Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] belga

Hozzászólások

(#20) mephi666 válasza Lenry (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

az "egykéthá" semmi más, csak egy erős kritika a fiatalok egy rétegéről :K beszéltük régen, hogy a belga hasonló kaliberű, mint a south park... van, aki csak az értelmetlen káromkodást látja benne, de sokkal többről van itt is szó... (majdnem minden számukban) az egykéthá-ban jól kifigurázzák azt a réteget, ahol minden mondatban legalább 5 káromkodást használnak...

Múltkor megláttam a haveromat az utcán
Odamentem hozzá, azt mondtam neki:
"B**i Lajos, k***ög, szevasz, mi van
K***a anyádat megb***od, mi a helyzet?"
"B***d szájba a nénikédet, semmi!
Itt héderezek, b***om a rezet a sz*ros p***ába
Nyaljál ki gyomorig, hulladékarcú, kis b***gyerek"

én speciel hallottam már bizonyos csoportokat ilyen stílusban "kommunikálni", belgáék itt is csak egy jó erős görbetükröt mutatnak... bizonyos fiataloknál alap tényleg, hogy töltelékszónak mindenhol "b***d meg" / "k**** anyád" / stb-t tesznek, mert ezzel érzik magukat keménynek és menőnek :(

amelyik számban csak az értelmetlen, öncélú szitkozódást hallod, ott próbálj meg mélyebben a szöveg mögé nézni, hogy kit akarnak ezzel kifikázni/mire céloznak, mert tényleg kevés olyan számuk van, aminek nincs mondanivalója :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] belga
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.