Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) EczkE


EczkE
addikt

Ide lehet írni a kihízott bejegyzéseket?

Asszem mindenféleképpen!

(#102) Воланд válasza danih (#100) üzenetére


Воланд
titán

Nem szép dolog. ;] :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#103) danih válasza Воланд (#102) üzenetére


danih
addikt

Hát... lehet. De J.A-zni sem, ez nem JT a full house-ból vagy MM vagy SP :)

Egyébként: következő potenciális versenyző már a láthatáron.

(#104) Воланд válasza danih (#103) üzenetére


Воланд
titán

Agents provocateurs. ;]

Most megvillantottam a nemlétező francia tudásomat. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#105) Gergő_


Gergő_
őstag

a következő nyertes:
[zH.:] legjobb szombat

(#106) zH. válasza Gergő_ (#105) üzenetére


zH.
senior tag

win!

just be

(#107) danih


danih
addikt

next:
[netpeti98:] Viccek számítógépeseknek:)

(#108) danih


danih
addikt

next
[Jhonny06:] Újabb gyorséttermi kirohanás

(#109) Воланд válasza danih (#108) üzenetére


Воланд
titán

Moderátor kérte meg rá, hogy törölje.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#110) Gergő_


Gergő_
őstag

nem bírta a kritikát:
[postajoska:] Amikor az embernek megáll az esze

(#111) Gergő_ válasza Gergő_ (#110) üzenetére


Gergő_
őstag

[SymbianOS:] Mit tegyek?

(#112) zH. válasza Gergő_ (#111) üzenetére


zH.
senior tag

Neked volt régen blogod, nem? :F

just be

(#113) Gergő_ válasza zH. (#112) üzenetére


Gergő_
őstag

volt, törölnöm kellett nekem is egy írást
aztán már én is törölgettem a többi 2(?)-t
így jár mindenki. :D
szerintem teljesen korrekt ha valaki törölni akar a sajátjából. de rögtön lehúzni a vécén az egészet, nem szép dolog.

(#114) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

[zH.:] Éjszakára

Gergő_: No igen, mindenkinek szíve joga törölni a bejegyzéseit. Ellenben nekem fura ez a dolog - mi a fenéért írnék olyan bejegyzést, amiről később úgy gondolhatnám, hogy törölnöm kéne? Nem jár mindenki így, eddig egyetlen bejegyzésem töröltem - egy olyat, aminél letiltottam a hozzászólásokat, és az első mondatba kiírtam, hogy pár napon belül törölni fogom. Olyan bejegyzést, aminek van topicja, értelmes hozzászólásokkal, szerintem nem szép dolog törölni, mert a hozzászólásírók munkáját, gondolatait dobjuk ki vele a kukába. Persze nem tudom, lehet neked is csak hsz nélküli topicjaid voltak, ez esetben természetesen neked nem inged, amit itt írtam.

[ Szerkesztve ]

(#115) Crystalheart válasza Szten Márs (#114) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én pl. nem szeretném, hogy egyes leírt dolgok anyám szemébe jussanak. Jut is eszembe, törlöm az egyik személyes bejegyzésem, amihez már úgysem jött hozzászólás jó ideje.

[ Szerkesztve ]

(#116) zH. válasza Szten Márs (#114) üzenetére


zH.
senior tag

Fail. Az összes bejegyzésem töröltem.

just be

(#117) Szten Márs válasza Crystalheart (#115) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

No, látod, pont ilyet nem írnék le akkor... minek? Vagy vállalja az ember, vagy hagyja a fenébe a kezdetektől.

zH.: Valóban, és ha jól emlékszem nem is először. Bár ez nem nekem fail ;)

(#118) Crystalheart válasza Szten Márs (#117) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor semmit sem írhatnék, mert édesanyám előtt kb. semmit sem vállalok, az a legbiztosabb. :) Hozzászólásaimat is töröltettem már néhányszor, ha olyat írtam, amit később kockázatosnak tartottam. Amikor leírom, még nem feltétlen gondolom annak.

