Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P00By


P00By
nagyúr

Gratulálok mindkét csapatnak! :R

(#2) Konflikt


Konflikt
addikt

A jó hangulatot halk zene és a speaker, BZ biztosította, akinek az események kommentálása mellett még kisebb ajándékok kiosztására is jutott ideje.

a ~8000 db giga sapka, jaa :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#3) Bici


Bici
félisten

Hiányolom a cikkből az utolsó képen látható bal oldalon lévő csaj nevét, és telefonszámát. :K

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4) jerry311


jerry311
nagyúr

3dMark2006? SuperPI?
Egyik se mai darab.
Esetleg valami ami több, mint egy CPU magot támogat?

(#5) P00By válasza Bici (#3) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt Thrawn megtartja magának a másik kettőével együtt ;]

(#6) ABnormal


ABnormal
őstag

a csajokat kisorsolták?

(#7) deicide válasza Bici (#3) üzenetére


deicide
veterán

Hasonló az izlésünk, én is pont ezt akartam kérni... :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8) Hunter2


Hunter2
addikt

a csajok kicsit túl voltak öltözve más hasonló showhoz képest.
Az eredményért meg grat.

(#9) Konflikt


Konflikt
addikt

Feltettem par videot youtube-ra (n95 8 gb-at keszultek)

elso, masodik, harmadik, negyedik, otodik

mod: az otodik is felkerult

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10) helkis válasza Bici (#3) üzenetére


helkis
addikt

ha jól tudom ezt az információt tartalmazza ez a ketyere alapban! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#11) sgteam


sgteam
aktív tag

Gratula mind a két csapatnak király volt a verseny :C :C :C

Szeretem az állatokat de nem akarom megnevezni őket! :D

(#12) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Nem semmi eredmények!
Bár szerintem 3DMark06-t már felesleges volt, mert ha valaki megnyerte a SuperPI-t akkor utána az az 5-6 pont már nem változtatott semmit az eredményen. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13) PH-User válasza PowerBuldog (#12) üzenetére


PH-User
addikt

Gratulálok mindkét csapatnak! :)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#14) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Muszáj lesz valahogy kitűnnöm a tömegből :D
Asszem én csak az egyik csapatnak fogok gratulálni. ;] Még nem döntöttem el melyiknek :P

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#15) P00By válasza Nyugdíjas (#14) üzenetére


P00By
nagyúr

Hűha, de izgulunk

(#16) Nyugdíjas válasza P00By (#15) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17) 14adam


14adam
addikt

Gratulálok mindenkinek :K Egy Gigás sapi nekem is kellene,meg kulcstartó,na meg persze a lányokat se hagyjuk ki :D

(#18) Laraxior válasza 14adam (#17) üzenetére


Laraxior
titán

nekem egy ilyenem van kitéve a szobámban ;] :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19) Tomate


Tomate
veterán

Jó volt nagyon. :K Igazából csak a sapkák miatt volt ott mindenki.. :D A ruhatáros csaj nagyon baba volt :B :R

Pár kép:


[ Szerkesztve ]

(#20) divrapier


divrapier
tag

Gratulalok mindket csapatnak. Speed Az is szimpatikus, hogy ajandekokat osztottak (talan tavaly az MSI-nek volt valami soher versenye, ahol kb minden cuccot visszekertek). Viszont a szervezes szerintem eleg gyenge volt, igy olvasva. 2 teszt? elsot aki nyeri az nyer? azert az ultra durable 3 LG monitort elvinnem
Egy kis osszegzes, a gyarto(k) altal ihletve:

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#21) Zé_Mester válasza jerry311 (#4) üzenetére


Zé_Mester
őstag

a 3dmark06 kihasználja a több magot is ;)

szuper verseny volt, köszönjük a rendezőknek, reméljük még sok-sok hasonlón vehetünk részt :C

(#22) Tomate válasza divrapier (#20) üzenetére


Tomate
veterán

Szép kis dísz volt az a projektor :C (LG AF115 volt?)

[ Szerkesztve ]

(#23) Zé_Mester válasza divrapier (#20) üzenetére


Zé_Mester
őstag

az MSI verseny ennek a közelébe nem ért, ha elolvasod róla a logout cikkemet amit a 2. fordulóról írtam akkor megérted miért.
a szervezésbe abszolút nem volt most hiba, minden faszán működött.

azt viszont nem mondták meg előre hogy aki nyeri a PI tesztet az nyeri a versenyt is, az már csak a vége felé derült ki. így izgalmasabb volt ;)

(#24) ifjVérIstván


ifjVérIstván
csendes tag

azok a hulladék nők.. :DDD
a középsőnek sáros a csizmája :R

FLAME 4 EVAH !!!

(#25) zed1983 válasza Laraxior (#18) üzenetére


zed1983
őstag

Grat mindkét csapatnak! :R

Laraxior király az a zászló vagy mi :U

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#26) Ricco_hun válasza ifjVérIstván (#24) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Hát szerintem azok a csajok csak úgy kerültek oda, hogy beinvitáltak 3 hazafelé tartó lányt az utcáról, hogy 'gyertek mán be egy fotóra'. Lehet, hogy azt a ruhatáros csajt kellett volna inkább odaállítani egy fotó erejéig? :U
Én nem a srácok teljesítményét akarom leszólni vagy ilyesmi, de nem lehetett egy világraszóló esemény.
Riszpekt a 2 csapatnak. :R

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#27) jugeen válasza Zé_Mester (#23) üzenetére


jugeen
addikt

koma, ott volt előtted a paírra leírva. igaz angolul. :DDD

(#28) Tomate válasza Ricco_hun (#26) üzenetére


Tomate
veterán

Csajok ott voltak végig... A ruhatáros csajszi viszont elfért volna a képen :K Világraszóló nem is volt, de jó volt. ( Bp-re szóló :) )

(#29) .mf


.mf
veterán

Nem igaz, hogy egyikőtök sem készített képet a ruhatárosról...
én nem adtam le a kabátom, így lemaradtam róla :O :DDD

Itt is grat a csapatoknak, és további sok sikert! :C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#30) Egzee


Egzee
őstag

Én azt nem értem, hogy a maximális tuning végeredménye nem függ attól, hogy éppen milyen procit fogtam ki? Szal nincs olyan, hogy az egyik csak 4,9 a másik meg 5 ghz-et is tud?

