Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) caizzz


caizzz
aktív tag

jobb az a köbi mint a sodi!

marakujás kőbányai

(#2) ló úr válasza caizzz (#1) üzenetére


ló úr
őstag

Tudom,de nem volt csak dobozos,annak meg kutyahugy íze van :(

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#3) CséZé


CséZé
őstag

a Kőbambinál pedig nem sok rosszabb sör van. :D

(#4) zolisx4 válasza ló úr (#2) üzenetére


zolisx4
őstag

Hú apám ez lenne a legnagyobb gondom, :W
De egészségedre :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5) ló úr válasza CséZé (#3) üzenetére


ló úr
őstag

A Boris sajnos ez a kategória :(

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#6) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Régen a borsodinak tökjó íze volt.. Most inkább a Soproni. Ha meg nem kell magyar sörökre "szorulni", akkor Carlsberg.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) ló úr válasza zolisx4 (#4) üzenetére


ló úr
őstag

Köszi :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#8) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Vigyázzatok, nehogy úgy járjatok, mint a rapper smia gollnál. ;]

(#9) zH.


zH.
senior tag

a kőbányainál a noname 140ft-s német szar is jobb - sztem.

just be

(#10) ló úr válasza zH. (#9) üzenetére


ló úr
őstag

Azoknak a 98%-a savanyú ihatatlan vacak,szal egyáltalán nem jobbak!!

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#11) Иван


Иван
őstag

Én kerestem a kőbambinál rosszabbat. Még nincs trónkövetelő :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) ló úr válasza Иван (#11) üzenetére


ló úr
őstag

Én szeretem :D Hidd el jobb mint a borsodi mostanság :( Pedig 23 éve Miskolcon élek,szal. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#13) caizzz


caizzz
aktív tag

ti nagyon elkurt izlesu sorfogxasztok lehettek, ha a kobanyai fole soroljatok a dorfmesiterbrau meg ilyenolyan hugy nemet import fost

by the way : super bock POWA! :)

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#14) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Háá, ez szar dolog lehet...
Kibírod valahogy-ee?
Nekem meg csak 2 üveg citromos serem van, pedig ha volna 32 üveg akkor boldogabb lennék... :(

when the sun shines, we'll shine together

(#15) LadyLorien


LadyLorien
tag

Örülök, hogy valakiknek csak ennyi gondjuk van. :U

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#16) Воланд válasza LadyLorien (#15) üzenetére


Воланд
titán

[link]
Ezzel kezdődött.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) moha21 válasza caizzz (#13) üzenetére


moha21
addikt

Holsten, Dreher, Kőbányai.
A Beck's meg szar.:>
Amúgy miért rossz, ha egy sör keserű? :F /ez nem neked/

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#18) ló úr válasza moha21 (#17) üzenetére


ló úr
őstag

Nemrossz,én direkt a keserűbb söröket szeretem :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#19) ló úr válasza LadyLorien (#15) üzenetére


ló úr
őstag

Drága hölgyem,van nekem is éppen elég,csak az nem tartozik a nagyközönségre :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#20) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

moha21: Kikérem magamnak, hogy a Beck's szar... az egyik legjobb sör, amit kapni lehet... méghogy szar... :o :D

Másrészt meg basszus, két napig valami "Aranyhordó" nevű csodát kellett innom... na ez nem emlékeztetett sörre. Igen, ráadásul dobozos verziót. Szóval nekem sokkal kilátástalanabb volt a helyzetem... de a második nap végére a kecske megsegített :DDD

(#21) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Kőbányai hínáros volt a kedvenc söröm, mikor még ittam. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22) ló úr válasza Vladi (#21) üzenetére


ló úr
őstag

Én a Pilsner Urquellt szeretem az egyik legjobban!! :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#23) moha21 válasza Szten Márs (#20) üzenetére


moha21
addikt

Jól van nem szar, de nem is egy nagy valami.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#24) Thunderzolee

Hááááhhh... most néztem csak be Logoutra.. hát, h mi volt itt ma..

Jót alszok asszem, ekkorát rég kacagtam.. :C

A fanyalgóknak meg több komolyságot! Ez a Logout, és ez erről szól kérem. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#25) ló úr válasza Thunderzolee (#24) üzenetére


ló úr
őstag

:R

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#26) bullseye válasza Воланд (#16) üzenetére


bullseye
addikt

gondolkodom egy "Reménytelen a hajzatom" topikon, de nem akarom felcukkolni a moderákat :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27) Szten Márs válasza bullseye (#26) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Pedig már a cím is toplistás lenne :D Szerintem vágj bele, semmi alapelvek-ellenest nem tartalmaz :N

(#28) bullseye válasza Szten Márs (#27) üzenetére


bullseye
addikt

á, én ehhez túl jó kisfiú vagyok. de bárki más vállalkozó kedvűnek szivesen felajánlom népgazdasági hasznosításra...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29) Raucher válasza Szten Márs (#20) üzenetére


Raucher
tag

Kikérem magamnak, hogy a Beck's szar...

