Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Szellős. A kábel elvezetés tetszetős, de olyan mint a cm 692, szita. És kicsit necces takarítani.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) pmheros


pmheros
senior tag

a termék oldala

nem vagyok tökéletes

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ez sem lesz az év háza... se külsőleg se belsőleg :)

(#4) lajtika


lajtika
aktív tag

Ennyiért jobb CM házat lehet kapni. Nem olyan nagy dolog hogy 100 dollár alatt van.

(#5) shteer


shteer
titán

pont az hiányzik belőle, ami miatt olcsóbb: az alu

..szerintem jónak tűnik

(#6) atti_2010 válasza shteer (#5) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Aluméniumot szereznek a tesvírek ócsón. :K

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#7) shteer válasza atti_2010 (#6) üzenetére


shteer
titán

a kettévágott alufelni nem ugyanolyan mint a szálcsiszolt feketére eloxált lemez ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8) fi:zi'k válasza shteer (#5) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

2 hónapja vettem egy tábla 4(-5?)-es alulemezt. 2,5x drágább mint a a 2-es vaslemez.
Az megvan hogy akár 2x drágábbak is lehetnek az aluházak, de milyen "vasház" készül 2-es lemezből?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9) shteer válasza fi:zi'k (#8) üzenetére


shteer
titán

4-es alulemezből melyik készül? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#10) Bcy+


Bcy+
tag

Elején ott virít a jack dugaj ... nem hisze el ... miért nem fekete ?? akkor ízlésesebb lenne? vagy az +2 dollár lett volna ?

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#11) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Azért annyira nem olcsó, mint amennyire snassz: tessék Fractal Design házakat nézegetni!

Ennyi pénzért sokkal különbeket adnak...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#12) atti_2010 válasza fi:zi'k (#8) üzenetére


atti_2010
nagyúr

A házak nagy része sima alumínium, műanyag és acél kombinálásával készül, de az olcsó házaknál sokkal vékonyabb anyagot használnak és ugye a szálcsiszolás is elmarad, valamint a legfontosabb előlap is műanyagból van, és a drága eloxálás is elmarad.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Kevesebbért korrektebb CM házat lehet venni.

Csak én látom ferdének ezen a képen a szellőzőrácsokat?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) Duree


Duree
veterán

Szeretem az egyszerű puritán házakat,nem kell semmi csicsa,csak praktikus jól szellöző belsö.Ez a ház pont ilyen ezért szeretem,de az ára még így is magas.Azért ennyiért már jobb házakat is láttam.

duree54

(#15) syl5


syl5
őstag

Nem rossz, de drága.
Ennyi pénzért már lehet jobbat is találni.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#16) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

"valamint oldalt egy kábelcsatorna féleség is látható, így alapszinten némi kábelrendezésre is lehetőség van." a kábel elrendezés éppen hogy felső szintű :K Nekem K58 am van,a belső elrendezés nagyon jó.Ezen a modellen is ott a 2 kivágás a kábel elrendezéshez, az alaplap pedig nem teljes szélességében nyúlik ki a jobb oldali irányban[link] így minden kábelt,kényelmesen és gyorsan el lehet vezetni.Sokkal jobb megoldás ez annál,mikor az alap lap teljesen egybe olvad az 5.25-ös ketreccel és kvázi van két luk vágva az alaplapi tálcán a kábel elvezetéshez.És tapasztalatból mondom hogy a vinyó rögzítési technikájuk is teljesen rezonancia mentes[link] Jó ez a ház :K Melyik CM házra gondoltok ami jobb ennél ,méretben és más egyéb szempontból ennyiért?

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#17) fi:zi'k válasza shteer (#9) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mit tudom én, sose volt még alu házam. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Csinatos. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19) KaiotEch válasza banhammer (#13) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Bitfenix-nél is ferde... :D

(#20) Yutani válasza banhammer (#13) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem ferde, hanem magából a lyukacsos lemezből préselték ferdén az idomot (azaz a lyuksor nem párhuzamos az idom élével), így az egésznek csálé hatása van. Elég gáz egy magára valamit is adó cégnél... :U

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#21) Sub-ZeRo válasza KaiotEch (#19) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom mit vagytok úgy oda. Nekem a 692-ben alapból volt néhány karc. Pl. a vinyótartó ajtón, az ház belsejénél az alján is. Szóval az hogy ferde kit érdekel. Így tervezték meg és ennyi. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Nem ferde ott semmi, optikai csalódás az árnyékok takarása miatt.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#23) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nem lenne rossz olcsóbban és fekete belsővel. Vannak szép hazai a gyártónak pl ez.

