Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) engusz


engusz
veterán

Elég vad lett. Összességében nagyon tetszetős darab. Kíváncsi leszek, miként fognak alakulni a magyar árak.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#2) atike


atike
nagyúr

Ez brutális... Darth Vader ilyet kérne karácsonyra... :D

Csak ne az lenne az ára, ami... :P

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem semmi. De az ára is horror. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) jocek91


jocek91
aktív tag

315-ös árfolyammal 110 000Ft :Y veszek kettőt! 22kiló.. nyeszlett lanpartysoknak nem ajánlott :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) fatallerror


fatallerror
addikt

cuki de nekem elég a cm 690 II adv, ha majd szükséges kap bele 1 usb 3as panelt és ennyi, kétlem h valaha is lesz majd 30 centinél hosszabb vga-m így sokáig jó lesz :))

de tényleg elég modern külsejű lett ez a ház

don't tell me what i can't do!

(#6) Kashim


Kashim
őstag

Általában nem tetszenek a CM házak, de ez valami eszméletlen jól össze van rakva, brutális darab lett. Emellett visszafogottan, de mégis állatul néz ki. Nem is csoda, hogy így megkérik az árát. Súlya amúgy nem meglepő, a fém házak általában ilyen nehezek.

(#7) Gabboo


Gabboo
tag

Valóban lenyűgöző külsejű/belsejű/árú ház.
Nekem tetszik a dizájn, és átgondolt a belseje is, csak a személyes mániám hiányzik belőle, a 90 fokkal elforgatott alaplapi tálca, amúgy mindet tud. :)

(#8) Egon


Egon
nagyúr

A szerszám nélkül szerelhető Cooler Master Cosmos II két év garanciával 349,99 eurós áron kerül a boltokba, így a ház jogosan nevezhetne a legdrágább, sorozatgyártásba került PC házak díjára.

A Zalman TNN500A ennél jóval drágább volt, amikor megjelent. Vagy azt nem sorozatgyártás keretében hozták létre? :F

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) ixtom


ixtom
tag

Ennyi pénzért az elejét is leburkolhatták volna (pl. egy ajtóval), de nem rossz. :P

(#10) Zodicus


Zodicus
senior tag

Meseszép, de még mindíg a Corsair Graphite fáj a fogam.

(#11) fatallerror válasza ixtom (#9) üzenetére


fatallerror
addikt

fú az előző házam ajtós volt és még dvd-s korszak volt és utáltam állandóan nyitogatni : D de egyénfüggő, 1 hát végülis v tetszik v nem :] az tuti h 1 betörő inkább azt mondja miután megemelte h á hagyom a faszba xD

don't tell me what i can't do!

(#12) F34R


F34R
nagyúr

nekem nem tetszik láttam előbb mielőtt még a cikk kierült volna videót és hát kinek a pap kinek a papné , nekem túl robosztusnak tűnik.

(#13) engusz válasza Egon (#8) üzenetére


engusz
veterán

Vannak még szép számmal ilyen házak: Origen S16T, S21T, Silverstone CW03, TJ11, Thermaltake Level 10, Lian Li V2120X, X2000F, V2120, X500F, etc...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez nagyon drága hiába ilyen jó.:(

(#15) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Szimpatikus darab, bár még mindig a Fractal Design házai a kedvenceim. :))

(#16) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nagyon baró, bár szerintem egyre kevesebb az igény az ilyen bazi cuccokra...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) NomadND1 válasza fatallerror (#11) üzenetére


NomadND1
senior tag

Nem biztos, mert egy 42-es plazmával mégis nehezebb közlekedni :P
Azért combos, hogy telepakolva, simán üti a 30kg-t :D

A ház viszont tényleg egy mestermunka. A lehúzható előlap nálam is kiverte a bizit, de ízlések és pofonok.

