Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Lehetne ebből csak egykártyásat is?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez a középkategória?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) lazlogogola


lazlogogola
tag

Még mindig csak 1 Gb RAM :W

(#4) BobTail válasza lazlogogola (#3) üzenetére


BobTail
őstag

???

(#5) vicze válasza Blyan (#1) üzenetére


vicze
félisten

Kizárt, akkor még a végén a szolgáltatók is árulnák, fúj. ;]

(#6) Plazmacucci válasza lazlogogola (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igaz, néggyel jobban pörögne! (Nem)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) darvinya


darvinya
titán

Nem rossz, főleg ha 2 kártya egyszerre kezeli és nem csak stand by.
Meg ára idehaza is normális és nem túúúúúl árazott ≈2éves HW-ért.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8) Fall-N válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Fall-N
veterán

Sokan nem értik, hogy nem csak a rendszert kell nézni a RAM-nál hanem, hogy a programok is igénylik. Egy sima több lapos böngészésnél is elfogyhat a memória. Főleg ha trágya módon van összekendácsolva.Ugyanúgy igaz ez iOS, Android esetén is.
Szóval ne az értelmetlen kijelző és felbontás háborút nyomassák hanem lépjenek túl a középkategória=1 GB RAM-on.

[ Szerkesztve ]

(#9) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

5,7" 720p XDDDD

(#10) Luck Dragon

Én kiváncsian várom, főleg majd az új wp10-el.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) azopi74


azopi74
addikt

1530-at akarok! De attól tartok, csúcskategóriában már csak a windows 10-es generáció kap utódot.

(#12) Luck Dragon válasza azopi74 (#11) üzenetére

Szerintem is így lesz, ahogy a 930 utód esetében is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Külföldi tapasztalatom nincs, de ez a 4G mánia nekem kicsit furcsa. Ez csak arra jó, hogy bedobják, hogy van 4G, így kevésbé gond, hogy szar a kijelző, kevés a RAM, régi a proci.

(#14) System322 válasza Fall-N (#8) üzenetére


System322
csendes tag

Oke, nekem 1 gigás wp-s telom van, meg sose volt keves a ram a böngészőben, sose volt, hogy egy programot, akar nagy hardwere igényű játékot, ne tudjak zökkenőmentesen futtani, es az se számít egyszerre hany program van megnyitva... (ha jol tudom a megnyitott programok tobbseget hibernlja a rendszer) szoval középkategóriás wp-be boven jo az egy giga... 2 szerintem eleg a felsokategorias telokba, oda is csak azert, hogy vagizhasson a tulaja, hogy az oveben Ennyi van, ha mar kifizet egy rakás lovet...

(#15) ndave92


ndave92
tag

Hát egy Full HD kijelző sokat dobna rajta és a 2GB RAM se hangzana túl rosszul. :D
A Lumia 1520 utódját várom. Arra lehet le is fogok csapni, de ez a modell felejtős. :)

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#16) Oppenheimer válasza System322 (#14) üzenetére


Oppenheimer
veterán

wow de nem érted mire kéne a több RAM.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17) Joxy20 válasza Fall-N (#8) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Nem értem miért vállt ekkora dologgá ez a hardver hajhászat. Az Iphone 5 lassu? Tudjátok menniy memória van benne? Mekkora proci? 5 WP-es telefon van a családba ebből 3 1 giga ramos a másik kettő csak 512. És mindkettőn ugyanolyan jól fut minden. Persze ami 1 gigát igényel (játékok leginkább) az nincs is rá kiadva, minthogy akadjon. Azért mert az android optimalizálatlan a legtöbb készüléken és 3-4 giga ram kell neki, hogy az oprendszert meg a messengert el tudja futtatni, hát az gázabb szerintem, mint hogy nem tud továbblépni és nem egy gigát belerakni. Minek rakja bele, ha nem kell.....Vegyél 930at abba több van. aztán örüljél.

(#18) kolosanyi válasza Oppenheimer (#16) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dehogynem, MULTITASK!44 ;]

Szerintem nem az 1 giga a gáz, hanem a Snapdragon 400. Jöhetnének aktuális hardverrel is WP-s teló.

(#17) Joxy20
Azért érezni azt a fél giga RAM-ot, ezt te is tudod.

[ Szerkesztve ]

(#19) Joxy20 válasza kolosanyi (#18) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Miben lehet érezni? Antutuba? Vagy mit futtatsz egy 25000es 4 colos telefonon amihez nem elég 512 ram?

Szerk: Vegyük alapul a 720at. Teljesen jól működik 512 rammal. bőven elég hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#20) kolosanyi válasza Joxy20 (#19) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, Antutuban. Emiatt kell az 1 giga... :U

(#21) |DavidWoody| válasza Májkülnájt (#9) üzenetére


|DavidWoody|
tag

Nagyon hasznos komment , koszonjuk.

-woody-

(#22) tjb007 válasza kolosanyi (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

Majd a 10-zel, addig nem.

(#23) sz.balazs.95 válasza lazlogogola (#3) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Szerintem a Snapdragon 400 sokkal nagyobb gáz... :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#24) Joxy20 válasza kolosanyi (#20) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Az antutu szarkasztikus volt :) Használtam 3 512 ramos wp-t használok jelenleg 1 giga ramos wp-t 2-t is. Mindegyik teljesen megfelelő volt arra amire kellett. Ha olyanokat akarsz futtatni ami ram igényes akkor ne az alsó kategóriát vedd meg. Arra viszont az 1 giga ramos bőven elég.

(#25) Baggins86 válasza Májkülnájt (#9) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Ebben most mi a vicces? Középketegória, 257 PPI, teljesen rendben van.

