Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

...még ha túl sok vizet ezzel nem is zavarnak meg.

Én pl. élveztem az Injustice: Gods Among Us és az utolsó két Mortal Kombat kiadás történetét :B .

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) tailor74


tailor74
őstag

Nem rosszabb vele, Mortal is jó volt. :K

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Mondjuk ha a klasszikus 1vs1 helyett a story mode inkább valami Beat'Em Up játék lenne. SF-ből lenne mihez nyúljanak, nem egy anime készült belőle például.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

SF-nak annyira kell a sztori mód, mint a Battlefieldeknek. Az erőforrásokat inkább a normális netkód megírásara fordítsák.

De ha mindenképp sztorizni akarnak, akkor az olyan legyen, mint az új Mortalok vagy Injustice esetében. Mert annak, hogy két küzdelem között bedob egy képet és két sort, nem sok értelme van.

Vagy mint a régi Tekkenek...minden karakternek volt saját, külön cg openingje és endingje. Istenem, hányszor megnéztem azokat!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5) Yondaime 四代目 válasza alevan (#1) üzenetére


Yondaime 四代目
tag

+1 :))

Személyesen vagy DPD futárral postázok, egyéb esetben nem vállalok garit.

(#6) b.


b.
félisten

Vessetek meg, de én a Tekken sztori vonalát is szeretem, még ha kissé hiányos is némely karakternél :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) ALBY


ALBY
senior tag

Én már tudom a storyt!
Verekedni kell :K

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#8) alevan válasza ALBY (#7) üzenetére


alevan
őstag

De nem mindegy, hogy miért! Mi motiválja a karaktereket? Mi az oka a bunyónak? Miért nem inkább békésen próbálják megoldani problémáikat? :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#9) Z10N


Z10N
veterán

Mi ez a trend, hogy mostansag darabokban adunk ki valamit. MGS5 multi, most ez, Hitman epizodikus. Ezeknek sosincs jo vege, meg ha ingyenes is. Amugy majd terjunk vissza ra amikor kiadjak az Ultra-t :D

Ui: A MKX(L) pedig hagyjuk :U

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#10) alevan válasza Z10N (#9) üzenetére


alevan
őstag

Mert annyira komplex manapság egy játék fejlesztése (és a kiadók egyre kevesebb időt adnak a fejlesztőknek a kiadásig), hogy nem tudják befejezni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#11) Z10N válasza alevan (#10) üzenetére


Z10N
veterán

Ez nem kifogas es gyenge erv. Addig nem kell kiadni. Megfizetteteik veled a teljes arat es csak a fel termeket kapod meg. Jol neznenk ki, ha az etterembe a menunek csak a 3/4-t hoznak ki, majd kozlik a desszert csak 1 ora mulva lesz kesz. Vagy ha veszel egy autot, hogy komplexet is mondjak. Amelyik kiado ezt csinalja azt meg nem tamogatom. Perze ez szoftverfejlesztes, aminek ugymond sosincs vege, mert mindig van mit javitani. Viszont ra kene jonni a kiadoknak, hogy ez a megoldas hosszutavon a minoseg rovasara fog menni.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#12) alevan válasza Z10N (#11) üzenetére


alevan
őstag

Amíg veszik a félkész szarokat, a kiadók csak örülnek. Eddig csak az Ubi és a WB szívta meg 1-1 játékkal (AC Unity és a Batman PC verziója), de összességében amíg dől a lé, leszarják. Ez a jövő: P2W, mikrotranzakciók és félkész játékok.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#13) Z10N válasza alevan (#12) üzenetére


Z10N
veterán

Sajnos igy van. A WB-re, de inkabb a NS-re most nagyon pipa vagyok az MKXL, KP2 es x360 miatt.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.