Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) tixem válasza Reinkz (#7) üzenetére


tixem
addikt

Hát nem tudom, lehet en vagyok a hülye, hogy cseréltem a 2500k-t egy 8320-ra de nem bántam meg. Tuningolva eszik az intel is meg az amd is és mivel én folyamatosan húzva használom így a fogyasztás hidegen hagy (azt csak mellékesen jegyezném meg, hogy aki a fogyasztáson lovagol az ne vegyen semmit se, mert ha procira van pénze akkor villanyszámlára is legyen. Nem fogyaszt szignifikansan többet az amd), árban pedig anno amikor vettem jóval kedvezőbb volt a 8320 mint egy k-s i5. Jóval. Viszont nem sokkal tud kevesebbet, így nekem jobban megérte. Játékok alatt meg ugyanolyan jó, sőt bf3 jobban fekszik a 8320-nal mint a 2500k-nak. Legalábbis én így vettem észre.

De nyilván érthető ha valaki intelt választ, vitathatatlanul többet nyújt, ha lenne pénzem váltanék én is. De sokba kerülne. És okom se lenne rá, hiszen a 8320 vastagon elég mindenre egyelőre, remélem lesz is még egy darabig.

Ráadásul íhy, hogy lassan az intel sem tud mar hova gyorsulni és ők is ráálltak az apu fejlesztésre sok értelmét nem látom a procierő erőltetésének.

Egy ilyen 6300 a felhasználók 95%-nak elég. A többi meg olyan kocka, mint mi vagy csak siman hülye hozzá, viszont vastag pénztárcával :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.