Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ez így tényleg korrektnek tűnik.

Nem a lényeg a fontos.

(#2) csababarca


csababarca
őstag

T nem fogja bevenni kínálatába?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3) babkukta


babkukta
senior tag

"8 megapixeles kamerával" - nem csak 5 MP????

Üdvözlettel, Tibi

(#4) devast


devast
addikt

Mi történt a gyártókkal ? Elkezdtek használható készülékeket dobálni ~50-60k között. Először motorola g, most meg ez... ha így folytatják nem sok terek hagynak a kínai importnak.

(#5) MeGabee válasza babkukta (#3) üzenetére


MeGabee
senior tag

Az európai piacra kiadott verzió a D505,ebben 8 megapixeles a kamera,míg az amerikai a D500,abban csak 5.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#6) Tewe013 válasza babkukta (#3) üzenetére


Tewe013
őstag

Nem, ez D505 kódnevű és nem D500.

(#7) Franklin


Franklin
addikt

A kijelző mérete kimaradt a speckók közül: 4.5"

(#8) Legendd válasza babkukta (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem, 8 megapixel, nálam van már, és tényleg ezt tudja :) az LG oldalán is rosszul van feltüntetve.

Franklin: Beleírtam.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#9) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Az a hosszúkás home gomb sajnos nem tetszik. Lehet élőben impozánsabb a megjelenése.

(#10) saiyajin


saiyajin
senior tag

Hmm, tényleg korrektnek tűnik a leírtak alapján. Várjuk a tesztet!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#11) bollokcs80 válasza Legendd (#8) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ha lehet, dobjátok be lszi adásba - ennyiért nagyon jó vétel lesz.

Kezd bizodalmam lenni a korábbi tesztjeitek után (G Pro, G2, G Pad) az LG-ben.

B.Cs.

(#12) atosan válasza b4zsi- (#9) üzenetére


atosan
addikt

Élöben jól néz ki, ráadásul különböző színben villog sms, nem fogadott hívás, emai satöbbinél.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#13) Semm1


Semm1
tag

Végre jött egy F szériás LG is, nekem messze jobban tetszenek mint az L széria.

(#14) sla75


sla75
csendes tag

Én tuti ezt veszem decemberben.Jól szerepelt a külföldi teszteken.Hogy tudom megnézni a MA Tv tesztet élőben??Kösziii.

(#15) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Pont múlt héten néztünk szét a Telenor kínálatában a kollégámnak és a kedvezőbb árú előfizetéses ajánlatok között ez volt a legjobb.
Meg talán az Ace3,meg még valami Samu ami azért már inkább elmegy kategória volt.Illetve Sony J (azt hiszem) de az gyengébb volt mindenben.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#16) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Hardver jónak tünik.
Ára 45-50 körül reális.Függetlenűl.Kártyásan 40. Előfizuval.1,19.990 között csomagtól függettlenűl.
A külseje roppant csúnyácska-Főleg a samutól kölcsönvett majd kalapáccsal lapított fizikai gomb.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#17) M5Norbi válasza atosan (#12) üzenetére


M5Norbi
őstag

Na volt hozzá szerencséd? Kijelző? UI?

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#18) M5Norbi válasza Legendd (#8) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hmm szóval nálad van......

Akkor jöhet a teszt :DDD Kíváncsi vagyok korrekt-e a cucc annak aki nem tud vagyonokat telefonra költeni vagy egyszerűen csak nem Antutuhuszár.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#19) babkukta


babkukta
senior tag

Értettem!!! :) Csak eddig mindenhol 5 MP-t láttam, és azt hittem elírás. De ha nem, akkor valóban egy nagyszerű készülék! Már csak az a kérdés, h milyen képeket csinál, + mennyire van optimizálva.

Üdvözlettel, Tibi

(#20) jooker82 válasza babkukta (#19) üzenetére


jooker82
nagyúr

már van topicja 400 hsz-al,mindenki elégedett a készülékkel. a képek lehetnének jobbak.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21) Peterson_


Peterson_
addikt

Szép is,jó is,így kell ezt csinálni.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#22) Tomi0703 válasza kecskebégető (#16) üzenetére


Tomi0703
őstag

Aha... Szép is lenne... :U

Amúgy ezt te komolyan gondoltad?

Már 10-szer megbántam, hogy nem vártam erre... :W Olcsóbban megkaptam volna mint 2 hónappal ezelőtt az L7 II-őt. Ráadásul mindenben sokkal erősebb...

[ Szerkesztve ]

(#23) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Amúgy ha jól tudom, ugyanaz lesz mint az L9 II, csak van rajta egy home gomb;] najó, elvileg a kamerája is egy picit jobb

Tomi0703: Hol kaphattad volna meg olcsóbban? l7 II ára kb 60-65 között van, ez drágább lesz

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#24) M5Norbi válasza GeryFlash (#23) üzenetére


M5Norbi
őstag

A legalapabb előfizuval 55 a Telenornál és 50 az L7 II. Ennyiért sem olyan rossz.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#25) Tomi0703 válasza GeryFlash (#23) üzenetére


Tomi0703
őstag

Telenor S-es csomag. L7 II volt 5-6k, ez meg 4 k lenne netről rendelve azt hiszem.

(#26) GeryFlash válasza M5Norbi (#24) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ja, de ez most hogy jön ide? :B Nem is mondtam hogy rossz lenne az l7 sem a az f6, csak annyit kérdeztem, hogy vette meg az l7-et drágábban mint az f6-ot

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#27) M5Norbi válasza GeryFlash (#26) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ja csak arra írtam hogy te 60-65 fölé írtad az árát.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#28) GeryFlash válasza M5Norbi (#27) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ja értem, de én előfizu nélkül értettem

Amúgy off, de moto G-re van esély Magyarországon? Vagy azzal, hogy a motorolaj kiment az országból így max szürkimport lehet, garancia nélkül? Csak mert az hasonlót nyújtja mint az lg9II/F6 ppáros, jelentősen olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#29) M5Norbi válasza GeryFlash (#28) üzenetére


M5Norbi
őstag

Bizonyos tekintetben többet is nyújt pl HD kijelző.Meg azért a Motorola elég minőségi cuccokat csinál.