[ Szerkesztve ]

(#24) #22145024


#22145024
törölt tag

szerintem 100USD-ért ez:
a, kutyautő bóvli,
b, branding
c, de! :D

vígaszágon még el tudom képzelni, hogy elkezdtek merkurit átcimkézni...

(#25) atti_2010 válasza #22145024 (#24) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Kihagytad a tyúkketrecnek jó lesz csak be kell tömködni rajta a lyukakat mert huzatos.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#26) Apika


Apika
Közösségépítő

Az Antec minap bemutatott háza hasonlóan néz ki, és pont fele ennyibe kerül...

(#27) syl5 válasza Recon666 (#23) üzenetére


syl5
őstag

fekete belsővel valóban emészthetőbb

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#28) Yutani válasza atti_2010 (#25) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ha már tyúkketrec, tikrács van az elején. :DDD

#tarcsad

(#29) KaiotEch válasza atti_2010 (#25) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Lehet hogy a jövő havi megrendelt csirkepörkölthöz a csirke már ebben nevelkedett? :DD

(#30) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A belső okés, de a külső.... ejj... de ronda szegénykém.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#31) Probber válasza Ł-IceRocK-Ł (#30) üzenetére


Probber
őstag

Nem rossz ez, egyszerű mint a szög, de ez ennyiért inkább drága mint olcsó.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#32) Ł-IceRocK-Ł válasza Probber (#31) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jah, és még a belseje sem feketére fújt. Nem egy best buy az biztos.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#33) #65675776 válasza atti_2010 (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

Annyira nem tartom nagy problémának a szálcsiszolás elmaradását, mert roppant módon nem bír jól kinézni szerintem. Elegánsnak meg főleg nem nevezném.

(#34) #19617792


#19617792
törölt tag

egy hibája van: tésztaszűrő.

(#35) atti_2010 válasza #65675776 (#33) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Hát nem is én hiányoltam.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#36) Georg17 válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


Georg17
tag

Hm.... az enyémet tök könnyű takarítani. Kívülről leporszívózom a "tuning" porszűrőket, 1perc és kész. Nyilván gyári állapotában máshogy porosodik a CM 690 II, ezt én is tapasztaltam. Ezért rászántam pár Forintot és most már príma, kívül-belül. Nálam továbbra is nagy kedvenc, s marad is még jó sokáig.

Srácok ezt láttátok már?: [link]
Azért ez nálam messze üt mindent. Ez az abszolút adu-ász. :DD

(#37) Sub-ZeRo válasza Georg17 (#36) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én sűritett levegővel csinálom. A prorszívót nem ajánlom. ;]
Mindegy az nálam, hogy tél vagy nyár, porosodik, falun lakom. De kb 4-5 havonta kifújom és jó.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38) syl5 válasza Georg17 (#36) üzenetére


syl5
őstag

Basszus, langyi ház. Ez kellett még mára :)

(#37) Sub-ZeRo
Nálam panelba még jobban porosodik a gép. :K
Ha földön lenne, hetenként takaríthatnám, a lakással együtt.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#39) waithEard válasza Georg17 (#36) üzenetére


waithEard
őstag

Na ez a nem semmi! Már olyan csúnya, hogy szép! Csak a jó öreg kittimacska hiányzik róla, ezért nem kéne.. :( :D

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#40) Monty Cora


Monty Cora
csendes tag

szeretem a Lian Li házakat, de nekem ez nem jön be! :DDD

(#41) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Masszív ház külcsín úgy ahogy rendben ... megéri az árát szerintem ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#42) shteer válasza Monty Cora (#40) üzenetére


shteer
titán

nem is értem miért kell lian-li címmel írni

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.