Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sotyks94 válasza Robert07 (#47) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

3 hónapja aktivált kód, tegnap délben írtam supportnak... és ma délben még semmim sincs ... ./

(#52) deakpeti


deakpeti
tag

Egyebkent olyan mint a csgo!lehetne csgo2

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#53) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Ez is egy tucat FPS lesz minimális stratégiával. Kár érte a nagyon régi Rainbowk nagyon jók voltak.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#54) Mate válasza deakpeti (#52) üzenetére


Mate
nagyúr

Cs:go-ban 1000x több taktika van, mint ebben. Sajnos meg se közelíti azt.

(#55) deakpeti válasza Mate (#54) üzenetére


deakpeti
tag

Nem a jatekmenetre gondoltam hanem a stilusra!terroristak vs swat vagy mi

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#56) Mate válasza deakpeti (#55) üzenetére


Mate
nagyúr

Ja, ha így nézzük akkor ez a cs147 :D

(#57) xrace77 válasza deakpeti (#55) üzenetére


xrace77
tag

Nálam elég rövid életű volt ez a játék
Kb 5 percet szarakodtam a menüben mire összejött a 2 csapat.
Játékban a területvédő csapatban voltam. Várjuk az ellenséget, eltelt egy perc. Semmi. Tovább várakozunk.Végre robbantás hangja hallatszott,valami akció lesz. Erre valami host migration fail üzenettel újra a menüben vagyok. :W
Uninstall ;]

(#58) deakpeti válasza xrace77 (#57) üzenetére


deakpeti
tag

Tobbet toltottem a menuben mint jatekban:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#59) djculture


djculture
félisten

Ubisoft nem tud normálisan szervereket üzemeltetni.. crew is 1 évig döglődött emiatt. Aki szeretne szenvedni hogy kidob elszáll nem látni a játékosokat annak kifejezetten ajánlott ubitól multis játékot vennie.

[ Szerkesztve ]

(#60) raven84


raven84
senior tag

Konzolon lehet jópofa, de pcn nekem túl lassú az eksön.

(#61) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Valaki tudna adni egy support elérhetőséget amire válaszolnak is? Mert a "super mega instant guarantee acces" 2 napos késéssel sem jött még meg, és a ubi hivatalos support oldalán kiposztolt tiketemre sem jött válasz 1+ napja. A hétvégét pont arra terveztem szánni hogy ezt a vackot kipróbálom, de hiába aktiváltam be hónapok óta kulcsot, semmi ...
(mellékesen megjegyezném hogy 2 uplay accom van, és mind2-re jó rég be lett aktiválva, és EGYIKRE SEM JÖTT MEG)...

[ Szerkesztve ]

(#62) deakpeti válasza Sotyks94 (#61) üzenetére


deakpeti
tag

igazabol nem vezsitesz sokat ha kihagyod,de nyugi en is igy voltam mint te idovel meg fogod kapni:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#63) Mate


Mate
nagyúr

Küldtek még egy kódot:

4N4A-DKTQ-LFCD-AUAA

(#64) Pcgamers


Pcgamers
tag

Vittem a kódot

(#65) breakout123 válasza Mate (#63) üzenetére


breakout123
aktív tag

Vittem, de utána ránéztem az e-mailemre és nekem is kiküldték végre: :C
XMCM-9CVY-6QFM-C9FV

Origin: malysztor

(#66) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Tegnap este megkaptam a kódot. Az éjszaka letöltötte és ma reggel játszottam pár menetet. Miután újraindítottam egyszerűen nem csatlakozik semmihez sem. Kiírja, hogy matchmaking majd visszalép mindenféle hibaüzenet nélkül. Találkozott ilyennel már valaki?

(#67) deakpeti válasza Pikkolo^^ (#66) üzenetére


deakpeti
tag

En talalkoztam ilyennel!kikapcsoltam a gepet aztan be es semmi!csak 1 ora utan lehett jatszani nekem:(

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#68) Pikkolo^^ válasza deakpeti (#67) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az újraindítás segített nekem.

A maga a játék inkább CS, mint R6.

(#69) Pcgamers


Pcgamers
tag

VAlaki tud dobni egy Rainbow Six siege bétakulcsot adni?

(#70) gyuromoj válasza Pcgamers (#69) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ment PÜ :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71) deakpeti válasza Pikkolo^^ (#68) üzenetére


deakpeti
tag

Persze igazad van!!

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#72) Szajo


Szajo
őstag

Valakinek nincs egy felesleges kódja? Nagyon örülnék neki én is megvettem a humble bundle-t de egyszerűen nincs ott csak a ghost reconok... wtf?
Szóval egy beta kulcsnak örülnék, ha valaki tudna szerezni meghálálom valahogy!

(#73) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Igazán megcsinálhatták volna, hogy tárak vannak és nem lőszer. Így lelőnek valakit majd újratölt és ismét élvezheti a teljes tár kapacitást.

