Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha csak egy része is igaz, akkor is egyre jobban úgy tűnik, hogy nagyon a klasszikus részekre fog hajazni a játék. Jöjjön már az a béta.

Live-Die-Respawn

(#2) s912 válasza oriic (#1) üzenetére


s912
aktív tag

+1
archi és spider mastermind. yeee :)

(#3) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Checkpointos mentésrendszer lesz?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#4) JanR válasza oriic (#1) üzenetére


JanR
addikt

Azt hiszem pár kellemes óra szórakozást nyújtani fog :)

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Elő van szépen rendelve. Nem kell ide alfa meg béta. Túl nagy csalódást nem tud okozni... ;) Ha hozza bármelyik régebbi ilyen jellegű game hangulatát (Wolfenstein, Doom, Quake, stb.), akkor már nagy baj nem lehet. Ha meg tényleg sikerült összehozni egy rendes Doom-ot, akkor csak jobban fogunk örülni. Nem? :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én még mindig félek a multitól,hogy egysíkú lesz,és kevesen,mert rétegjáték.A többi pedig ingyen is lesz.Lenne nyilvános beta...mert én a New Order-ért,single gémként nem adok teljes árat,hogy bétázhassak...majd ha lesz akcijó pár euroért.Ettől is félek,hogy 2 hónap multi vár rá,mint mindenre,ami nem cod és BF,sőt azok is küszködnek.A csét meg hagyjuk,miért is fut úgy,meg a TF2,mert abból a játék a legkevesebb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7) dergander


dergander
addikt

Nemértem miért erőltetik ezt a Doom 1 - 2 copyzást. Istenem 1990-as évek nagy játékai ma már nem állják meg a helyüket. Nem akarom megbántani a Doom fanokat de ez az agyatlan lövölde egy pár óráig lehet elmegy aztán unalmas lesz. Láttunk már ilyet ott az utolsó Serius Sam , a maga idejében jó volt de hiába akarnak betörni vele a 2016os évbe ez nagyon kevés.

(#8) wjbhbdux válasza dergander (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Még van idejük a megjelenésig bejelenteni a hollywoodi sztár szinkron hangokat a történetben szereplő karaktereknek.

/s

(#9) atidzsiforc válasza dergander (#7) üzenetére


atidzsiforc
őstag

jolvan, menj bfezni, mi hentelunk addig helyetted is ;)

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#10) Ragnar_ válasza dergander (#7) üzenetére


Ragnar_
addikt

Azért, mert a doom3 (ami szerintem kifejezetten jó lett) olyan kritikákat kapott, hogy nem tehettek mást a fejlesztők, minthogy visszatérnek a trancsírosabb játékmenethez a túlélőhorrorosabbról, mert sok fannak az jelenti a 'DOOM' -ot. Ez azért még nem jelenti azt, hogy a játék rossz lesz, nekem is egyik biztos vétel az idén.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#11) atidzsiforc válasza Ragnar_ (#10) üzenetére


atidzsiforc
őstag

ettol eltekintve a doom3bol fogyott a legtobb az osszes jatekuk kozul

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#12) oriic válasza Ragnar_ (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A DOOM 3 alapjaiban változtatott meg olyan dolgokat amik nem tetszettek a rajongóknak (jumpscare jelenetek (WTF? de tényleg), a lámpa balhé, a többszemű cacodemon...stb), így most visszatérnek az alapokhoz csak modern köntösben. Helyes döntés volt.

Jelezném, hogy nem volt rossz a 3. rész sem, sem a kiegészítője, de nekem pl nem volt igazi DOOM folytatás.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Steames lesz:

[link]

Live-Die-Respawn

(#14) #08052480 válasza oriic (#12) üzenetére


#08052480
törölt tag

A DOOM 3 alapjaiban változtatott meg (...) a többszemű cacodemon

Egy apro reskin hozzajarult a szeria alapjainak megvaltoztatasahoz? :F

(#15) oriic válasza #08052480 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy példa volt... Játszottál DOOM 3-al? És az előző részekkel? Gondolom igen.Teljesen más irányt vett fel a 3. rész, főleg mert leginkább a paráztatós jump scare részekre ment rá. (többek között)

De mint mondtam ettől függetlenül nekem tetszett (még a lámpás dolgot sem fixáltam ki moddal), de nekem az új DOOM sokkal-sokkal jobban bejön, mint a 3. rész. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Campaign coop ?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#17) #08052480 válasza oriic (#15) üzenetére


#08052480
törölt tag

Perszehogy mas, nem is vitatom, csak emellett egy texturacserevel ervelni a top3-ban nem epp a legszerencsesebb ;) - ami egyebkent el is kelt, az eredeti szvsz kimondott idetlenul festett

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Quake játékmenet referenciák (sebesség, mozgás, ugrás, stb)"

Ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) oriic válasza .LnB (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#20) .LnB válasza oriic (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor ez egy parancs amivel lehet aktiválni a Q3 movement-et? :F Ha igen akkor nem is rossz. Egy kis fov állítás, egy kis cfg buhera. Aztán ha lennének értelmes Q3mapok akkor nem is lenne halott ügy.

