) üzenetére


0xmilan
addikt

Zárt csoport. Be kell lépni, hogy lásd a posztokat. No, thank you. :DDD

(#99) flashpointer


flashpointer
őstag

az a kocsi az urben eleg abszurd, amugy meg a ket szelso raketanak amik megint visszajottek mar a masodik utja!

(#100) kentucky válasza 0xmilan (#98) üzenetére


kentucky
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.