Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) logitech1


logitech1
tag

Nem rossz. :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

"G7 Fit jelenleg 130 ezer forint körül szerezhető be hivatalos forrásból, ami kifejezetten jó ajánlat."

Ezzel nem feltétlenül értek egyet. Nem rosz készülék, de ennyit nem ér szerintem.

(#3) kbyte1024 válasza Ricardo (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szerintem is sok érte. Tetszik meg jó de pl egy samu s8 azért nem keveset ráver,hogy mást ne is említsek.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Tényleg jónak tűnik, viszont megkésett. Az utóbbi évek sorozatos alaplap halála miatt a több szempontból gyengébb Nokia 7 Plust is előbb választanám. És ezek mellett az 1 év LG garancia is vicc. Ha ezek nem lennének, még ajánlott is lehetne az A8 mellett is, mert amúgy nem rossz.

Szerk.: Alice, erre illett volna az egészséges kis telefon jelző. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) AliceWake válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hm, ez tökre igaz. Megemlítem az összefoglalóban a teljesség kedvéért. :R

Viszont ezért csak tetszett. Ha valaki az LG G7 Fitet választja, pusztán csak azért, mert ez jobban tetszik neki valamiért, akkor sem fog csalódni. Ezért fogalmaztam úgy, hogy konkurencia van, de vannak kvalitásai az eszköznek, amivel megáll közöttük :)

Janeszgol Pont erre gondoltam én is, amikor írtam :B :K

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6) turbuczn válasza janeszgol (#4) üzenetére


turbuczn
tag

A hivatalos LG beszerzés mindig is túlzó volt, pl a V30 talán még most is 299.999 Ft a media marktban.
A nem hivatalos, de LG garanciával rendelkező forrásokban 87-100 között alakul, ami már jobb ajánlat!

[ Szerkesztve ]

(#7) antygaby


antygaby
újonc

A fotókat nézve érthetetlen számomra, hogy lehet ezt jó kamerának nevezni. A makrókon a részletek elvesznek és homályosak, emellett a többi nappali fotón is vannak problémák az élességgel, az éjszakai fotókról ne is beszéljünk. Én a vizuális képességekre max 6-ot adnék

(#8) turbuczn válasza AliceWake (#5) üzenetére


turbuczn
tag

Talán a nem hivatalos beszerzési formák árait is érdemes lenne megemlíteni, de LG garancia vonatkozik rájuk, és elég nagy a különbség a hivataloshoz képest!

(#9) Balzak83


Balzak83
senior tag

Ha megkapta volna a G4 kameráját, akkor egy nagyon jó ajánlat lenne, nem igazán lehetne belekötni ennyi pénzért.

(#10) haxiboy


haxiboy
veterán

Nem tudom eldönteni hogy jó-e vagy sem. Ma már nem tud az ember jó szájízzel telefont vásárolni, mert 2 nap múlva jön egy jobb.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#11) haiduo82 válasza Balzak83 (#9) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Ezzel én is egyetértek. :K

Nekem valamiért tetszik ez a telefon, pedig nem vagyok nagy notch-rajongó.

"Együtt vagyunk senkik"

(#12) Noukoum válasza haiduo82 (#11) üzenetére


Noukoum
veterán

Nekem is tetszik, szerintem korrekt ajánlat.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) kbyte1024 válasza AliceWake (#5) üzenetére


kbyte1024
addikt

A zenei képességei viszont tényleg ütősek,ha ilyen jókat írtál róla.Sokaknak ez mérvadó lehet! :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Freiherr


Freiherr
őstag

100k környékén már megfontolandó ajánlat lehet.

XXX

(#15) janeszgol válasza kbyte1024 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, vannak szempontok, amik kiemelik a mezőnyből. Ilyen a hangi képességek (ezáltal a videók is élvezhetőbbek nyilván), ilyen a felépítés, ilyen a kijelző, a 4K felvétel(?).