Mert a videókat látva ez a zselés, latymatag multiplayer nem tetszett nekem egy cseppet sem. Az jó lenne ha lehetne ezt állítgatni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) oriic válasza .LnB (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek csak kódsorok az alfából, bármit jelenthetnek. Várjuk meg a bétát.

Live-Die-Respawn

(#22) s912 válasza .LnB (#20) üzenetére


s912
aktív tag

én alpha-ztam: ég és föld a videó és a játékmenet közötti különbség
:)

esetleg easter egg a multiban?

valaki írta egy másik topic-ban, hogy 11 single map nem-e kevés. ha 3-4-5 szintesek lesznek a pályák (lásd heatwave vagy hell), akkor nem, nem lesz kevés :) illetve van, hogy az adott kulcs nem az adott pályán lesz "elrejtve", hanem később és ha meglesz, akkor tudsz "visszamenni" felhasználni..

[ Szerkesztve ]

(#23) .LnB válasza s912 (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

akkor sem egy quake 3 szerintem. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) s912 válasza .LnB (#23) üzenetére


s912
aktív tag

persze, nem q3a vagy qlive, de azért gondoltak erre is. jópofa :) csak maradjon is benne a véglegesben

(#25) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

ha esetleg nem felted a beta hozzaferesed es meg megvannak az alfa fileok akkor +com_AllowConsole 1 +com_skipIntroVideo 1 +toggle net_dedicatedServerGate_Enable +toggle menu_mpDemo

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#26) Memora


Memora
senior tag

Én azt hiszem, inkább kivárom a megjelenést követő kritikákat és videókat, mert az eddigi trailerek alapján biztos nem venném meg. Ha semmi köze nem lesz a 3. rész játékmenetéhez, és valóban csak agyatlan hentelés lesz...
Akkor inkább megvárom a Doom 5-öt ;]

Fancy quote placeholder

(#27) s912 válasza atidzsiforc (#25) üzenetére


s912
aktív tag

ez mit "csinált volna"?

(#28) atidzsiforc válasza s912 (#27) üzenetére


atidzsiforc
őstag

olyat amitol a bethesda hajlamos beragni ;)

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#29) s912 válasza atidzsiforc (#28) üzenetére


s912
aktív tag

dedicatedServerGate_Enable ? ahol van elérhető szerver, ott lehetne játszani?

(#30) Ragnar_ válasza s912 (#29) üzenetére


Ragnar_
addikt

(Sőt te is tudnál létrehozni. Nem ?)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#31) s912 válasza Ragnar_ (#30) üzenetére


s912
aktív tag

atigeforce válaszára várok, mielőtt itt nagy trükkök derülnének ki :D

(#32) s912 válasza atidzsiforc (#28) üzenetére


s912
aktív tag

vajon IP alapján tiltanak a későbbiek folyamán (ha csak egy picit :D meglesem ezt a "tört" alpha-t?)

(#33) s912 válasza s912 (#32) üzenetére


s912
aktív tag

láncfűrész és BFG.. ha mást nem, legalább ezt láttam játék közben és ÉN használtam :D awesome

(#34) s912


s912
aktív tag


(#35) Ragnar_ válasza s912 (#33) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ez miez ? Olyan mintha editorban összerakott sima kocka szoba lenne itemekkel. (Mármint a felső kép) Ezt dobja a dedicatedServerGate_Enable konzolparancsra ?

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#36) s912 válasza Ragnar_ (#35) üzenetére


s912
aktív tag

Nos: doom alpha, "crack"-elt verzió. 2 map van: heatwave és ez a test_box. Bot-okkal lehet játszani (max 12). A test_box-os map-on szinte minden item megtalálható, sőt, még a láncfűrész és a BFG is (omg,omg, omg a BFG de nagyon jó). Elvileg lehet játszani másokkal is, de azt még nem próbáltam ..

És elvileg (de ez erősen kétes, bár nem valószínűtlen) az alpha-hoz ezt a "hozzáférést" egy id-s fejlesztő "szabadította" a világra. Ha ez tényleg így van, id-nek egy óriási pacsi. Amolyan nyílt alpha..

szerk.: a crack-el előcsalható a FULL menü (campaign, multiplayer, snapmap). Ebből a campaign és a snapmap eléggé hiányos (a második kép a campaign menüből van).

Illetve multi játék végén van egy pontozós rész. Szerintem az lesz a single-ben is :)

Illetve 2: van még néhány érdekes info (persze ezeket is tessék pletykaként kezelni): single-ben elvileg lesz "női" mancubus. Archvile bejegyezés szerepel Olivia NPC (elvileg Olivia olyan lesz, mint Malcolm Betruger) bodyguard-jaként.