(#18) proci985 válasza engusz (#13) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

TJ11/Origen sokkal drágább, ez inkább LianLi nagytorony kategória.

cikkhez:

minden irányba 6 centivel nagyobb, mint a Cosmosom :Y. mindezt úgy, hogy a Cosmos az egyik legnagyobb torony volt a piacon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon pöpec kis kuckó lett. Kár, hogy az egész ház többe kerül mint a konfigom :DDD Mondjuk miután megvenném tuti költözhetnék bele ruhástól, mert asszony kiűzne a világból is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) fatallerror válasza NomadND1 (#17) üzenetére


fatallerror
addikt

jaja nem kell ékszert meg egyéb kis mütyüröket venni h ne tudjanak jól kirámolni xD am én vicces típus vagyok, ha rajtakapnám a betörőt én tuti elviccelném és felkínálnám neki h mim van, szerintem hazamenne xD

don't tell me what i can't do!

(#21) mghltm


mghltm
addikt

"A középen elhelyezett rackek hűtése is megoldható, amennyiben a ház előlapja mögé egy opcionálisan beszerezhető 120 mm-es ventilátort szerelünk."

a venti mar nem fert bele a 350 ojroba? :U

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#22) Ste


Ste
addikt

Ha felülre be lehet tenni 3x120mm-es ventilátort akkor vízhűtéses radiból miért csak 240mm-es fér oda?
Nem fenyeget sem a ház megvételének veszélye, sem a vízhűtés kiépítésének szükségessége, csak kíváncsi vagyok :)

(#23) banhammer


banhammer
veterán

Jól megkérik az árát egy olyan dolognak amit az ember egyszer letesz az asztal lábához és utána hónapokig szinte hozzá se ér.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) X Factor válasza mghltm (#21) üzenetére


X Factor
addikt

Nekem a stackerembe, ha az összes gyári lehetséges helyre berakták volna akkor lenne benne 9db 12cm-es kavaró, egyszerűen felesleges, de a lehetőség adott.

Make things work

(#25) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Még a quad SLI is hogy elveszik benne.

<< Heimdal >>

(#26) adamssss


adamssss
veterán

Nekem az Obsidian D800 jobban bejön és olcsóbb is. Ráadásul többé kevésbé ugyanazt tudja mint a koszmosz :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#27) MPowerPH válasza engusz (#1) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ilyen ojró mellett sok jóra nem kell számítanunk. :)

Egyébként tetszetős, és jobban bejön, mint a Corsair szörnyűségei.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#28) Angel1981


Angel1981
veterán

A PC házak Bentley-je! ;)

(#29) NomadND1 válasza fatallerror (#20) üzenetére


NomadND1
senior tag

Egyszer volt egy tag nálunk és mesélte, hogy ő nem aggódik a betörők miatt.
Van két Csehszlovák farkaskutyája akiket gyerekkoruktól fogva nevel, és amikor elmegy bezárja a lakásba őket.
Egyszer próbáltak betörni hozzájuk, és meglepve tapasztalták, hogy nem csak a kutyák vannak otthon. Bemenni még betudott az idióta, a problémák a kijutásnál kezdődtek :DD Mondta, hogy embert úgy beszarva még életében nem látott :D

Ez még 2009-ben volt .

(#30) mghltm válasza X Factor (#24) üzenetére


mghltm
addikt

igazad van, valoban felesleges mindenhova ventit rakni. en arra gondoltam, hogy a kert arert adhatnanak a csucskuckohoz mindenfele meretu ventit es a kedves user lego modjara a kedve szerint beszereli/elrendezgeti oket. bar lehet en gondolkodok furcsan...

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#31) LackoMester


LackoMester
addikt

Azt a ...K Főleg a belső kialakítása tetszik, egyszerűen überf@sza. Az ára meg no comment. :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#32) misx


misx
senior tag

Ha jól számolom, ez több mint 100 rongyba kerül magyar pénzben. Ezért már konfigot adnak, ami legalább be is fér az asztal alá. :Y

(#33) X Factor válasza mghltm (#30) üzenetére


X Factor
addikt

Nem gondolkodsz furcsán, van is benne 6db a többi le van írva h. opcionális. :R

Make things work

(#34) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Meeeeeeennnnnyyiiiii? :Y

[ Szerkesztve ]

(#35) shteer


shteer
titán

nekem túl nagy és "csicsás" :)

..szerintem jónak tűnik

(#36) fatallerror válasza NomadND1 (#29) üzenetére


fatallerror
addikt

milyen embereket ismersz te : DD

don't tell me what i can't do!