(#31) Zé_Mester válasza jugeen (#27) üzenetére


Zé_Mester
őstag

szted én figyeltem azt ???? :DDD
örültem hogy beindult végre 20 perc után a vas, nem még ott papírokat olvasgatni :DDD

(#32) jugeen


jugeen
addikt

szeretnék egy kis megjegyzést tenni Thrawn cikkjére. akik elég jól ismerik a bench programokat, azok tudhatják, hogy a 3DMark06 nagyon komolyan CPU limitált tesztprogram. a két konfigurációban hajtott GPU core-ok között 28MHz volt a különbség, ami pontokban kimutatva elég csekély. léteznek különféle szoftveres tweak-ek, amikkel egy hosszabb lefutású benchprogram esetén akár értékes másodpercek és pontok nyerhetők. extrém tuningban ezért az értékes pontokért nagyon keményen megküzd mindenki mind a hardver, mind a szoftver tuningolása terén. ezért 100%-os offenzíva mentesen szeretném csak írni, hogy a szerencse a hardverek vonatkozásában a HUN eXtreme OC Team-nek kedvezett, és nem nekünk. viszont a 3D teszt esetén a tudásunk és tapasztalatunk beigazolódott, mivel egy gyengébb procival 696 ponttal többet értünk el. hogy miért? mert tuningoltuk a szoftvereket is. még egyszer szeretném leszögezni, hogy mondandómban semmi támadó jelleg nincs, főleg Zé, Szatesz és Speed irányába nem, csak azt szeretném tudatni, hogy nekünk semmi szerencsénk nem volt abban, hogy a 3D versenyszámot mi nyertük. ha nem lenne meg nekünk ez a tapasztalat, akkor igen csak vitték volna a srácok azt a versenyszámot is.

Peace, Overclocking, Harmony! :DDD

(#33) jugeen


jugeen
addikt

tényleg Speed, hátad hogy van? egy airbus le tud már szállni keresztbe is? :DDD

(#34) leviske válasza Laraxior (#18) üzenetére


leviske
veterán

És neked is a csajok segítenek tartani? :DDD

(#35) Zofren válasza Tomate (#28) üzenetére


Zofren
aktív tag

hol van rola egy kép? :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#36) toyone


toyone
őstag

Gratulálok mindkét csapatnak! :C :R
ez egy live show volt, szerencse kérdése hogy ki kap jobb alkatrészeket
:C

mod: a szervezésre szerintem nem lehet panaszkodni. jó volt. Bár a projektort kissé feleslegesnek éreztem tekintve hogy nem volt kivetítve semmi :))

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#37) Tomate válasza Zofren (#35) üzenetére


Tomate
veterán

Nem tudom :(

[ Szerkesztve ]

(#38) toyone


toyone
őstag

pár kép, nem a legjobbak meg sok a haszontalan is de van :)

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#39) pok.tom válasza toyone (#36) üzenetére


pok.tom
aktív tag

. Bár a projektort kissé feleslegesnek éreztem tekintve hogy nem volt kivetítve semmi
de legalább az egyik csapat a közönség felé fordított monitort aktiválta..

(#40) tome.jr


tome.jr
addikt

A végeredmény ismeretében az OC Team tagok jobban jártak volna ha a proci helyett a hostess-eket húzták volna fel rendesen. :D Amúgy grat minkét csapatnak :R

[ Szerkesztve ]

(#41) Franklin


Franklin
addikt

(#42) Shkiz0 válasza Laraxior (#18) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

nekem meg ilyen ;] :P

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#43) #21346560


#21346560
törölt tag

Dejóóóóó :DD :DDD ;]

(#44) Laraxior válasza Shkiz0 (#42) üzenetére


Laraxior
titán

:C :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45) eszterencs válasza jugeen (#32) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Igen, ez a felvetés tulajdonképpen jogos, mégha kissé szőrszálhasogató is. :) Thrawn kolléga elég jól képben van ezekkel a dologokkal, úgyhogy csak afféle írói fordulatnak tekinthető tőle a szerencse emlegetése. :) Módosítottam a hír szövegén.

És nem mellesleg mindkét csapatnak gratula! :R Jó volt nagyon a verseny.

(#46) Killing


Killing
addikt

Szólok a fiúknak hogy egy kicsit az én gépemet is húzzák meg! :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#47) jugeen válasza toyone (#36) üzenetére


jugeen
addikt

a szemem pedig ki lett vetítve, ráadásul elég rendesen. :P mondhatni kapni egy kis fényterápiát.

[ Szerkesztve ]

(#48) jugeen válasza eszterencs (#45) üzenetére


jugeen
addikt

így már sokkal jobban tetszik! ;) köszönjük a gratulációt, a jelenlétet és a publikálás! :)

(#49) Nyugdíjas válasza Franklin (#41) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Most látom, híres lett az ex-állványom :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#50) sK0t válasza jugeen (#48) üzenetére


sK0t
tag

Milyen karórád van ?
Nagyon jól néz ki :))

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.