Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) onlineair válasza Remekelek28 (#100) üzenetére


onlineair
tag

Olvastam tegnap hogy Olaszországban már frissíthető, gondoltam teszek egy próbát, gyári beállítások majd régió váltás. Mikor már mindent lementettem készen állt volna a telefon a gyári vissza állításra addigra jött is a frissítés...😃

Mindenesetre a frissítés után csak lett egy teljes törlés. Most a szoftver V20b-EUR-XX (nen tudom előtte mi volt) a biztonsági pedig október 1.

Bele került a digitális jóllét ami szerintem nem egy rossz dolog. Adaptív akkumulátor (remélhetőleg jobb akku idő jön majd ki.) Gesztusvezérlés, ezzel már elég jó letisztult tud lenni az alsó sáv. Lett egy játékindító alkalmazás. +Van még néhány új menüpont is.

A hangzás viszont pl asztalon a 8.1 alatti equalizer beállításokhoz képest teljesen más. Konkrétan berezonál de nem úgy mint előtte, a basszus nem az igazi...

(#102) Remekelek28 válasza onlineair (#101) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ma én is frissitettem. De azt nem hinném,hogy az akku jobb lenne majd. Előbb egy v10g t telepitett. Később a v20b t.

(#103) Remekelek28 válasza Remekelek28 (#102) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nem tudom ,nálatok mindig működik az ujjlenyomat olvasó? Nekem van,h csak ujrainditás után. Ez mitől lehet? A frissités előttvis igy volt. De kb csak 1 hónapja csinálja.

(#104) weiss


weiss
addikt

Na, én felfedeztem a 9-es droidban egy elég jó dolgot, konkrétan, hogy be lehet állítani random DNS szervert. Arra jó, hogy be lehet állítani pl. adguardosat, és akkor van reklámszűrés az appokban is.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#105) Remekelek28 válasza weiss (#104) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez nem rossz. A youtube on és a messengeren is lehet raklámot szűrni?

(#106) weiss válasza Remekelek28 (#105) üzenetére


weiss
addikt

Hát, Messengerben én amúgy sem látok klasszikus értelemben vett reklámot, YT-ban meg vannak reklámok, gondolom mert Google az is, és megkerülik.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#107) meszeske


meszeske
tag

Sziasztok ! Pár napja leváltottam szeretett g4 telómat egy g7 fit-re. Azt szeretném megkérdezni hogy mi lehet az oka hogy a teló folyamatosan szoftvert frissít ? Szépen végez a folyamattal majd kb. 2 perc és kezdi újra ....

(#108) meszeske válasza meszeske (#107) üzenetére


meszeske
tag

Úgy tűnik megoldódott a probléma, Minden frissítés lefutott és azóta nyugi van ....
Más:
Milyen audio playert ajánlotok amivel letudok játszani nagyobb felbontású hangokat /dsd, dsf.../és maximálisan ki tudom használni a g7 fit zenei képességeit ?

(#109) varos válasza meszeske (#108) üzenetére


varos
tag

Poweramp lejátszó teljes verzió, megvettem, megérte sok mindent tudsz állítani rajta.

(#110) varos


varos
tag

Ma vettem egyet Turbadotol kemény 44000 Ft volt két év garanciával.
Főleg zenehallgatás céljából.

(#111) Remekelek28 válasza varos (#110) üzenetére


Remekelek28
őstag

Lehet még kapni a g7 fitet? Én fél éve használom elégetettséggel. Az akku az egyedüli gyenge pontja.

(#112) #31631410 válasza Remekelek28 (#111) üzenetére


#31631410
törölt tag

Szia. Én tegnap vettem a mediamarkt ban egyet..

(#113) Remekelek28 válasza #31631410 (#112) üzenetére


Remekelek28
őstag

Azt hittem már nem is lehet kapni. Mrnnyi volt és milyennek látod?

(#114) #31631410 válasza Remekelek28 (#113) üzenetére


#31631410
törölt tag

teljesen ok.. 49 volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.