Évekkel ezelőtt tatarozták a házunkat. Pontosabban átfestették a homlokzatot. A festőbrigád lassan, de legalább bizonytalanul dolgozott.
Fölöttem lakott egy közel nyugdíjas korú hölgy. Az érintetlenségében elégedetlen nővel több apró konfliktusunk volt. Amikor levonult a festőbrigád a helyszínről, derült ki, hogy az egyik festő ottmaradt a nőnél. Ez mindenkit boldogabbá tett, megszűntek a konfliktus helyzetek.

Egy meleg nyári estén ritmikusan ismétlődő, kissé csukló hangot hallottam a felettem lévő erkélyről. Béksz, beksz, béksz. Jó ember lévén, szerette a festő, a sört. Gondolom aznap este éppen Beck's volt a soron, és igen ízlett a neki. Nem sokkal később el költözött az ifjú pár, új lakó jött a helyükre, de ez már másik történet.

Igazad van, Beck's nagyon finom sör, illetve sörök. Sok fajta változata létezik. A volt szomszédom hiteles tanú rá. :)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#30) Lauda válasza Thunderzolee (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a baj, hogy meg lehet csinalni. Racecam kivagott volna mindenkit par napra ilyenert, teljesen jogosan.

(#31) ló úr válasza Lauda (#30) üzenetére


ló úr
őstag

Végre az emberek mosolyogtak egy kicsit,és nem azt kellett bámulni,h jajj"meghalt az egerem" "Jajj elhagyott a csajom" Jajj jajj..Hozunk néha kis vidámságot is nem csak a sz@rt meg a sírást kell bámulni.Ha nem tetszik akkor lehet menni sírni a sarokba,emózni meg ereket vagdosni!

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#32) caizzz válasza ló úr (#31) üzenetére


caizzz
aktív tag

engem elhagyott az egerem es meghalt a csajom :O

marakujás kőbányai

(#33) Lauda válasza ló úr (#31) üzenetére


Lauda
félisten

Nem szeretnek ezen vitazni Veled.

(#34) ló úr válasza Lauda (#33) üzenetére


ló úr
őstag

Én senkivel nem szeretnék vitázni.Azt hiszem senkinek nem ártottam ezzel a bloggal,ha igen nagyon sajnálom.Személyes bejegyzésem,ha nem tetszik nem böfögsz bele hanem továbbmész,ennyi.Köszönöm szépen!
Vhogy te mindíg beszólogatsz nekem,holott én sose ***szogtattalak téged semmivel,de ebbe ne menjünk bele,nem vagyok mutogatós bácsi,h ő is ő is,csúnya. Jelents a modkerben ha vmi szerinted szabályokba ütközik a blogommal kapcsolatban és kész,aztán max repülök örökre,nagyon nem szeretném,de szived joga,h mit teszel! :R

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#35) Lauda válasza ló úr (#34) üzenetére


Lauda
félisten

Vhogy te mindíg beszólogatsz nekem,holott én sose ***szogtattalak téged

Valoszinuleg osszetevesztesz valakivel, de privatban elkuldheted azokat a hsz-eket, ahol beszoltam, ha gondolod, nehez lesz talalni.

Egyebkent nem hinnem, hogy kierdemeltem a bebofogsz szintu beszolasokat, masreszt hozzad nem szoltam egy szoval sem.

(#36) ló úr Ha ilyet allitasz, akkor azt tamaszd is ala, mert en nem emlekszem ilyenre.

szerk: az csak a veletlen muve, hogy pont a Te blogodban irtam ezt, szoval ne vedd magadra.

[ Szerkesztve ]

(#36) ló úr válasza Lauda (#35) üzenetére


ló úr
őstag

Volt egy pár topic,de nem állok neki keresgélni éjfélkor,nem ér annyit az egész,és mint mondtam nem vagyok gyerekes mutogatós,h jajj,jujj anyúúúúú.Tudod,h nem áll tőlem távol a vitázás,stb.,de ok nélkül nem szokásom senkibe belekötni!

Így van,hozzám nem szóltál,csak Thunderzolee-hoz,de azt úgy tetted,h enyhe fricskát adtál a blogbejegyzéshez,na mind1 :)

De mind1.inkább megyek belefekszek egy kád forróvízbe,aztán pedig alszok.Jóccakát.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#37) Tv


Tv
senior tag

A borsodi mostanában elég fos! Nem tudom mit művelnek vele :W

(#38) ló úr válasza Tv (#37) üzenetére


ló úr
őstag

Nincs semmi sör íze,mintha keserű buborékos vizet innék...nagyon fos :F

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#39) Boxi88


Boxi88
őstag

Az élet hatalmas gondjai... :(((

(#40) Szten Márs válasza Boxi88 (#39) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ugye, valójában halvány fogalmad sincs, hogy mihez szóltál hozzá? ;)

