Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Metalfan


Metalfan
senior tag

Nem semmi :Y Minden elismerésem annak az illetőnek! :R

(#2) Thunderzolee

Ez nagyon szép. :K
Kimásoltam Iwiw üzenőfalára. Miközben elmorzsoltam a könnycseppeimet.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

ezt most jól esett elolvasni, de tényleg.

(#4) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nagyon szép dolog. Talán ezekre a pillanatokra szokták azt mondani, hogy "ezért érdemes élni"??? Lehet.

when the sun shines, we'll shine together

(#5) Xirtam


Xirtam
veterán

Jól tetted h ide beraktad. Szép az ember azt gondolná ilyen csak a mesében van!

(#6) puttputt


puttputt
őstag

Sokszor akadtam már össze - táboroztatáskor pl. - mozgássérültekkel, ért. fogyatékkal élőkkel.
Számtalanszor meggyőztek róla, hogy az érzékenységük, szociális beállítódásuk (a bulvárszövegekkel ellentétben)...stb. sokszor messze felül áll a mi (kicsinyesnek is nevezhető) ténykedéseinken is.
Úgyhogy igen, valóban nem csak "mese habbal".
Örülök, hogy megtapasztalják egyre többen, mások is.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7) Gergő_ válasza puttputt (#6) üzenetére


Gergő_
őstag

Ennek az azért az ellenkezőjét is lehet tapasztalni. Elég könnyen begurulnak a mozgássérültek, és durvák is tudnak lenni, persze nem az összes.
Engem volt hogy, szitkozódva fel akart lökni egy kerekesszékes ember, mert szerinte az útjában voltam, 7 évesen. :D :O

(#8) Magnum_


Magnum_
nagyúr

:DDD nem semmi, kedves meglepetés

Gergő_ : na az ám a nem minegy :DDD mellesleg én is találkoztam már többször nagyon agressziv rokkanttal, akinek pl végtahja hiányzott, attol függetlenül kedves történet

I humbly and respectfully decline™

(#9) puttputt válasza Gergő_ (#7) üzenetére


puttputt
őstag

Tény ami tény, most nem is a "bevörösödött", sebhelyes, részegen furikázó - kocsmából ki/be - "kerkesekről" beszéltem. :D
Mert ők is léteznek. (Bár tapasztalatom szerint szerencsére nem ők a többség...)
Valószínűleg, efféle illetővel akadhattál össze.
Jó, persze... nem tudják megemészteni a helyzetüket, megkeseredtek, stb...
Viszont, ott a sok ellenpélda, azt én is nehezen értem, miért nem őket próbálják meg követni, illetve miért nem próbálják meg az illetékesek őket is "bevonni".

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) Gergő_ válasza puttputt (#9) üzenetére


Gergő_
őstag

Eltaláltad, kvázi erről volt szó. :D Viszont nem egy ilyennel találkoztam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.