Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt

Boldog szülinapot :)
Immáron már én kb 6 és fél éve aktívan használom :)) 0.641 es verzió óta amit még a C.Panoráma magazinhoz adtak anno :) (2002 februári szám.. akkoriban még aktív vevője voltam :DDD )
A kezdeti hibákat mára szerintem nagyon jól kinőtte :) És ha figyelembe veszem, hogy anno csak kényszerből kezdtem használni mert nem volt a közelembe ismerősnek MS Office (hehe.. igen-igen.. nem legális verzióról beszélek.. már rég volt :P )..
Egészen megszerettem :)
Mára már van MS Office-om is (legális, de igaz csak Campus licences.. de többet nem is fizetnék se Office ért se Op.rendszerért.. akkor inkább Linux/OO.o kombó.. mára egész használható már) kényszerből a 100%-os kompatibilitás miatt (mert abba kapok sok mindent, amit szerkesztgetnem is kell esetenként, így a Viewer sajna nem elég..)...

Tehát :) én akkor most boldog örömmámorral térek át a 3.0-ra :) és ha nem is jönne sok újdonság az se zavarna, mert lényegében már most is tudott mindent amire nekem szükségem volt :) (emlékszem anno még mindig a 2.0 ás verziót használtam amikor már volt 2.2-es is.. és a 2.2-es verziót használtam még mindig mikor volt már 2.4 :) .. most legalább nem 1 évre rá frissítek :D de nagy elégedettségemben nem is próbáltam keresni újabbat mert nekem megfelelt :) ez legalább majd már magától frissít :)) )

Mod: u.i.: Elnézést nem szoktam ennyi szmájlit használni általában csak most elkapott a hév, és nagy örömömben túl sokat használtam és emiatt annyira tarka lett a hozzászólásom, hogy most az egész hozzászólás olyan mint egy karácsonyfa :D .. sebaj :) legalább (szerintem) volt rá okom... :))

Mod2: Most annyian próbálják letölteni, hogy összeomlott a szerverük? :DDD Mert nem megy megint (vagy még mindig :) )

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.