(#41) BalaNce87 válasza Szten Márs (#20) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hordót én nyomtam párszor, mi úgy nevezzük hogy arany ászok -1. :D mondjuk tényleg ennyi is a kettő között a különbség, nem katasztrófális, sör íze van. :) Nem mondanám magamat válogatósnak, de a köngigsbrau pl iszonyat fos mondjuk olcsó is, hordó az mindenképp jobb nála. A becks simán jó, bár én mindig is nagy dreheres voltam :) gösser nekem már túl keserű ám azzal sincs gondom, jónak számít. Én azon nézek nagyot hogy már ott tartunk hogy egy magyar sör egy illetve drágább áron kapható, mint egy jó külföldi. Guinesst meg 1x hozott bátyjám Londonból, az mondjuk nem ízlett, olyan mintha felvizezett kávét innék, bár tudom angoloknál az A sör.

(#42) nem_tom


nem_tom
őstag

Biztos a globális felmelegedés van a háttérben. :Y :O

Amúgy jó a Kőbányai, de a Borsodit is nagyon szeretem. :K

(#43) Boxi88 válasza Szten Márs (#40) üzenetére


Boxi88
őstag

Van sajnos... csupán azt nem értem, hogy miért kell ekkora feneket kelteni egy ilyen dolognak, mikor mások sokkal rosszabb helyzetbe is kerülnek mégsem kürtölik világgá?! :F

Értem én, hogy ez egy személyes bejegyzés, meg "mókás"... bár nekem az alkohollal kapcsolatos dolgok sosem voltak viccesek... de ez már az én bajom! :U

[ Szerkesztve ]

(#44) Brae válasza zH. (#9) üzenetére


Brae
őstag

Ha a Lidl-s Adambräu-ra és a Finkbräu-ra gondolsz nóném német 140Ft-s alatt, akkor valami ízérzékelési gondod van, ezeknek konkrétan felmosórongy ízük van. Egyébként én már nem nagyon szoktam másfélét, csak búzasört inni, leginkább Edelweiss-t vagy Oberdorfer-t, ezekre viszont nagyon rá vagyok állva.

(#45) kenwood3


kenwood3
őstag

één kb 2 éve felhagytam a rendszeres sörivással , mert nem bírja a szénsavasat a gyomrom ill megláttam ezt :O ;]
de mielőtt leszoktam róla én a Borsodit nyomattam

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#46) Szten Márs válasza Boxi88 (#43) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ahogy sejtettem :D Hidd el, nem, nincs :N
Ez a bejegyzés pont azért született, mert "mások sokkal rosszabb helyzetben vannak, mégsem kürtölik világgá", ellentétben xy logoutozókkal. Ez egy másik bejegyzésre válasz, pontosan ezzel a tartalommal.

(#47) nem_tom válasza Szten Márs (#46) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez nekem se jött le. Az ilyenek nem is szoktak általában. :B

(#48) ló úr válasza Szten Márs (#46) üzenetére


ló úr
őstag

:R Vki legalább érti a lényeget :D
Itt az lett volna a dolog lényege,h akkor mindenki tisztában legyen vele,h arra szerettem volna rávilágítani,h akinek problémája van,magánéleti gondjai,az ne egy ilyen fórumon ossza már meg,mert 1 nagy valósznűséggel nem is ismerjük az illetőt,sem az adott probléma részleteit,csak az ő szájából ami relatív lehet,nézőpont kérdése szokták mondani, plusz én az agyam eldobom mikior vki siránkozását kell olvasnom,lehet csak én vagyok ilyen de kötve hiszem,h mást ne zavarna,ne bactatná meg a lelkivilágát,meg az agyi sejtjeit.Én vendéglátózom,pont eleget kell bólogatnom amikor Marinéni elkezdi nekem lökni a hülyeségét,meg még jó pár ember,így is agyf@szt kapok estére mindíg.2 az ilyen magánéleti meg egyébb ilyen problémákat szerintem barátokkal,szülőkkel kell megbeszélni nem egy ilyen fórumon leírni sok ezer ismeretlennek! Köszönöm szépen :)

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#49) PazsitZ válasza Apollyon (#6) üzenetére


PazsitZ
addikt

Teljesen egyetértek. Korábban még én is borsodis voltam, azóta sopronira váltottam. :K
Külföldibe amit kifejezetten szeretek az a Pilsner Urquell.

Kőbányait igazán sosem ittam, bár azt mondják, egy ideje megújult ízben és csomagolásban is.

(#48) ló úr: Én azért azt mondom, ne vegyük már viccre, a sör az igenis fontos dolog. :)

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#50) ló úr válasza PazsitZ (#49) üzenetére


ló úr
őstag

Pilsner Urquell nekem is a best :D De ha éppen nem vagyok úgy eleresztve akkor Köbi,kettőt veszek 1 Pilsner áráért,azért nem mind1 :D
Am. a sörrel nem viccelek nyugi :) De fentebb leírtam,h mire vonatkozott elsősorban ez a bejegyzés :)

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.