Egyszer nagyon a határán voltam annak is, hogy az összes novellámat leradírozom a netről, minden írói klubból meg innen is, de aztán anyám hamarabb bukkant rájuk, így utólag nem lett volna értelme.

[ Szerkesztve ]

(#119) Gergő_ válasza Crystalheart (#115) üzenetére


Gergő_
őstag

Ez is érthető, te pl. jelezted hogy miért kényszerültél törölni, ami elég korrekt volt.
---
de pl a vaterás hős írásai... :D

(#120) Szten Márs válasza Crystalheart (#118) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Álnév/előtte ismeretlen nicknév + böngészők inkognitó módban való használata nem lehetne megoldás?

(#121) Alexios válasza Szten Márs (#120) üzenetére


Alexios
veterán

Mondjuk szerintem ő még a jobbik eset, írta is, hogy jóideje, nem érkezett hozzászólás. Az viszont rettentő idegesítő tud lenni, amikor épp írsz valami hozzászóltást, és akkor mikor küldenéd azt írja a böngésző, hogy 404..

(#122) Crystalheart válasza Szten Márs (#120) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nálam néhány éve alapelv, hogy nem használok inkognitót - a világ előtt mindig felvállalom, amit gondolok. Hehe, más fordítva szokott ezzel lenni. :D Anyám előtt sem szégyenből nem mutogatom szívesen ezeket a dolgokat, hanem praktikus szempontból. Mindent magára vesz, egyrészt neki is rossz lesz, másrészt engem is az őrületbe kerget az üldözési mániájával. És nem lajtos szinten nyomja, a depresszió tesz róla. :|

(Ráadásul az ő elve, hogy jobb semmi személyeset sem megosztani másokkal, így ez ellen is rendszeresen vétek.)

(#123) Szten Márs válasza Crystalheart (#122) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nekünk így is csak egy nick vagy.... mondjuk páran, akik figyeltek, tudják ki vagy, de szerintem ez elenyésző kisebbség, így attól nem lesz személyesebb, felvállaltabb egy nicknév és avatar mondandója, hogy otthon ismerik-e, hogy hozzád tartozik ez az avatar/nick kettős, vagy sem.

A praktikus okokat megértem, bár szerencsére nem kellett ilyet átélnem soha, mindenesetre sejtettem, hogy ilyesmi áll a háttérben.

(#124) Crystalheart válasza Szten Márs (#123) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Oké, csak az az elvem azt jelenti, hogy minden profilomban ott van a nevem, e-mailem, esetleg a lakhelyem, elérhetőségek, stb. Elég rám keresni, egy másodperc alatt megtalálható vagyok, még a Facebook profilom is tele van a nyilvános adataimmal.

Hiába hoznék létre még egy ugyanilyen profilt, megtalálható volnék.

Ráadásul már csak cirka 2000 offtopik hsz kell a saját avatárhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#125) _Volkovy_ válasza Crystalheart (#122) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A depresszió nem jár üldözési mániával..
Személyes tapasztalat. :)

(#126) Szten Márs válasza Crystalheart (#124) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Jé, és tényleg. Sorry, nem nézegettem még az adatlapodat, de így értem.

(#127) Crystalheart válasza _Volkovy_ (#125) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tudom, de az üldözési mánia tüneteit felerősíti, úgy vettem észre. (Szerintem üldözési mániája világ életében volt, de most extrém.) Tudod, "mindig csak kihasználnak, mennyit adtam én, az egész életemet, de senki sem szeret, mindenki csak kihasznál... Hogy írhatsz ilyet, hát ezt gondolod rólam, mikor az egész életemet rátok áldoztam?" Persze ilyet nem mond, de össze lehet rakni. Emellett nála már fizikai tünetei vannak a depinek, de ahhoz túl büszke, hogy szakemberhez forduljon, mondjuk ha pénzbe kerülne, be sem tudnánk vállalni. Necces dolog az anyagi kilátástalanság miatt ilyen állapotba kerülni, mert öngerjesztő folyamat.

Én viszont nem tudok mit kezdeni a racionális meglátásaimmal, amit könnyen félreért, nem is csak ő, hanem elég sokan.

