Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoltn


Zoltn
senior tag

Annyira lassan íródnak meg ezek a cikkek. Ez sem mai "hír" pl. Azóta hivatalosan közölték a novemberi megjelenést, és hogy halasztják a Halo Infinite-et. Kicsit mintha lemaradt volna a PH. :(

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2) Duck663 válasza Zoltn (#1) üzenetére


Duck663
őstag

Nyugi, majd megíródnak. Nyár van, lehet a csapat fele most van szabin, közben pedig más dolguk is lehet.

Kb olyan lehet a készülék, mint a nagy, csak félbevágva, ismerve a M$ dizájn kreativitását. Esetleg ugyanilyen csak méreteiben kisebb, lemezmeghajtó nélkül.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#3) Sanya


Sanya
nagyúr

lehetetlen követni a verziókat.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) Dragon3000 válasza Zoltn (#1) üzenetére


Dragon3000
veterán

Írásod után 15 perccel ki is került a játékról szóló cikk a gamepod-ra. Szerintem egy cikknél egy nap csúszásba senki nem hal bele.

[ Szerkesztve ]

(#5) ollie válasza Sanya (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van kettő:
Series X
Series S

***

(#6) -FreaK- válasza ollie (#5) üzenetére


-FreaK-
veterán

Na jó, de mi lesz 5 év múlva mondjuk, mikor jönnek a frissített verziók? sőt még egy harmadik, mert még nagyobb teljesítményt tudnák már kisajtolni egy jobb gyártástechnológián mondjuk. Azért ott lehet majd jó pár változat :) (persze nem lehetetlen lesz követni, csak kicsit bonyolultabb)

[ Szerkesztve ]

(#7) Sanya válasza ollie (#5) üzenetére


Sanya
nagyúr

de, azt hittem ez még a one

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) AxBattler válasza Sanya (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Ennyi erővel azt is kritizálhatnád, hogy a PS3-nak, és az Xbox 360-nak mennyi változata/frissítése volt anno elérhető. :U

Kereskedelmi forgalomban, illetve gyártásban csak az alábbiak lesznek hivatalosan:
XBOX One S
XBOX One Series X
XBOX One Series S (TBA)

Aki ezek között nem tud kiigazodni, az maradjon a mobiltelefonos/tabletes játékoknál... amúgy is érkezik a MS Stream szolgáltatása. :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) bulikavagyok válasza Sanya (#7) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az X360-at is ide veheted ezzel a lendülettel. A One X-et és a One S AD-t kivezetik egyébként, illetve nincs olyan, h One Series X, simán Series X a neve. Szval előre láthatóan maximum 3 féle Xbox lesz a piacon idén novembertől. De az sem kizárt, h csak kettő. :B

AxBattler: +1.

[ Szerkesztve ]

(#12) Norb79 válasza AxBattler (#9) üzenetére


Norb79
őstag

Utóbbi kettőnek nincs a nevében, hogy "One".

(#13) energy4ever válasza AxBattler (#9) üzenetére


energy4ever
addikt

A forumtars leirta, hogy nem latja at az elnevezeseket. Erre Te pedig megjobban beviszed az erdobe a hulyesegeddel, vagy ugy okoskodsz, hogy aztsem tudod mirol irsz!

Norb79: +1

Sanya: Ne higyj neki, a ONE volt az elozo generacio PS4-el parhuzamban. A mostani A Series X/S-lesz a PS5-el parhuzamban. :K

(#14) AxBattler válasza Norb79 (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Jogos, lenti posztból copyztam, amit kolléga már kozmetikázott. :R
De így legalább még egyértelműbb a helyzet:
XBOX One S
XBOX Series X
XBOX Series S (TBA)

(#13) energy4ever
Orbákolás helyett ugyanannyi karakterből egy javított listát is kitehettél volna... :N

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) 42861 válasza energy4ever (#13) üzenetére


42861
senior tag

Hehh, te se vagy sokkal jobb. A One/PS4 a jelenlegi generáció, nem az előző. Az előző az X360/PS3 volt. A Series X/S - PS5 pedig a következő lesz, nem a mostani. :)

(#16) H1F0N1CS válasza AxBattler (#9) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Miafasz? Miazhogy one series x, meg one series s?