Freiherr, elképzelhető, hogy előfizusan megkapod ennyiért egy olcsóbb csomagban is már (3-5 ezer ft, nyilván egy drágábban még olcsóbb lehet).

[ Szerkesztve ]

(#16) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Elején 1,8A gyorstöltőfej végén 2A... ;)

(#17) kbyte1024 válasza janeszgol (#15) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem lenne ez rossz csak picit mérséklődjön az ára.Nagy a harc ebben az árszegmensben és hát van sok jó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) Fred23 válasza Freiherr (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jó ez a mobil 90-ért, de saját részre mégis inkább vennék ezen az áron egy nagyobb tárhelyes G6-ot: OIS, erősebb akku, illetve 64GB ROM. (Most éppen nincs, de szokott lenni 90 körül.)

(#19) haxiboy válasza Fred23 (#18) üzenetére


haxiboy
veterán

És most....LEKRÁM

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#20) roli543


roli543
őstag

Az audio képességei kiemelik a mezőnyből, valahogy az Lg-nek ez megy, talán ezzel kellene megfognia a vásárlókat.

V40 teszt mikor lesz?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#21) csiki_92 válasza Fred23 (#18) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Ezzel csak az a gond, hogy nem támogatja a 800 mhz-es LTE-t (legalábbis a leírásban nem szerepel).

(#22) Fred23 válasza csiki_92 (#21) üzenetére


Fred23
nagyúr

A nálunk hivatalosan forgalmazott G6 viszont biztosan tudja, szóval újabb érv a G6 mellett.

haxiboy: Semmi közöm hozzájuk, szimplán arukereso.hu szerint éppen náluk a legolcsóbb. (Ilyenkor mondjuk érdemes érdeklődni a cégről, nehogy átverős legyen!)

(#23) csiki_92 válasza Fred23 (#22) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Én már vásároltam tőlük nemrég, nem volt semmi gond sem az értékesítéssel, sem a telefonnal (eddig, gariztatni nem kellett még :D ).

(#24) Puculo


Puculo
aktív tag

Az LG elindult a HTC lejtőjén, nem úgy néz ki mintha próbálkozna kilábalni a slamasztikából. Nagyon komoly stratégiai átszervezésekre lenne szükségük, de az innovációt is mint erősségüket átengedték a riválisoknak. Ha saját magukat nem veszik komolyan, mit várnak a vásárlóktól?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#25) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Engem az akksi mérete zavar 3000 mha nagyon kevés.
Kicsit olyan érzésem van mint a HTC vel igazsátalanul el van kallódva ezen két márka pedig a lányomnak és páromnak is LG Q6 illetve G3s van előbbi 1 éves utóbbi majdnem 3 éves és kifogástalanul működnek, soha nem volt semmilyen gond velük

(#26) Crafter32


Crafter32
őstag

Szép telefon. Kár, hogy hatalmas. Az S8 tényleg veri, de az Edge kijelző sokak számára idegesítő, így biztos lesz aki inkább ezt választja.

(#27) Victoryus94 válasza Ricardo (#2) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én olyan 80k-ra tippeltem volna. Annyiért mennek hasonló telók (persze lehet elkínaisodtam)...
Vagy csak várni kell 2-3 hónapot.

(#28) doooo


doooo
veterán

Csak a kamera... uncsi és nem is túl jó... nem lilásak a képek, de másban nem tűnik jobbnak az A9 kamerájánál. Nem több a részlet, itt is van torzítás a szélek felé, stb.
Ezeken túl egy megkésett, de kiegyensúlyozott kis mobilnak tűnik. Ha megkapja még egy darabig a sw frissítéseket, akkor még érdemes lehet megvenni annak, akinek megtetszik.

(#29) Balzak83 válasza roli543 (#20) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ezzel egyetértek, de sajnos a többi gyártó már a bluetooth irányba tereli a mezei usereket. Egyre kevesebb a "zenei mobil" létjogosultsága. Hallgatják az sbc hulladékot a gagyi trendi füleseken.