(#74) takessz


takessz
senior tag

Nvidiás kulcsot beirom és nem jó a kód mi a gondja help valaki :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#75) deakpeti válasza takessz (#74) üzenetére


deakpeti
tag

Hova irtad eloszor is?ha a hivatalos oldalra akkor varnod kell egy emailra amibe lesz az igazi beta kulcs amit a uplayen kell bevaltani!:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#76) Pikkolo^^ válasza deakpeti (#75) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem volt a kulcsom amit a steam nem fogadott el, de a uplay igen. Ezt követően küldtek egy másik kódot levélben amit elküldtem az egyik haveromnak. Majd jelzi sikerült vagy sem.

(#77) deakpeti válasza Pikkolo^^ (#76) üzenetére


deakpeti
tag

Ja jo ertem

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#78) minimumgame


minimumgame
tag

Akinek kell béta kulcs az írjon egy üzenetet, 4 db van még.

(#79) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

4 kód vihető. Október 4-ig tart a béta. Beváltás menete

Kódok:
U6JB-EKRX-GHLR-UAWB
M4LA-LL8N-AGEL-PX86
BHAP-APGJ-BEWE-V6LM
A7KG-AG6U-Y7AW-7MCF

(#80) Spancho


Spancho
őstag

Èn is kaptam + 4 kódot.

Ps4-re vannak :

GR6B-HPN3-F87M
2KKH-H6NL-C7LJ
CEED-85N2-2AN8
2AE2-L7NT-KHAD

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#81) xrace77 válasza Spancho (#80) üzenetére


xrace77
tag

4 db PC kód

7MJH-NWEV-HLN4-7GGV
WCQA-MKGU-W4WH-YFYB
KUJC-3JAL-RCA7-MFCT
KLMA-6Y6R-HJPA-U7RB

(#82) ledgeri


ledgeri
nagyúr

akkor én már nem írom...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#83) zarandok33


zarandok33
csendes tag

Mivel nincsenek barátaim, én is adok 4db PS4-es kódot, használjátok egészséggel.

FTTT-FRNT-QNCQ
ABPD-34NJ-6RBN
EN9E-JCNP-JBKL
2K59-JPNR-6JBT

(#84) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Én is adok 4 kódot!

CLLK-7LYC-AKYB-4C3M
QQ7N-CA3X-PMKA-HABM
YWBJ-VLP6-8EB7-8VLK
4WY8-VVB9-7WEU-VAAJ

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#85) J0hn D0e


J0hn D0e
csendes tag

Sziasztok!
Xbox one-ra van 4db kódom,ha kell valakinek!Kérni szabad! :)

(#86) Spancho válasza zarandok33 (#83) üzenetére


Spancho
őstag

Legyek a barátod ? ;]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#87) breakout123


breakout123
aktív tag

4 db PC kód:

ARJT-NFXH-NAL6-DPTY
CL9K-UHJ3-4CAL-7GXM
8PPG-8CE3-HMNA-WJLA
QQNK-PL9H-C8AF-EMMN

Origin: malysztor

(#88) zarandok33 válasza Spancho (#86) üzenetére


zarandok33
csendes tag

Oh, ezt biztos csak a kódok miatt ajánlod fel... :O

szerk.: Jah, hogy neked is voltak... akkor szerezzünk még 8 barátot és boldogak leszünk :C

[ Szerkesztve ]

(#89) takessz válasza zarandok33 (#88) üzenetére


takessz
senior tag

3CMV-PAL7-NLDL-3NCT
88PM-CQA6-HNKQ-AQ3G
Aki érdekelnek én is kaptam 4 et PC -re

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#90) regener


regener
veterán

Aki bétázik még és szereti a Terrorist Hunt-ot az vegyen fel :D
Uplay: RaZ_HU

(#91) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Egy Gameplay, ami többet mutat már, mint ami volt a bétában leírásában további linkek!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#92) emiki6


emiki6
veterán

Ma hány órától indul félig nyílt béta?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#93) ledgeri válasza emiki6 (#92) üzenetére


ledgeri
nagyúr

25-étől fog indulni! Azon belül, hát...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#94) ledgeri válasza ledgeri (#93) üzenetére


ledgeri
nagyúr

megvan: 4 PM Paris time!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#95) emiki6 válasza ledgeri (#94) üzenetére


emiki6
veterán

Igen, azóta én is megtaláltam. A Párizs time a Magyarország time is, szóval itt is 16-órától.

Aki részt vett a zárt bétán, az ma is játszhat!

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#96) ledgeri válasza emiki6 (#95) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ohh, és tényleg...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#97) regener


regener
veterán

Nullázták az előző bétát? Megint 0-ás szintű vagyok...

(#98) emiki6 válasza regener (#97) üzenetére


emiki6
veterán

Igen.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#99) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Sziasztok!
Ma szerettem volna kipróbálni az open beta-t de passzolom,hogy megy-e most per/pill?
Leszedtem ezt az Uplay-es vmit de a játék indítást passzolom,hogy hol van.... :F
Kell hozzá aktívizációs kód vagy más?

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#100) Memphis79 válasza Memphis79 (#99) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Már rájöttem,hogy eltévedtem :B :DDD

Origin:Memphis79HUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.