Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Most a sony gamepass megoldása jobban érdekelne, mint a játékok mutogatása.

(#2) Arolotifar válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


Arolotifar
őstag

+1 :K

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3) Felesbandi válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Valoban nagy szukseg lenne Sony oldalon egy GP alternativara. Idei evben amugy se tunik rossznak a Sony felhozatala exkluzivok teren. :))

(#4) markknight


markknight
veterán

Támadnak az elborult indie játékok :D

(#5) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na lássuk mi lesz!

Exoprimal?? Ez meg wtf? :F Capcomtól inkább egy Dino Crisist vártam volna, ez gagyi akciójátéknak néz ki.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) markknight


markknight
veterán

Nagyon langyi játékok ezek ha csak a grafikát nézem. Bőven ps3 & ps4 éra.

[ Szerkesztve ]

(#7) Hopkins95 válasza markknight (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hogy sikerült ilyen jól megjósolnod? :DD

Gyerekek, ez nagyon gáz volt. :DDD Az utolsó State of Play előadások sem voltak erősek, na de ez...kritikán aluli! :(

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) markknight válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


markknight
veterán

Pedig vártam valami Pókember morzsát a végére :D

De amik játékok voltak, nem tudom, jót röhögtem itt a tv előtt. Vagy kis enemyk vannak és azokból millió (pl a dínós agymenés) vagy mindenhol ilyen bazi nagy szörnyekkel kell harcolni, meg robbantani-varázsolni, hogy még a stream is átcsap ilyen kockás moslékba az alacsony bitráta miatt.

Kajak ez az irány? Ezért kellett egy 20 perces eventet tartani? Jaj :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Hopkins95 válasza markknight (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát inkább bármit mutattak volna Pókemberből, azt én is szívesen megnéztem volna.

Amúgy ne is mondd, katasztrófa, nem bírom ezeket a hiperhektikus előzeteseket ezzel a rengeteg robbanással meg varázslattal.

A zene is milyen gagyi volt már ez alatt a Gundam Evolution alatt pl.? :U Kimondottan idegesítő volt. Az az érzésem támadt, mintha valami gagyi f2p játék reklámját látnám. Ez az előadás többet ártott a brandnek, mint használt. :(

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.