Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Chaser válasza ivana (#30) üzenetére


Chaser
titán

Gipszkarton van mindenhol, a bandazsolasokat szepen eldolgoztam, nem kell telibe glettel i, ahol nem en csinaltam ott kell glettelni ( : de azt en megcsinalom es ugy jottek 150-200e-s ajanlatok, 20nm-en 3m belmagassag van, tobbi atlag standard 2,6
Festesben is az a jo, ha csak festeni akarok akkor gletteles ara az semmi, ha csak gletteltetni akkor festes ara az semmi, kompletten 1500ft/nm korul mondtak, de ha nem kerem vmelyik muveletet par szaz ft minusz, ha kulonnakarom csinaltatni legalabb egy ezres (((( :
Villanyaszoknal is ez volt, ha en kivesdk mindent alig olcsobb, ha ok csinaljak " huuu sokat kell vesni ezert draga" nyad' :d azota sok szakival osszehaverkodtam, azert is tudom mennyit keresnek, elso kezbol
Egyebkent nincs azzal gond h ennyi az ar, csak legyen melle profi munka, ne ott kelljen allni mint az oviban ellenorizni oket
Glett ala is minek rakok alapozot? Aze' kedves uram, mert jo lenne ha meg 10 ev mulva is ott lenne ( : amiket en csinaltam stabilak, sehol nem repedt semmi, kartonozos gyereknutan azert kellett javitani
Egyebkent meg ahogy az oreg mondta, ha en csinalom nem olyan lesz mint a profike...hanem jobb, igaza volt, max 5* annyi ido valamit megcsinalni mint olyannak ali ezt csinalja napi szinten, de a vegeredmeny magaert beszel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.