De biztos hogy csak szürkeimportban lesz hogy mennyire gari nélkül azt nem tudom. Ha lesz is gariztatás biztosan elég körülményesen.
De ettől függetlenül én is kacsintgatok rá.

Láttam olyan (nem is rosszhírű) GSM boltot ahol már előrendelhető volt kb egy hete.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#30) atosan válasza GeryFlash (#23) üzenetére


atosan
addikt

Az f6 4,5" az l9 ii 4,7", ez a legszembetűnőbb különbség, meg a többi apróság.
Az f6 kártyásan 60 ezer.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#31) B.i.L


B.i.L
senior tag

Nállunk:egy már van,de kell még eggy asszonynak!Impozáns külsöre is és kellemes belsöre is.Az ára meg nem szembetünö,elnézve a konkurenciákat,itt utalok a hardwer részre,ami több is,olcsóbb is.Hátránynak kijelzö felbontást keveslem,de átlagos felhasználásra több,mint elegendö.

Horgászni mentem...B.i.L

(#32) Legendd válasza M5Norbi (#18) üzenetére


Legendd
senior tag

Ennyiert abszolut. En ajanlom :P
Wifi, IPS, infra, nfc, lte...

Alea iacta est!

(#33) MeGabee válasza Legendd (#32) üzenetére


MeGabee
senior tag

+1 :K

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#34) tixem


tixem
addikt

van topikja is [link]

az akkuja állítólag nagyon pöpec, sokáig bírja. Nem is csodálom, hardver nem egy snapi 800, a kijelző se zabál. Kamerája is egész szép képeket csinál, IPS, LTE minden földi jóval meg van hintve. Egyedül az a fényes műanyag hátlap ne lenne, de inkább ez mint valami batár belső hiba (hv, kijelző etc).

Telenornál XS kategóriás előfizuval már 30 ezerért vihető. Galaxy Ace 3-nak esélye sincs ez ellen, kínai játéktelefonnak tűnik mellette. Best Buy szagú a dolog :K

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#35) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Ejj így első olvasásra csak a qHD kijelző amit sajnálok. 4,5 colra igazán tehettek volna HD-t is. És akkor tényleg ütné a többit.. mindenben.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#36) Tomi0703 válasza Hobbbyt (#35) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja, csak akkor az ára sem ennyi lenne...

(#37) Hobbbyt válasza Tomi0703 (#36) üzenetére


Hobbbyt
őstag

A Sony SP be is belefért a HD.
Meg +5e talán megérné..

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#38) Tomi0703 válasza Hobbbyt (#37) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szerintem okés az a felbontás. Játékokra HD-n lehet már kevés lenne a hardver.

(#39) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Tetszik, nagyon jó ajánlatnak tűnik eddig valóban.
Várom a tesztet. :K

(#40) jooker82 válasza Hobbbyt (#37) üzenetére


jooker82
nagyúr

maradjunk annyiban,hogy ennek még igy is jobb a kijelzője,mint az sp-nek... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#41) razorka777


razorka777
veterán

Végre egy jó telefon abban az árkategóriában amit én is meg tudok fizetni.
Lehet ez lesz a következő droidom. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#42) Akve


Akve
tag

Én is várom a tesztet, nagyon klassz gépnek tűnik. Egyre jobb az LG :) :C

Élek és élni hagyok.

(#43) DS39 válasza GeryFlash (#23) üzenetére


DS39
nagyúr

59k a Telenornál kártyásan az F6. 54k az L7 II. [link]

amúgy a Telenor honlapján is félig rosszul szerepel a kamera, a linkelt listában 5MP, ha rákattintunk, a telefon adatlapján már 8 MP. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) jooker82 válasza Akve (#42) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azért a G2-ődet ne cseréld le rá. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#45) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Ez nagyon tetszik! Végre csúsznak le a jó hw elemek a középkategóriába.
Remélem választhatom majd céges telefonnak. Elég kedvező, talán belefér:)

Caffeine addict.

(#46) Stady87


Stady87
csendes tag

Két napja beruháztam egy F6-ba.

Eddig kellemes csalódás a telefon. A használat során röccenéssel, hibával nem találkoztam.
Az akkumulátor tényleg nagyon jól bírja 36 óra alatt 3-4 óra netezés, szoftvertalapítés, szinkronizálás mellett 67%-ra merült.

Az egyetlen negatívum számomra egyelőre a telefon hátlapja. Az ugyanis az ujjlenyomat gyűjtős, lakkozott fajta. De ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok vele.

LG B1200 -> Nokia 3650 -> Nokia E51 -> Lg Optimus One -> Lg Optimus F6

(#47) tixem válasza Hobbbyt (#35) üzenetére


tixem
addikt

Azért mert akkor házon belül állítanának konkurenciát az L9 II-nek :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#48) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Azért vicces, hogy mit nevezünk manapság másodvonalbelinek és középkategóriásnak. Az F6 több téren is veri az S2-met. :-)

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#49) Akve válasza jooker82 (#44) üzenetére


Akve
tag

Hát azért nem fogom :)) :))
De attól még tetszhet, nem? :P

Élek és élni hagyok.

(#50) razorka777 válasza geccoblaze (#48) üzenetére


razorka777
veterán

Az is vicces manapság, hogy ami nem full HD, az sz@r.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.