Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem ez már támogatja a qi-t... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Vagy esetleg teljesen véletlenül a G Pad 8.3 LTE-s változata, ami már a bejelentésekor/bemutatásakor be lett ígérve ? :U
Aztán lehet, hogy ez csak számomra ennyire logikus.

[ Szerkesztve ]

(#3) ABal válasza tjb007 (#2) üzenetére


ABal
őstag

Én is ezt remélem, mert lehet, hogy ez jó lenne a GT 7.7-em utódjának. Főleg, ha ennek az ára sem száll el.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#4) dsr válasza tjb007 (#2) üzenetére


dsr
senior tag

+1 :)

(#5) C$abi


C$abi
aktív tag

Van most valami éjszakai műszak?

(#6) Izzé válasza tjb007 (#2) üzenetére


Izzé
őstag

Pedig hogy tudnék örülni egy G Pad bőrbe bújt Nexusnak! :K

(#7) pusszycat válasza Izzé (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy ne tud bővíteni memkarival, hát persze... :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) kolosanyi válasza pusszycat (#7) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudom, felhasználó válogatja, de én a 8 gigás Nexus 7-tel is elvagyok. Dokumentumok, képek Skydriveban, meg Google Driveban, képek a neten (olyat, ami kényes, meg se tartok, nemhogy felhőbe nyomnám), zenénél átálltam az Xbox Musicra (most váltottam Deezerről, szerintem jobb), meg amúgy se erről hallgatom, filmeket meg pendriveról nézem. Persze van akinek ez nem megoldás, de én elvagyok így is, pláne hogy a nótin Win7, a telón WP7.8, a tableten meg droid fut. (Az lenne a poén, ha a notebook almás lenne, az ám a "multikulti" :D )

(#9) pusszycat válasza kolosanyi (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor a GPS nálad nem játszik vagy csak Mo. van felrakva. Játék se megyen felhőből. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) kolosanyi válasza pusszycat (#9) üzenetére


kolosanyi
veterán

Sose navigáltam tablettel, arra ott a Lumia. Ha mégis térkép kéne, ott a Google Maps. Játékok meg elférnek. Asphalt 8 van fent, Shadowgun, Szókereső, Plants vs Zombies 2, meg az Iron Man 3. Mondjuk alig játszom velük, ha mégis, 20 percnél tovább nem köt le. Most is inkább fórumozok, nem játszom. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Peat;) válasza kolosanyi (#8) üzenetére


Peat;)
veterán

Egy memkártyafoglalat ettől függetlenül csak előnyt hordoz magában hátrányt nem még az olyan felhasználóknak is mint te vagy, a pendrive csak kiáll a gépből azért. Az LG gpad készüléke meg felár nélkül adja ezt az opciót.

(#12) kolosanyi válasza Peat;) (#11) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, nem is mondom, hogy felesleges, csak azt, hogy én elvagyok nélküle is. Cserébe kaptam egy olcsó, jó hardverű, friss szoftveres tabletet. Nekem megfelel így. :)

(#13) Luser2000 válasza ABal (#3) üzenetére


Luser2000
addikt

Én egy jó Note 8.0 készüléket ajánlanék. ;-)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Végül kiderül hogy semmi köze? ,de akkor mi a hír? :D

+1 az LTE-sre

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Tejberizs76


Tejberizs76
tag

Elég egyértelmű volt a G2 Nexus 5 páros után.

(#16) #16820480 válasza tjb007 (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyáltalán miből gondolta valaki is, hogy ez Nexus lesz? Miután kiderítették azokról a képekről, amik a Google promó anyagokban szerepeltek, hogy igazából egy N7, csak kicsit átjavították az elejét...
Kevés esély van egy N8-ra, jövő május-júniusig biztosan. Talán a következő generációnál lecserélik a N7-es méretét, de még ebben sem vagyok biztos. A kettőt egymás mellett futtatni meg nem a Google stílusa, jobban szegmentálják a piacot (mostmár az Apple-nél is jobban, mert csak egy telefont futtatnak a kettő helyett).

Én monjuk nagyon örülnék egy mobilnetes változatnak, amiben van legalább 16GB tárhely, és amúgy kb megegyezik a G Pad paramétereivel, tökéletes lenne egy ideig. A mostani N7-ben is igazából ez ami hiányzik, meg hogy kicsit lőrés érzésem van a keskeny képarányű kijelzőtől. Nem érdekel a bővítés hiánya, úgyis csak kiegészítő eszköz a tablet, csak bírja minél tobb egy töltéssel.

(#17) MurdR


MurdR
veterán

Vicces lenne :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18) csordas11


csordas11
aktív tag

Jó lenne egy 8 colos nexus is.

(#19) rerros


rerros
tag

bakker, pedig karira az új nexus 10-et akartam megvenni :/

(#20) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Ez a 3/4G verzió akkor az jó lenne.. :))
[link] :K

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#21) ABal válasza Luser2000 (#13) üzenetére


ABal
őstag

Kerítek valahonnan egy almát... :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23) Luser2000 válasza ABal (#21) üzenetére


Luser2000
addikt

Lekésted, elvitték délelőtt. :))

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#24) #08010496


#08010496
törölt tag

Na azóta kiderült, hogy az LG G Pad Google Play Edition-ről van szó. Ha van rá mód csináljatok légyszíves egy tesztet az alap modell és az új összehasonlításáról. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.