Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Solad


Solad
őstag

:C :C

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Ha nem alcatel lenne még lehet ,hogy tetszene is.

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Morden24


Morden24
nagyúr

Nem ismerem a mai kiskölköket, de elég "menő" még a LEGO ahhoz, hogy eladjon egy terméket? (Tényleg nem tudom)

Egyébként szerintem az ötlet jó, ha strapabírósággal egyesül, akkor kiddyphone-ként kurva jó lenne. Nem mondom, én sem lennék hajlandó fizetni Alcatel-ért, de ha occsóé' van és nem esik szét egy hét alatt, akkor megvan a helye (na nem nálam, hanem a piacon).

Sectumsempra - For Enemies

(#4) mark75


mark75
senior tag

Nem is olyan rossz ötlet. :DD

(#5) Timyyy


Timyyy
őstag

Szerintem meg nagyon gáz, az alcatel valahogy soha nem tudott olyan telefont alkotni, ami még szép is... :F

Oké, hogy gyerekeknek készül, de az ne párosuljon már az igénytelenséggel... :(((

[ Szerkesztve ]

(#6) modern


modern
aktív tag

no comment... :(

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#7) Quiksilver válasza Timyyy (#5) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Miért lenne igénytelenség? :F azért mert nem HD felbontású kijelzője van, 12megapixeles kamerával és 16giga belső memóval? Ez gyerekeknek készült nem üzlet embereknek.. szvsz jó ötlet egy ilyen telefon a kis lurkóknak :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#8) csab2


csab2
veterán

Értem én, hogy kölökteló, meg minden, de majdnem visszajött a gyümölcssaláta, amit pont az előbb fejeztem be.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#9) Morden24 válasza Timyyy (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Gyerekeknek készülő kütyüknél kicsit szubjektív ám a szépség. Mondjuk amikor kiskölyök voltam, még nem volt mobilteló, de ha lett volna, biztos nem iPhone-t vagy nagytudású Wm-csodát akartam volna, hanem valamit, ami hasonlít egy katonai vókitókihoz, és lehetőleg terepfestésű is :DDD

Szóval nem biztos, hogy nekünk kéne megmondani öregebb fejjel és valós tapasztalatok+elvárások után, hogy igénytelen a Hello Kitty, vagy a Legofon :)

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Sajnos a Lego már messze nem olyan népszerű mint amenyire remek kézségfejlesztő játék. Én rengeteget legóztam kiskoromban, drága mulatság volt de mindig büvült a gyűjtmény egy kicsit, képzelőerő kellett meg egy nagy doboz amive belerámoltam ömlesztve :) Nagyon szerettem, ha egyszer lesz gyerekem megörökli...

http://instagram.com/_doublez_

(#11) copin


copin
őstag

Elég színes szög, egy vállalat "koporsóján". Legalább a telefon próbál vidámnak látszani.

(#12) Plebi


Plebi
senior tag

Az alcatelt olyan emberek temetik és utáltatták meg írásaikkal, akik telefonnak csak azt nevezik ami 30-40-50 k felett vannak a piacon. Volt sok alcatelem, mindegyiket szerettem, s853-t cseréltem le egy HTC diamondra, egész más de, minden nem okostelefonhoz képest más. Még mindig kedvelem az alcatelt, nem volt olyan más gyártó, most a HTc kívül ami megfogott volna ennyire.

Jó ez az ötlet, csak megint az lesz, hogy az alcatel szar, gyerekeknek készül, nehogy a felnőttek minősítsék már...
Érdekes akinek volt annak a nagy részének az ég adta egy világon semmi baja nem volt vele...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#13) ben11


ben11
őstag

Azt hiszem új értelmet nyert a játéktelefon mint fogalom.. :))

(#14) Uchimata


Uchimata
tag

De nagyon bírom, hogy ha valaki végre eredetit akar kitalálni, akkor jön a sok menő f@szagyerek, aki egyből leugatja. Az ilyenekhez hasonló "kreatív" emberek dolgoznak a mai telefon és autógyárakban is, ahol az egyetlen ismert geometriai forma a SZAPPANTARTÓ.

