Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #92239104


#92239104
törölt tag

Srácok egy érdekes dolgot vettem észre ,ha hivnak akkor 2 féle felvevö képernyö jön be,a beállitások úgyanazok de néha így néha úgy jön be.Lefényképeztem az elsö képen a huzogatós módszerel tudom felvenni a hivást a másodikon csak simán érinteni kell a gombot.Ez miért van valahol a menüben tudom ezt állitani,mert ez igy zavaró hogy ha hívnak akkor még gondolkozzak is hogy hogy is tudom hirtelen felvenni?

(#102) Azharel válasza #92239104 (#101) üzenetére


Azharel
aktív tag

Bár nincs ilyen telefonom, de mivel rendelkezem másik 2 LG készülékkel ezért tudom a választ. Az első képen látható call screen akkor jelenik meg ha a képernyőzár aktív, ez azért van hogy ha kiveszed a zsebedből és hozzáérsz a kijelzőhöz véletlen ne tudd felvenni. A második call screen pedig akkor jelenik meg, ha éppen aktív a képernyő/használod a telefont, mert ilyenkor biztosan nincs a zsebedbe és nem fogsz hozzérni a kijelzőhöz, tehát csak rá kell bökni a felvételre.

(#103) iron1966


iron1966
tag

Sziasztok.Hogyan tudom a menü rendszer színét megváltoztarni feketére.Azt tudom hogy a build pro editorral csak mit kell átírni.

(#104) iron1966


iron1966
tag

Nem tud valaki cm romot erre a telóra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.