Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Titan44


Titan44
tag

Már várom, belekóstolok az tuti.
Remélem tudják hozni a jó öreg sztárvárszos fílinget, minőségi, de nem erőltetett újdonságokkal.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#2) boeing


boeing
senior tag

Hát igen kéne már egy jó kis star wars játék. :K

(#3) Sicilian válasza Titan44 (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

Na igen, a hangulaton fogják elbukni, ha nem sikerül hozniuk :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#4) *Z/\ck* válasza Sicilian (#3) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Remélem, hogy olyan hangulatos lesz, mint anno a jedi academy volt, azt már nagyon-nagyon végigjátszottam:DDD

(#5) Wolverine válasza *Z/\ck* (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Rossz hírem van: egy MMORPG-t nem tudsz végigjátszani. Viszont bármikor abbahagyhatod, ha már nem jön be.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) teeem


teeem
aktív tag

Csak nehogy az Age of Conan sorsára jusson. Viszont én is nagyon várom már, és tiszta szívből remélem hogy nem b*sszák el. Nagyon megharagudnék rájuk. ;]

Egyébként, a fizetős-nem fizetős dologról tudni már valamit?

(#7) Wolverine válasza teeem (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Fizetni biztosan kell majd, a kérdés csak az, hogy mennyit és pontosan miért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) *Z/\ck* válasza Wolverine (#5) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Hmm. Én ezt jó hírnek nevezném, bár tisztában vagyok az MMORPG-fogalmával. :DDD

(#9) teeem válasza Wolverine (#7) üzenetére


teeem
aktív tag

Hát ez bizony lehangoló. :(

(#10) ollie válasza teeem (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért? Általában sokkal jobbak a fizetős játékok, mint az ingyenesek.

***

(#11) Wolverine válasza teeem (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

A működtetés pénzbe kerül, és azt valahonnan be kell szedni. (a vásárláskor elköltött összeg a fejlesztési költség...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) *Z/\ck* válasza ollie (#10) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Ezzel nem értenék egyet. Egy Fps-t például css, cod, bf, ugyan úgy és ugyan addig lehet kihasználni, mint egy végtelen nyúlós wow-ot.
Itt a játékélményt már legtöbbször nem maga a játék, hanem a barátok a csapat és a közös élmény adja. És ehhez szerintem, hogy valaki virtuálisan szórakozzon, túl sokba kerül egy gamecard. Persze reális az ára, meg ilyesmi, de gondold el mennyi mindent csinálhatsz belőle az igazi életedben a barátaiddal?:)
:R

(#13) Wolverine válasza *Z/\ck* (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Attól függ, mit csinálsz az adott játékban. Én a WoW-ot 5 éve nyúzom, és még mindig kitűnően elszórakozom a szóló tartalommal is... az fps-eknek viszont a gondolatától is álmos leszek :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) *Z/\ck* válasza Wolverine (#13) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Hát igen, ez eléggé egyénfüggő. Én nem tudok hosszadalmasan ilyen "altató" játékot játszani, kell a valós idejű reflexgyakorlat és taktika:D

(#15) Wolverine válasza *Z/\ck* (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Mutassak neked olyan contentet pl. a WoW-ból, ahol taktika és reflexek nélkül hónapokig tartó sz*pás jut csak? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) *Z/\ck* válasza Wolverine (#15) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

:DD :DD

(#17) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, ha 2011 tavaszán olyan grafikával adják ki, mint a screenshotokon van, akkor én 2011 tavaszán elkezdek inkább WoW-zoni. (Dehogy! :DD)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#18) ollie válasza *Z/\ck* (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az általad felsorolt játékok sem ingyenesek, na meg nem is MMO-k.

Egyébként meg az a havi 3-4000 Ft a hobbidra nem igazán nagy kiadás. A legtöbben sokkal többet költenek cigire és piára (akár egy hétvége alatt).

[ Szerkesztve ]

***

(#19) HaaS válasza ollie (#18) üzenetére


HaaS
addikt

A "legtöbben":D!

Háát... azért a számítógépes játék gyerekcipőben jár a régi, jól bevált lazulós módszerekhez képest, ráadásul ugyanúgy káros mellékhatásai vannak, mint a bagónak meg a piának... írják is mindig. Olyan játékot venni, mint orvosságot: csak ennyit szedjen be, és ha ezt meg ezt tapasztalja, akkor azonnal hagyja abba, fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker:D!

Várjál, idézek:
Szédülés, homályos látás, szem vagy izomgyengeség, eszméletvesztés, helytelen tájékozódás, önkéntelen mozgás vagy izomrángás.

Hát mi ez, ha nem egy jól sikerült vorancsozás eredménye:DDD?

pées: vorancs = vodka-narancs

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#20) *Z/\ck* válasza ollie (#18) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Persze, egyszer minden játékot meg kell venni. (majdnem mindet) de ugye nem arra godolsz, hogy a css havidijas?? vagy igen? :U remélem nem vagy ennyire tájékozott:D

vorancs :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.