Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Crus válasza roti13 (#33) üzenetére


Crus
őstag

"Nyilván, a legprofibb cuccokat kéne használnom, okosfutócipőt, haspántot meg személyi edzőt mindenkinek.."

Zöldségeket beszélsz. Ellenben egy életed van, egy szíved és az ízületeid sem pótolhatók. De tudod mit, élj csak abban a hitben, hogy 180-as pulzusnál neked bejelez ez a filléres vacak. Ja bejelez, amikor szerinte van 180 BPM és nem akkor, amikor ténylegesen annyi. Elárulom neked, hogy rengetegszer megtörtént már, hogy normális mellkaspántos öv szerint 144-es pulzussal futottam ez meg jelzett, hogy 180-nál tartok. Az laza 36 BPM eltérés. Ez cirka 2 zónányi eltérés. Vicc.

Szintén nem profi szinten űzöm, de azt a saját bőrömön megtapasztaltam, hogy amatőr szinten is lehet rohadt nagy bakikat lőni és tévúton járni. Ez a vacak nem, hogy amatőr szintre, de szó szerint semmilyen szintre nem megfelelő. Ennyi erővel hívj fel futás közben egy javasasszonyt és kérdezd meg tőle, hogy mennyi a pulzusod... borítékolom, hogy pontosabban megmondja, mint ez a 2 pálcás kacat.

"A lényeget akkor nem sikerült leírni, hogy egy olyan embernek aki el akar kezdeni mozogni annak tökéletes."

Nem. Szó szerint ezen funkciói halottak, mert pontatlan, megbízhatatlanok. Pont az alapok a leglényegesebbek, mert utána arra építesz mindent.

"Olcsó, nem macerás, és segít hogy mozogj és aktívabb legyél."

Akit ez ösztönöz mozgásra az sürgősen keressen fel egy orvost. A mozgást a saját egészségünk érdekében kell elvégezni és nem azért, mert egy kínai vacak szerint 8k lépést kell megtenni egy nap. Ezt normális emberek tudják, normális emberek felemelik a valagukat és mozognak valamit.

"Nem csoda, hogy ennyire sikeres lett..."

Tény! Hiszen sokat ígér és ha annak csak a felét tudja nagyjából, már akkor jó. Én sem dobtam ki! Tökéletes időmérő eszköz. Perfekt dátumkijelző. Hibátlan hívó kijelző. A többi funkció meg parasztvakítás, amit tömegek benyaltak... aztán persze rájönnek, hogy mi a dörgés, de mivel ilyen olcsó, így elintézik annyival, hogy ennyiért ez így is jó. Egyetértek. Ennyiért akkor is jó, ha csak kiírja az időt akkor, amikor felemelem a karom. True.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.