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#17) ollie válasza Sanya (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A One-ból azt hiszem 4 verzió jelent meg:

One: eredeti, most már fat one-nak is hívják
One S: kicsit javított, kompaktabb változat, már 4k-t + HDR-t is tud, meg van hozzá BT-s kontroller, de egyébként ugyanaz
One S digital: ha jól tudom nincs benne blue ray meghajtó, csak ennyi a különbség
One X: gyorsabb mint az előzőek, de amúgy teljesen kompatibilis (mint PS4 és PS4 Pro)

***

(#19) duracell89 válasza AxBattler (#9) üzenetére


duracell89
senior tag

Èn ezt a gordiuszi csomót egy PS5 vásárlással fogom átvágni. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) AxBattler válasza H1F0N1CS (#16) üzenetére


AxBattler
félisten

Olvass tovább.

(#19) duracell89
De hogy fogsz eligazodni a sok modell között?

;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#21) Norb79 válasza duracell89 (#19) üzenetére


Norb79
őstag

Na de melyiket? Ott is lesz pont ugyanannyi, mint x series-ből. :D

(#22) Acélfarkas válasza Norb79 (#21) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

A gordiuszi csomót oldja meg, vagyis vesz 1-et mindegyik változatból. :))

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#23) duracell89 válasza Acélfarkas (#22) üzenetére


duracell89
senior tag

Kell, hogy a polcon sorakozzanak a játék dobozok, digitálisan nem vásárolok, szóval a klasszik bluray olvasós lesz belőle. :)

(#24) bencze válasza AxBattler (#9) üzenetére


bencze
senior tag

Nagyon idétlen elnevezések, én mint laikus nem bírom követni mert most is van s meg x és mindig kell gondolkozni most miről is van szó. A Microsoft az elnevezésekben is pont olyan tehetséges mint designban. (és ezt nem csak ezzel kapcsolatosan írom, enterprise szinten is szenvedés van a sok hasonló fantázianév között amiket változtatgatnak is mindegyre).
Eddig az x legalább upgradet jelentett - előre elindulni 2 eszközzel nem látom mi az értelme, lassan az előnyét veszíti el a konzol ha egyre sűrűbben egyre több gép van.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#25) ollie válasza bencze (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az XBoxnál annyiban van értelme a többféle verziónak, hogy ugyanaz a windows fut rajtuk, mint a PC-ken (pontosabban a UI más), így ha már van PC-s port, akkor gyerekjáték belőni, hogy máshogy fussanak a játékok a különböző konzolokon. Szerintem a kínálat pont a vevőnek jó, mert annyit kell csak megjegyezni, hogy az X a legerősebb (Xbox X), az S meg gyengébb, de olcsóbb (XBox S), viszont utóbbin is ugyanúgy fog futni minden, csak rosszabb grafikával, így a kevésbé tehetősek is megengedhetik, hogy konzolt vegyenek.

***

(#26) AxBattler válasza ollie (#25) üzenetére


AxBattler
félisten

ollie , légy szíves, javítsd már át a (#9)-es hszemet, mert nem tudnak tovább olvasni... ha egy ilyen baki itt, az IT fórumon is ilyen gabalyodást okoz, akkor el nem tudom képzelni, hogy mi van az átlag ember fejében... tényleg elég lenne 1db olcsóbb modell a népnek. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27) ollie válasza AxBattler (#26) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Inkább hozz létre egy újat a helyes tartalommal, azt meg törlöm. Nem nyúlhatunk bele a felhasználói tartalomba (GDPR és hasonlók).

***

(#28) energy4ever válasza 42861 (#15) üzenetére


energy4ever
addikt

Mostani mint ebben a cikkben emlitett.

(#29) AxBattler válasza ollie (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

Megtörtént, köszi előre is! ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.