Hogy ON-topik is legyek, szerintem überállesz az ötlet, nekem nagyon bejött. Alcatelt én sem vennék ebben az életben, de legalább erőlködnek :DDD . Hajrá kreatív csapat, így tovább :R !

(#15) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Igen! :C

Erre azt mondom, hogy lehet, hogy ezzel végre sikerül az Alcatelnek ha nem is túl sok időre, de legalább egy kicsit a középpontba kerülnie, elvégre már most is róluk beszélünk! :)

Szerintem ez egy nagyon jó ötlet tőlük, remélem ez tényleg nem csak pletyka, szükség van ilyen telefonokra is!

(#16) Micuir_M


Micuir_M
tag

Szerintem ez tök jó és nagyon fantáziadús ötlet! Kíváncsi vagyok, hogyan oldják meg azt, hogy tényleg lehessen vele legózni.

Annyira egyedi, hogy ha tényleg lesz belőle valami és elérhetővé válik, biztosan veszek egyet.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#17) Cimi+Csabi


Cimi+Csabi
tag

Nekem nagyon tetszik! A csajok biztos bukni fognak rá!! Ha 15 alatt lesz biztos veszek egyet! :) :)

(Csajokon a 20 éven felüli korosztály képviselőit értem! Még mielőtt valaki megkövezne!)

[ Szerkesztve ]

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#18) KrAt


KrAt
veterán

Gyerekenek pontjó :)

(#20) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon jó ötlet.Van benne fantázia. Sokkal jobban tetszik mint az egyéb "gyerektelefonnak kikiáltott valamik".
pédául: , 1, 2, 3, 4,

(#21) Depression


Depression
veterán

Elárulnátok, hogy miért van ez az 'Alcatelt soha az életben' felfogás? Azon kívűl, hogy csak Low-End kategóriát gyárt.
A kezdetek kezdetén az első telefonom Alcatel volt, ami túlélte a következő kettőt is, és amikor azok kipurcantak, abba került vissza a sim.
Az ismeretségi körömben rengeteg 'olcsó telefon' van, mind sorra hullik el, pedig alig használják őket. Sőt! A legtöbb Nokia, Samsung és Motorola nem bírta ki azt a 2 évet, amire az előfizetés szólt. (még mindig párezer forintos telelfonokról beszélek)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) Bog válasza Plebi (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Maximálisan egyetértek, mint korábbi Alcatel tulajdonos. És asszem, hogy ez le is jön az alcateles cikkeink egy részéből.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) Ricardo válasza Bog (#22) üzenetére


Ricardo
félisten

Csatlakozom. Az első telefonom egy Alcatel one touch Max. Már nem tudom pontosan mikor vettem, de nem mai darab. Még működik, bár az akku már nem igazán megbízható :U
Hálás kis ketyere. Kár a gyártóért (pedig alapból nem igazán kedvelem a francia dolgokat), kíváncsi lettem volna mit tudnak a felsőbb szegmensben.

[ Szerkesztve ]

(#24) copin válasza Ricardo (#20) üzenetére


copin
őstag

Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez jobb lenne, mint a linkeltek. Le lehet szedni az előlapot. Kösz. Alcatel. Ha jól tudom, nekik olyan telefon kéne, ami alapvető szolgáltatásokat (zene, fénykép, videó, testreszabás, stb.) tud viszonylag magas szinten és olcsón, vagyis "népmobil". Ez nevetséges kategória, pl. egy tobihoz képest és semmi olyan infó nincs róla, ami kiemeli a linkelt darabok közül.

(#25) FlashR


FlashR
tag

hát ez mekkora oltás :Y egy bizonyos vevőköre lenne nálunk is,mondjuk gyerekeknek az oviba...de ezt alapból hülyeségnek tartom h 4éves gyereknek mobilt venni. Felnőtt gazdája meg nemtudom lenne-e :F max ilyen mr.bean féle emberkék v nemtom :D

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.