(#37) Indy69


Indy69
aktív tag

Gyönyörű ,de az ára is :Y
De ha tehetném se venném mert bőven elférek A HAF912 és a pénznek van helye másra is ,persze lesz aki megveszi mert vagizni jó :C

(#38) Apika válasza misx (#32) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Valóban! De itt a márkát kell megfizetni. Erre is akad majd kereslet biztosan...

(#39) janos1988 válasza jocek91 (#4) üzenetére


janos1988
addikt

Zárójelben kiférhetett volna Ft-ban az ára egy átlagárfolyamon...

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#40) fatallerror válasza janos1988 (#39) üzenetére


fatallerror
addikt

minek, minden nap más xD

mikor indul a hardverapró, elakarom adni magam -.-

don't tell me what i can't do!

(#41) Indy69 válasza Apika (#38) üzenetére


Indy69
aktív tag

Kelet Európában valszeg nem fognak kapkodni érte mikor sokaknak egy havi fizetése lenne.
De ettől még lesz rá kereslet.

(#42) davidsz


davidsz
őstag

Hát nemtudom ...
Maradok a Fractal Design Define XL-nél fele ennyiért megvan felszerelve.

Új dolgok benne 0, újdonság majdnem 0. Az ára az már újdonság.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#43) patex1983


patex1983
őstag

Gyönyörű lett és átgondolt belső elrendezésűnek tűnik így elsőre.
Az ára valóban nem gyenge...
Mindig is szerettem a CM házait :R

X

(#44) Balu972


Balu972
aktív tag

csúcs! :C
Nekem a Cosmos 1-es van, teljesen meg vagyok vele elégedve.
Az ára iszonyú, az 1-est alig használtan harmadáért meg lehetett szerezni itt a prón.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#45) BotaN


BotaN
senior tag

Videó teszt! Ez a ház, nem is ház bakker, PC palota eszeveszett!!! :Y

[link]

U.I.: Nézzétek meg a tesztben azoknak az oldalpaneleknek a rögzítését, azokat a zsanérokat, most már értem miért kerül ennyibe.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#46) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

Hát ez szerelem első látásra :DD az ára tényleg nagyon magas, de szerintem ha megvenném, ez egy életre szólna.

Csoda szép ház.

Egyetlen dolog amit elvárnék, hogy ennyi pénzért mellékeljenek hozzá fekete pl. sata kábeleket, hogy ha már ennyire izléses belsőt alakítotak ki, mint pl. akár egy mac pronál, az ember ne vágja haza piros, sárga fekete kábelekkel :)) :)) :))

u.i.: eszembe jutott még, hogy szerintem símán lesz piaca, mert csak az itteni viszonylatokban drága, ha veszünk egy osztrák vagy német állampolgárt aki keres 1000-2000 eurót vagy e felett, annak ez olyan mint nekünk a 100 €-s ház... szerintem.

[ Szerkesztve ]

-=The digital artist of the darkside=-

(#47) proci985 válasza mghltm (#30) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

felesleges.

embereknek vagy elég a gyári, vagy amúgy is cserélik a ventiket jobbakra. 6 venti meg azért alapból egy ekkora házba is elég.

ha megnézed a többi felsőkategóriás CM (de akár más házat is), általában szokás cserélni a ventiket igényektől függően.

Balu972: a Cosmos is újonnan 60k körül mozgott Magyarországon. jól kifogva 50. szóval annyira azért nem nagy a különbség.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#48) dangerzone


dangerzone
addikt

Hát ha nézem azt a 4 geforce vga-t, a lapot, meg a cm hűtőt, akkor egész olcsó érte az a 350 olyró. ;]

[ Szerkesztve ]

(#49) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ezen a fotón a felső 5,25-ös hely közepén az a függőleges csík micsoda? Rosszul elkészített sajtófotó? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#50) lujó55


lujó55
őstag

Tényleg az! "Lenyűgöző"
Akár rá is ülhetsz, olyan erős. Nem nyeklik, nyaklik, az biztos! Mondjuk egy ilyen csodát érdemes prémium cuccokkal megtölteni, 500k-ból ki is lehet hozni egy gamer konfigot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.