[ Szerkesztve ]

(#128) _Volkovy_ válasza Crystalheart (#127) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Értelek. Ez nem üldözési mánia egyébként.. Inkább lelkiismeret-furdalást akar kelteni, plusz egy kis érzelmi zsarolás. Úgy érzi, hogy mivel főállású anyaként ez volt az egyetlen dolog az életében, és már nem tud a gyereke(i) fölött uralkodni, ez neki kudarc.
Nálam is voltak mindenféle tünetek, az összes klasszikus depis dolog megvolt, de kijöttem belőle, magamtól.

(#129) Crystalheart válasza _Volkovy_ (#128) üzenetére


Crystalheart
senior tag

. inkább privátban. :)

[ Szerkesztve ]

(#130) danih


danih
addikt

up next is
[Re:] Mobile Meeting '11 Látogatói szemmel
ezzel vajon mi lett? szétoffolták? :) azt hiszem még címlapos is volt...

[ Szerkesztve ]

(#131) lapa


lapa
veterán

nem olvastam el a posztokat, csak a felvezetést: honnan tudod, hogy a segítséged (guglizásod, fordításod, linkelésed stb) hasztalan volt? nem lehet, hogy pont azáltal vált okafogyottá az adott bejegyzés? nyilván megtarthatná a tulaj az örökkévalóságnak, de lehet szégyelli, hogy hülyeséget kérdezett. egy valós személyiségfejlődés kiváltója is lehetett a segítséged, melynek nyilvánvaló manifesztuma az őszinte vízszintes vonal a topikcímen.

btw én az összes bejegyzésem töröltem. még a meg nem jelenteket is.

[ Szerkesztve ]

(#132) lapa válasza lapa (#131) üzenetére


lapa
veterán

és évtizedek óta nem ettem rendes koh-i-noor radírt se.

(#133) localhost válasza lapa (#132) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha felém jársz, szólj - a fiókomban őrizgetek neked egyet... :)

A Témához: "azáltal vált okafogyottá az adott bejegyzés" - van benne ráció! Hmmm! :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#134) danih válasza lapa (#131) üzenetére


danih
addikt

Szép is volna, ha így lenne, mert ez esetben a fejlődés megfigyelhető volna az illető későbbi írásaiban... Legtöbb esetben viszont a gond az, hogy kivágta az írást, 'oszt másnap kezdi elölről a hülyeséget egy másik topikban :(

(#135) Gergő_


Gergő_
őstag

[sawadee:] uzleti helpet kernek

(#136) lapa válasza danih (#134) üzenetére


lapa
veterán

oké, mindenféle van. gondolom fiatalság, bolondság. majd megnyugszanak, és akkor is többek lesznek a segítő posztok által, ha most nem érzik szükségét a köszönetnek, tiszteletnek, józanésznek.

(#137) localhost


localhost
Közösségépítő

[remixboy:] hogy lehetek ekkora Barom!!! (o)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#138) danih válasza localhost (#137) üzenetére


danih
addikt

Azt mondta előre, hogy törölni fogja, miután az összes pedomaci elintézte a dolgát :DDD

(#139) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[Domxc:] Csillag Születik 2011

élt : 5 percet.

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#140) baluka26 válasza darál0w (#139) üzenetére


baluka26
veterán

;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#141) localhost


localhost
Közösségépítő

[Gery15:] Panasonic DMC-FS42 hibás

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#142) danih


danih
addikt

[Tibii91:] Csak nálam...

(#143) localhost


localhost
Közösségépítő

[pro70:] Péntek 13

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#144) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[No-kia:] ez normális?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#145) Domxc


Domxc
senior tag

[Domxc:] Kérdés..

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#146) Gergő_


Gergő_
őstag

[Saccco:] Rebecca Black Friday

(#147) Domxc


Domxc
senior tag

[Jhonny06:] ?

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#148) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[Nordic:] Erre mit lehet mondani?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#149) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[pro70:] "Jóvanakkó"

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#150) Thome


Thome
addikt

[szezso15:] The Second Swallow - T-Mobile 2.2 by szezso15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.