(#26) kolosanyi válasza Joxy20 (#24) üzenetére


kolosanyi
veterán

Részemről is. Én egy 630-at használok teljes megelégedettséggel, nem arról van szó, hogy nem használható, de olyan, hogy multitasking, gyakorlatilag nem létezik a telefonon, mert agyon swapolja magát. Ettől még szeretem, jó kis alaptelefon, de ha nem butatelefonként akarod használni - mint én -, akkor kell a hardver.

[ Szerkesztve ]

(#27) Integrale válasza kolosanyi (#26) üzenetére


Integrale
veterán

Ez sajnos jelen van 1 és 2 GB RAM-os modelleken is.

"Bad reklám is reklám too"

(#28) Joxy20 válasza kolosanyi (#26) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Hát igen viszont ha jobban ki akarod használni, akkor felsőbb kategóriát veszel.

(#29) match123 válasza Joxy20 (#19) üzenetére


match123
tag

Van egy 720-am, boven keves neki a ram. Ahogy irtak felettem, ha nem kb alap telefonnak hasznalod, akkor keves.

(#30) Pearce


Pearce
aktív tag

Várós.
És úgy látszik, hogy a Snapi 800-as marad a felső kategória kiváltsága.
Amúgy van a 400-as és a 800-as processzorok között más, amelyiket a wp támogat?

(#31) fateless


fateless
veterán

De jó lenne, ha végre kihoznának egy 930 Dual SIM-et vagy egy leendő 1030 Dual SIM-et...

Ezekből miért nincs két SIM-es változat?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#32) ryori


ryori
senior tag

nem rossz a méret, de jöhetne egy 6,6"-es wp-s teló :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) tjb007 válasza Pearce (#30) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincsen, majd a 10-zel fognak érkezni az újabbak.

(#34) kolosanyi válasza Integrale (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

Abban biztos vagyok, hogy nem olyan mértékben, mint a 630-on. :)

(#28) Joxy20
Azért nem véletlen, hogy az újabb low end modellek mind 1 gigásak.

[ Szerkesztve ]

(#35) Matada2.3 válasza sz.balazs.95 (#23) üzenetére


Matada2.3
veterán

Pontosan, egy 410 lehet beleférhetett volna :U (most olvasom, hogy nincsen támogatás még)

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#36) sz.balazs.95 válasza Matada2.3 (#35) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Mondjuk akár egy S800-at is pakolhatnának bele.
Anno az x20-as széria felső és közép kategóriája is azonos SoC-ra épült, nem értem, hogy ezt most miért nem lehetne kivitelezni.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#37) Integrale válasza sz.balazs.95 (#36) üzenetére


Integrale
veterán

Mert drágább, ezáltal kevesebb lenne a haszon, modellek közötti kannibalizmusról nem is beszélve.

"Bad reklám is reklám too"

(#38) kolosanyi válasza Integrale (#37) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az így is megvan az n+1 low end cuccnál.

(#39) noro79


noro79
tag

Sokan nem törődnek bele hogy a telefonjuk 8 procival és 3gb ram-al is néha szaggat. wp-nak elég az 1gb. Nekem 512 mb ram van és egy-két játék simán fut rajta és nem akad meg mint pár 200.ezer forintos csoda telefonon...

(#40) zombinyul


zombinyul
addikt

Tetszik ez a globális kijelző csokkento tendencia :K Nem rosszak ezek a phablet jószágok, de meg nem ertem soha, egy ekkora keszuleket hogy lehet a mindennapokba hasznalni. Nekem nem menne. Snapi400+1GB meg eleg lesz oda, a HD pedig a kategoriaba megfelelő pixelsuruseget nyujtja. Lenyegebe egy 730/735 felfujva.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#41) Naughty9011 válasza Joxy20 (#17) üzenetére


Naughty9011
tag

+1 , ha en irom ezt, akkor mar trollozok meg flamezek:DD

Mate 10 pro

(#42) Воланд válasza fateless (#31) üzenetére


Воланд
titán

mert a ketsimes keszulekek nagyon ritkan kerulnek be a szolgaltatokhoz, a tobbseg meg ott vesz keszuleket. ebbol kifolyolag nem erne meg ilyen tipust fejleszteni, majd fuggetlenul piacra dobni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) sz.balazs.95 válasza kolosanyi (#38) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Másrészt ez a 820 - 920 párosnál valahogy nem okozott gondot. A 925-ről már nem is beszélve...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44) Lall válasza tjb007 (#33) üzenetére


Lall
veterán

Fél év múlva, ismét ~1 év lemaradással. Na majd a tizenegy vagy tízésfél...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#45) Blyan válasza Lall (#44) üzenetére


Blyan
félisten

Dehogyis, már tervbe van véve az octa core támogatás, ami W10-zel már elérhető is lehet. Lehet. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46) fateless válasza Воланд (#42) üzenetére


fateless
veterán

Költői kérdés volt, de azért kösz, hogy reagáltál rá.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#47) Mr.Silkó válasza Fall-N (#8) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1 Iphone topikokban is szokták emlegetni, hogy a Safarinak nem elég az 1 GB. Nem csak a rendszeren múlik.

[ Szerkesztve ]

(#48) Glenda válasza sz.balazs.95 (#43) üzenetére


Glenda
addikt

Jah. A 820 egy pillanat alatt kifutott a szolgáltatóknál, tavaly már szórták ki szolgálati telefonnak egy részét az egyik mobilszolgáltatónál. A 920 szerintem megette az egészet, főleg hogy szebb is volt.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#49) EndR válasza Воланд (#42) üzenetére


EndR
tag

Pedig szerintem lenne rá igény!

Nekem legalábbis biztos

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#50) Воланд válasza EndR (#49) üzenetére


Воланд
titán

igen, ahogy qwerty-s telefonokra is biztos lenne igeny, megsem foglalkozik senki vele.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.