Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lcee79


lcee79
őstag

Praktikus dolog a Qwerty

Amióta gombos telefonom van, sok előnyét látom...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Lelombozó rovatunk következik.

Korea only lesz szóval nagyon senki se élje bele magát.

Lelombozó rovatunkat hallották.

(#3) Overcome85


Overcome85
tag

A qwerty fanok egy rossz szót sem szólhatnak!
4"-os kijelző IPS panellel,Tegra 2, letisztult forma,android 2.3 és HDMI.
Sztem sok ember várt egy ilyen mobilt.

(#4) rep3at


rep3at
őstag

Egy ilyen modellnek lenne vevőköre errefelé is, nem értem hogy miért nem hozzák ide.

Forward thinking. كرر

(#5) Graphics válasza rep3at (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vevőköre lenne, forint nincs hozzá :D, se frank

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) #56710400 válasza rep3at (#4) üzenetére


#56710400
törölt tag

Nagyon is lenne itt vevőköre... Érdekesség: beépített T-DMB TV-tunere van a gsmarena szerint:http://www.gsmarena.com/lg_optimus_lu2300_q2-4140.php

(#7) Rickazoid válasza tjb007 (#2) üzenetére


Rickazoid
addikt

A források:
"The Optimus LU2300 Q2 will be launching in South Korea next week in black and white color options. No word on the availability and pricing for other markets, though."
és
"LG is expected to launch the handset in South Korea next week, though pricing and plans for a wider release remain a mystery."
Én itt nem olvastam ilyet.
Az, hogy Dél-Koreában kezd és nincs információ más piacon történő megjelenésről nem egyenlő azzal, hogy nem lesz. Hülye lenne az LG nem kiadni ezt a telefont worldwide. Szóval ne éld bele magad, hogy lelomboztál másokat, mert minimális az esély, hogy nem jelenik meg Európában is, esetleg csak más néven.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) Picco


Picco
addikt

eu-ban TV elhagyasa, 5 helyett 8mp kamera es mar rohanok is erte :)

(#2) tjb007: olyan vagy mint gandalf vaze, mindig megcsorran a nyalam egy qwerty csuszkara es mindig te mondod h nem lesz EUban :DDD

(#10) plus44: megfogtad minden qwerty-s telefon lenyeget ;]

mod3: csak nekem lett uj az android market? bejovos :)

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#9) tjb007 válasza #56710400 (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs ezen semmi érdekesség, bevett szokás, nem ez az első belpiacos telefonja az LG -nek amibe T-DMB -t pakolnak.

(#7) lordfreyr

Felőlem aztán abban hiszel amiben akarsz.
Azt meg senki sem mondta, hogy nem lesz hasonló felszereltségű telefon, azt mondtam, hogy hírben szereplő telefon nem kapható Koreán kívül.

[ Szerkesztve ]

(#10) plus44


plus44
veterán

Becsukva szép. ;]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) gaben88


gaben88
őstag

Milestone óta ez a telefon tetszik a legjobban az igényeimnek! :) Kíváncsi leszek az árára!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#12) Rickazoid válasza tjb007 (#9) üzenetére


Rickazoid
addikt

Attól, hogy egy telefon más piacon más néven fut (szinte minden gyártó más néven adja ki a telefonjait különböző piacokon), esetleg extrém esetben más a külseje, még nem lesz másik telefon belőle.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Hát az optimus 2x után félve állok hozzá az LG telefonokhoz. Új szintre emelték a "bugos" fogalmát. :DDD

(#14) Picco válasza osztraksajt (#13) üzenetére


Picco
addikt

mostmar kivancsi vagyok, mi volt ennyire szutyok a 2x-ben, amiert mindenki szidja? hw vagy sw hiba? :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#15) tjb007 válasza Rickazoid (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Majd térjünk erre vissza akkor ha történt már valami publikus bejelentés ezzel kapcsolatban.
Addig is zárjuk rövidre a témát.

(#16) rep3at válasza Graphics (#5) üzenetére


rep3at
őstag

Ha S2 kategóriájú gépekhez van akkor ehhez is..

Forward thinking. كرر

(#17) Ricardo válasza osztraksajt (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

A 2X-et elcseszték, de tudnak normális telefont is csinálni. A Black-t sokan dicsérik.
remélhetőleg okultak a hibákból.

Picco: Olvass bele a topicjába. Egy bughalmaz, amivel azért mellékesen lehet telefonálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) Skynet258 válasza Ricardo (#17) üzenetére


Skynet258
veterán

Az első romokkal még azt sem lehetett... nem voltál elérhető, miközben a telefon látszatra vígan üzemelt. :D

https://geekpulse.hu

(#19) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Ennek sem lesz túl acélos akkuja sajnos... Én Desire Z-t várok újra, csak a mai igényeknek megfelelő kiadásban persze.

(#20) Agro válasza pingwin011 (#19) üzenetére


Agro
senior tag

+1

(#21) BloodRay válasza Skynet258 (#18) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért tegyük hozzá nálam ezzel legalábbis nem volt probléma, azóta meg javult a dolog. :)
Viszont pl P920 szoftvere szinte tökéletesnek mondható nálam(persze nem gyári felülettel).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nem néz ki rosszul. Kicsit N900 feeling

(#24) wolruf


wolruf
őstag

Ha kijön, erre nagyon boldogan lecserélem a 2x-emet :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25) Skynet258 válasza BloodRay (#21) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam is javult; eladtam. :DDD

https://geekpulse.hu

(#26) BloodRay válasza Skynet258 (#25) üzenetére


BloodRay
veterán

Én meg P920-at használok helyette teljes elégedettséggel, de lehet majd vissza fogok még térni a P990-re. :P

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#27) Skynet258 válasza BloodRay (#26) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát, ha kínozni akarod magad... ;] Mondjuk lassan egy Spica áráért megvehető lesz, szóval vevő oldalról jó üzlet, az tény. :D

https://geekpulse.hu

(#28) BloodRay válasza Skynet258 (#27) üzenetére


BloodRay
veterán

Én szerettem azt a készüléket, semmi komolyabb gondom nem volt vele. :P

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.