Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

"A koreai vállalat felkészült az LTE-láz érkezésére; jelenleg 7,9 millárd dollár értékben birtokolnak szabadalmakat." Vagyis akkor ez úton akar pénzhez jutni, illetve a piaci versenyt korlátozni?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) hunter84 válasza zsolt501 (#1) üzenetére


hunter84
aktív tag

Vagy megvédeni magát a tudjuk kitől...

(#3) Apika válasza zsolt501 (#1) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez egy jó alap a későbbi licencelésekhez...

[ Szerkesztve ]

(#4) Cyberpunk válasza hunter84 (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Milyen meglepő én is pont arra a bizonyos gyártóra gondolok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) Bocha válasza zsolt501 (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az, hogy vannak speciális szabadalmaid, nem jelentik a verseny korlátozását.

Egyébként meg igen, elképzelhető, hogy így is pénzt akarnak keresni, mi ezzel a gond? Feltaláltak dolgokat, amiket mások liszenszelhetnek; és nem, itt nem olyan dolgokról van szó, mint a kerék az autónál vagy az érintőkijelző a telefonnál. :) Az nyilván egy másik téma.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) zsolt501 válasza Bocha (#5) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Én igazán lehetőségként kezelem, aztán majd kiderül.
Egyébként lásd mit csinál az almás cég, remélem nem ezt a stílust akarja követni az LG.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#7) Lenry válasza hunter84 (#2) üzenetére


Lenry
félisten

már Voldemort is telefont akar gyártani?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) hunter84 válasza Lenry (#7) üzenetére


hunter84
aktív tag

Basszus, ez a poén ugrott be nekem is elsőnek, miközben azt a kommentet írtam. :)

(#9) Tigerclaw válasza hunter84 (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem ezentúl ha említeni kell, akkor használjuk a "who must not be named"-et.

Én azt nem tudom, hogy a piac fel van-e kêszülve egy még gyorsabb, még drágább technológiára. Vagy gondoljatok bele, hogy bejön a kánaán a sebességet tekintve, és ha valaki rossz helyre kattint, pár másodperc alatt elhasználja az 1 gigabyteos havi korlátját. Sajnos csak a sebessêg nő, a havi forgalmi limit meg a múlt században ragadt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Integra válasza Bocha (#5) üzenetére


Integra
titán

ilyet ugye csak a zapplénak szabad... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) Cyberpunk válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nos nem kell félre nyúlni. Flash videókat kerülni azt kész. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Tigerclaw válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ja. A szoftvertervezőknek ezentúl dupla vagy tripla accept gombot kell tenniük a letöltés indításához, hogy meggondolhassa magát az ember, mielőtt letöltene valamit, vagy átkapcsolná a youtube-ot HD módra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) Bailey válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


Bailey
senior tag

Az USA-ban már működik egy ideje az LTE, és van hozzá ott többféle telefon is. Gondolom a díjcsomagokat már ehhez igazítják. De itthon ilyet természetesen nem várok.

Apple! Hoppá kimondtam, most mi lesz? Remélem megtalál és hozzám vág egy 4S-t. :DD

(#14) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ebből is látszik, hogy azért nem olyan eldobni való cég, mint ahogy sokan gondolják róluk. :) Ügyesen csinálták, azt meg kell hagyni...

(#15) Apika válasza kolosanyi (#14) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ezzel is próbálják biztosítani a jövőjüket...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.