[ Szerkesztve ]

(#30) Bossyy


Bossyy
tag

Jól gondolom, hogy a sokat dicsért Sabre DAC csak vezetékes zenehallgatásnál ér valamit? Azon belül a Jack kimeneten vagy a Type C-n is? Bluetooth-nál nem játszik, vagy mégis?

(#31) Balzak83 válasza Bossyy (#30) üzenetére


Balzak83
senior tag

Type-C-n, Bluetoothon csak a raw bitek mennek ki. Az átviteli közeg a korlát, amikor a telefont elhagyja, meg amikor a digitális jel átfordul analóggá.

[ Szerkesztve ]

(#32) ates


ates
aktív tag

Jó kis cucc lett, de nagyon erős a mezőny. Alternatívának mindenképp jó, főleg ha valakinek kínai fóbiája van. Ahogy előttem is írták tavasz végére, nyár elejére best-buy lesz. Engem igazából a 32 GB-os belső tálrhely zavar leginkább (az árazást figyelembe véve).

(#33) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Örvendetes, hogy a 130-on kikiáltott kezdőáron túl 90-ért már elérhető szerény hazánkban. Annyiért már egész pofás készülék.

Azonban mehetett volna bele kicsit több így is. A G4 kamerájával (ahogy fentebb Balzak83 kolléga is említette), egy kevésbé agresszív képfeldolgozó algoritmussal, teljes Camera2APi támogatással (RAW-al együtt) és OIS-el ütős lett volna.
Továbbá mehetett volna bele egy SD710 a 821 helyett, hogy kevésbé melegedjen és a fogyasztáson is javítsunk. Ezen túl még egy 3500 mAh-s akkumulátor és 64 GB belső tárhely az alapmodellbe mehetett volna bele, és ezeket mind figyelembe véve már 130 ezerért sem húznám a számat. 90-ért meg egyenesen nevezhetne az ár-érték arány bajnoka címre a közép-felső kategóriában.

Szolgáltaltóknál így is lehet rá kereslet.

A változás bent kezdődik

(#34) Diamond500


Diamond500
senior tag

Akkor inkább P20 light

(#35) Fred23 válasza Diamond500 (#34) üzenetére


Fred23
nagyúr

Max árban jobb, persze az is egy lényeges szempont. De a G7 Fit-nél jobb SoC, IP68, 4K videózás, USB 3.1 Type-C. Szerintem drágábban is jobban megéri az LG (vagyis 90-ért).

Van egy olyan érzésem, hogy a sima G7 viszont veszíteni fog az árából a G7 Fit miatt, mert sokan beérik majd az utóbbival is. Ha így lesz, áprilisban vagy májusban a simát fogom választani; vagy egy XZ2 Compact-ot a mostani felhozatalból. De talán jönnek még potenciális új jelöltek hamarosan...

(#36) unravel válasza Fred23 (#35) üzenetére


unravel
őstag

Imádom a "Nagyon tetszik, de........" kezdetű mondatokat minden tesztnél.

¯\_(ツ)_/¯

(#37) csongi


csongi
veterán

Nem eroltettem volna a 821-et.
Valami takarekosabb soc-t valasztottam volna ekkora aksihoz.
Ez igy nekem suta lett.

(#38) Balzak83 válasza csongi (#37) üzenetére


Balzak83
senior tag

Szerintem a presztizs miatt esett erre a választás, mégis csak egy G széria, ami hagyományosan felső kategóriás komponensekre épít. Nekem úgy tűnik, hogy a G6 kicsit feljavított változatának szánták, lényeges kamerafunkciók nélkül. Jó volt az ötlet, a SoC még mindig elég erős szerintem, de egyetértek, a racionálisab választás ehhez a konfighoz egy 660, esetleg egy 710 lehetett volna.