[ Szerkesztve ]

(#37) tiv83us


tiv83us
veterán

Alig varom, 94 ota hatalmas fan vagyok, meg emlekszem 4 floppy-n vittem haza BMX-el havertol es sector hibas lett az egyik RAR-ozott disk, hu de rohadt ideges voltam :D
Egyebkent a Doom 3-nak koszonheto, hogy 12 eve ratalaltam a forumra, azert regisztraltam, hogy tudjak rola eszt osztani :))

Nagyon varom mar a 4-et, a ugy tunik, hogy visszaternek egy picit a gyokerekhez a Doom 3-tol visszakanyarodva, amit nem banok. Nem volt rossz a Doom 3, de nem volt az igazi.
A trailerek alapjan ez igazi Doomos lesz.

Beta mikorra varhato? (Ami mindenfele okossag nelkul is elerheto).

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#38) s912 válasza tiv83us (#37) üzenetére


s912
aktív tag

Attól függetlenül, hogy kipróbáltam ezt a crack-elt alpha-t, a normáls alpha-hoz kaptam anno hozzáférést, sőt, már elő is rendeltem a játékot, ezzel is megtisztelve a fejlesztőket. Viszont nem bírok várni :D
Abból kiindulva, hogy május 13-án (péntek) jelenik meg a játék, beta-t valamikor március környékére datálom (hogy még legyen ideje a csapatnak finomítani). Esetleg április eleje, de akkor már csak 1 bő hónapjuk marad.

(#39) s912


s912
aktív tag

Single-ben 5 nehézségi fokozatot láttam (ugyanazok, mint az eredetiben is):
I'm too young to die.. stb. Nightmare fokozatnál azt láttam (és eléggé lehangolt), hogy ha egyszer meghalsz, vége a játéknak (kérdés, hogy milyen mentési lehetőség lesz benne).

(#40) DeFranco válasza tiv83us (#37) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egyebkent a Doom 3-nak koszonheto, hogy 12 eve ratalaltam a forumra, azert regisztraltam, hogy tudjak rola eszt osztani :))

Mindig is tudtam, hogy hatalmas baklövés volt kiadni azt a részt :(

;]

Nekem a wolfenstein 3d volt az origó, egyedül ez a játék volt az oka annak, hogy annak idején valahogy csak kitárgyaltam, hogy vegyünk egy pc-t (386 dx40) lecserélendő a plus4-et.

Ugyanez a BMX banditázás volt nálam is, szimatszatyorban szállított floppykkal, ugyanúgy CRC errorral zárult a történet, a végén már nem szórakoztunk, egyenesen a 40 megás quantum hdd-t vittük át a haversráchoz.

A doom2-t meg pont a hét végén fejeztem be sokadszorra, most úgy, hogy minden titkos helyet felfedezve teljesen bejárjam az összes pályát.

[ Szerkesztve ]

(#41) s912 válasza DeFranco (#40) üzenetére


s912
aktív tag

gratula :)
esetleg megpróbálhatod úgy is, hogy minden egyes pályát kispisztollyal kezdesz azaz map restart) - én azt imádom a legjobban :D

[ Szerkesztve ]

(#42) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

talaltam felvett eger+bill gameplayt viszonylag nezheto, kevesbe csillamponi ember mint a kozismertebb ps4 gameplay ami keringett egy par hete meg. meg az is szepen latszik, hogy nem gyokkettovel egyenlo a futas sebessege, szvsz vhol q3 runspeed folott van kicsivel, ami persze meg mindig nem classic doom tempo.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#43) s912 válasza atidzsiforc (#42) üzenetére


s912
aktív tag

remélem délután is fent lesz még a videó :)

Single gyorsabb lesz, mint a multi. valaki bennfentes írta, hogy q3 strafejump sebességű lesz az alap sebesség (pletykaként kezelendő)

(#44) Ragnar_ válasza s912 (#36) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nem nagyon akarok lebukni vele, írják is , hogy nem célszerű az eredeti Steam accal használni inkább megvárom a megjelenést. (anno doom3 alphát 1 hétig töltöttem GPRS-el :DDD )

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#45) s912 válasza Ragnar_ (#44) üzenetére


s912
aktív tag

a crackelthez nem kell steam. azt ki tudod próbálni botokkal.
ha pedig másokkal.. új steam (kamu) acc?

(#46) Ragnar_ válasza s912 (#45) üzenetére


Ragnar_
addikt

Macerás a kamu steamacc 2 van így is, és egy teljesen kamu acchoz steam reinstall kellene szerintem. Azt a 2 hónapot már csak kibírom valahogy.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#47) tiv83us válasza DeFranco (#40) üzenetére


tiv83us
veterán

Nyajja sot ;] :P

x912: En ilyeneket nem tudok huzni, Xbox One a haznal :K
Kivarom a betat, aztan a full mar elorendelve Majust 13-ra. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.