Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Szerintem kifejezetten csinos kis készülék, de ezzel a 3-as alsó gombsorral valahogy nem vagyok kibékülve, bár jóval szimpatikusabb ez a süllyesztett design, mint a KC910-é.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2) fateless


fateless
veterán

Amennyiben ezt a középkategóriába kívánja pozícionálni - árban is - akkor sztem tarolni fog

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) (An)Dante válasza fateless (#2) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az LG Press ennyít árult el:

LG Electronics (LG), a worldwide technology and design leader in mobile communications, announces the launch of LG KP500 with an affordable introduction price never offered before.

The LG KP500 will be available at the end of October 2008 in Europe and then on to the rest of the world. The price of the LG KP500 will be announced during the launch.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#4) fateless válasza (An)Dante (#3) üzenetére


fateless
veterán

Pozitív előkép :K

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) kavicssli válasza (An)Dante (#3) üzenetére


kavicssli
addikt

De én sehol nem láttam árat a hírben! akkor mitől is olcsó? :U :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6) AS


AS
félisten

Csak azt nem tudom mért kelet lemásolni a Samsung wiglet ikonjait....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) szilu84


szilu84
tag

jónak tűnik, remélhetőleg az ára is az lesz :R

(#8) Croissant


Croissant
aktív tag

hú, ez számomra ideális készülék lehet egy baráti áron.
pont a napokban gondolkoztam, h kéne venni vmi jobbfajta telót, nem kell, h okostelefon legyen, és azért ne legyen már 140k, mint a csúcs :)
ez még akár szóba is jöhet :)

(#9) Magnum_


Magnum_
nagyúr

elöröl tök jo (kivéve a 3 gombot) hátulrol igénytelen :F miden iylen 3" körüli érintösbe kötelezö lenne sztem a wifi, akkor legalább van némi értelme.

I humbly and respectfully decline™

(#10) szilu84 válasza Magnum_ (#9) üzenetére


szilu84
tag

ja, a wifit én is hiányolom :((

(#11) Dr.Anonymus válasza szilu84 (#10) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez nem az a kategória...
de nagyon jónak tűnik így is..
pláne a videó alapján

(#12) <NewL> válasza AS (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

Nahát ezigen,mostmár minden telefonba ezeket az ikonokat pakolják bele,nemhogy levédte volna a Samsung.
Wifi nélkl gáz az egész,amúgy elég jó kis kütyünek néz ki,csak igy első ránézésre a Ku990 is az volt,addig ameddig meg nem nyomkodtam,utánna elvesztette a flasht.

There's an app for that

(#13) szilu84 válasza Dr.Anonymus (#11) üzenetére


szilu84
tag

ja, nem rossz, bár ez még csak animált videó:)

(#14) AMD Power válasza AS (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Azért mert jóra sikerült. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) ThuG4LifE válasza Dr.Anonymus (#11) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

+wifi és legyen 5-10el több :K (csak kéne tudni, hogy milyen összeg is legyen több ennyivel :D )

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#16) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Na, mi lesz itt...
3 megapixeles fixfókuszos kamera?!
Ezekszerint a SE, Samsung, HTC után a másolós LG is belépett a 3megás fixfókuszosok körébe... :C

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) joey04


joey04
titán

wifi nem gond hogy kimaradt ebben a kategóriában az ff 2008ban nagyon gáz...
egyébként nem lenne rossz

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Viktor0610 válasza joey04 (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minekután nem csúcsmodell, szerintem annyira nem gond.

Samsung Galaxy A54

(#19) joey04 válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


joey04
titán

szerintem nem szabad a SE feje után menni hogy csak a csúcsmodellbe kell betenni(mondjuk ők még abba sem sokszor)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Viktor0610 válasza joey04 (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyelőre más sem nagyon teszi bele a közép- alsókategóriás készülékeibe.
Valószínűleg idővel elterjedtebb lesz, de szerintem még nem gond, hogy nincs benne egy ilyen telefonban

Samsung Galaxy A54

(#21) joey04 válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


joey04
titán

no erre térjünk vissza amikor kiderül mennyire is lesz olcsó ez a cucc.alsókategória oké, ott még a kamera hiányát is elnézném sok esetben, nem érdekel.de ez a középkategóriában és annak sem az alján fog csatána szállni ott azért csak kéne már.ja meg akkor minek 3MP kamera ha nincs AF.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Lirion


Lirion
addikt

Se hsdpa, se wifi, se ff kamera, kicsi belső memória. Így hirtelen ennyi jut eszembe. Kíváncsi vagyok az árára, mennyire lesz középkategóriás.

(#23) edemsmp


edemsmp
csendes tag

Az LG KP500 bevezető ára 229 euró.

(#24) LilSaint


LilSaint
csendes tag

[B]Üdv All !

Lenne 1 kérdésem hozzátok!Azt észleltem a készüléken,h mikor a kijelzöre nyomok a bal also sarokban 1kis szin elmosódást vagyis ilyen pupposodást észlelek,eddig azt hittem,h a fólia miatt van,de leszedtem és ugyan azt csinálja!Azt szeretném kérdezni,h nektek csinálja e ugyan ezt?Mert ma 1hetes a telefonom és vissza akarom küldeni!
Ha valakinek ugyan ez a gondja vagy tudna segíteni vagy vmi okosat ajánlani az PLS irjon ide,vagy a lilsaint1990@freemail.hu - Email címemre!
Előre is kössz mindenkinek!
Bye-All ![/B]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.