(#40) Jeanne d'Arc

Kész vicc amit az LG csinál.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#41) MikeWazowski válasza csongi (#37) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Teljesen jó proci. Bőven elég erős most is, sőt még jövőre is. Nincs vele semmi gond. Gyors és nem melegszik. Snapi 810 volt a bajos.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#42) Fred23 válasza MikeWazowski (#41) üzenetére


Fred23
nagyúr

SD821 azért melegszik, ha rendesen használod, persze attól is függ, hogyan hűtik, milyen házat kap. A G6-ban van melegedés, de kibírható. Viszont az erős 14nm-es chip és 3000 mAh-es akku kombó tényleg nem jó párosítás. Sokkal jobb lett volna a SD710 ebbe a készülékbe! (Vagy egy minimum 3500-as akku.) Másrészt, ha 2-3 hónap múlva még a jelenlegi 90k-s ára is beesik mondjuk 80-ra, akkor megint ott vagyunk, hogy szerintem egy jó ajánlat. Most, 90-ért is teljesen oké szerintem, és ennél már csak jobb lehet, pláne, hogy LG! Nézhetjük úgy is, hogy a Q7 például szintén 130k-n nyitott, most meg 46-ért már elviheted arukereso.hu szerint. Vagyis a Q7 sokkal jobban túl volt árazva nyitáskor, mint ez a G7 Fit.

(#44) NandorHUN válasza Jeanne d'Arc (#40) üzenetére


NandorHUN
addikt

Kifejtenéd?

Mert mikor Huawei ad ki lite készüéket az nem vicc? :)
Vagy mikor P20 pro mellett kijön a P20 is szarabb kamerával? Vagy Samsung vagy sorolhatnám.... :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#45) NandorHUN válasza Fred23 (#18) üzenetére


NandorHUN
addikt

Izlés dolga, G7 Fit-nek még így is jobb kijelzője van, jobb ergonómia + aszisztens gomb elég jópofa, no meg QuadDAC is van benne nem? G6-ban nem lesz ilyen.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#46) Fred23 válasza NandorHUN (#45) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az tény, hogy a G7-ek kijelzője káprázatos, a G6-oké meg csak jó, viszont egyes G6-ok kaptak a QuadDAC-ból, és szokott lenni ezekből hazai webshopokban is. Google Segéd gomb pedig egyiken sincs, de ez mondjuk engem minimálisan se aggasztana. Szóval G6: OIS, barométer, jobb akku, G7 Fit: minőségibb kijelző. Egyébként valóban nehéz döntés még így is, mert az a kijelző tényleg fantasztikus (a sima G7 kijelzője egy az egyben)! A Galaxy S8 AMOLED-je sehol sincs ehhez az IPS-hez képest számomra. Aki még nem fogott G7-et és S8-at a kezében, inkább meg se szólaljon ebben az ügyben...

Mondjuk saját részre inkább a sima G7. Most 125k, szóval árban oké lett teljesen, a kicsit nagy méretet és gyenge akkut leszámítva pedig egy tökéletes készülék számomra. De előbb új hűtő... -majd áprilisban lesz új mobil. Akkor viszont szerintem már 110-ért is kapni fogok G7-et; a G7 Fit lenyomja az árát a padló alá, irreálisan alacsonyra. :D (Másik lehetőség egy XZ2 Compact, de a G7 nálam most éppen egy hajszállal vezet.)

[ Szerkesztve ]

(#47) Nandish

A képek nekem azért annyira nem igaziak, és az árat is borsosnak tartom

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

(#48) Mr.Silkó válasza antygaby (#7) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek.

(#49) Louis1


Louis1
tag

Látott már valaki hozzá itthon szilikon tokot és üvegfóliát? Habár gondolom az üvegfólia ugyanaz, mint a G7 ThinQ-é.

Üdv.: Louis1

(#50) Louis1 válasza Louis1 (#49) üzenetére


Louis1
tag

Válaszolok magamnak :)
Mindkettő jó a Fit-re, csak a tokon van egy felesleges kivágás a kamera mellett, és egy plusz gombhely gomb nélkül.

Üdv.: Louis1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.