Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csakegyjoci


csakegyjoci
tag

Megnéztem volna egy Nokia táblagépet ;)

(#2) Syl


Syl
nagyúr

harsány színeivel és polikarbonát kivitelével nem nagyon illeszkedik a Surface sorozatba

Merthogy a Surface sorozat olyan sikeres, hogy ihaj!
Egyszerűen hihetetlen ez a Microsoft. Csak azért elkaszálják, mert eredetileg nem az ő ötletük volt. Pedig ez a Nokia tablet még talán vinné is valamire a piacon. Piszok jól néz ki.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Jobb is, kihajítják a francba a retek RT-vel együtt. WP 8.1 menne rá már venném is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) a.sebi


a.sebi
őstag

Egy szarral kevesebb a piacon...na bumm

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

"így az egységes arculat ezen a fronton a Nokia Lumia és Asha vonalait jelenti."

Az Asha vonal (egy része) szintén elkaszálva.
[link]

Szerk:
Ez is érdekes lehet még.
"Úgy tudni, nem csak a termékek tekintetében vannak viták a két fél között, hanem bizonyos Nokia-technológiákat illetően is. Lehetséges, hogy a Microsoft olyan szakmai tudást is szeretne megszerezni a mobil üzletággal együtt, ami a Nokia szerint nem része a megegyezésnek. Arról azonban, hogy konkrétan mi a nézeteltérés tárgya, nincs információ."

[ Szerkesztve ]

(#6) b.daniel


b.daniel
senior tag

RT-vel jobb is ha leáll...

(#7) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Ha jövőre már saját Microsoft logót kapnak a Nokiák, akkor nem teljesen mindegy nekik? Ha sikeres lesz, akkor az mindenkinek jó, a Nokiának mert kis profitra is szert tehetnek mielőtt átadják a gyár kulcsát, a Microsoftnak pedig, azért, mert kap egy kis hátszelet a Windowsos tablet vonal.

Baromi jól néz ez a tablet, még akkor is ha csak concept art.

[ Szerkesztve ]

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#8) tjb007 válasza Ricardo (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

A feltételes módból hogyan lett hirtelen kijelentő mód ?

Attól, hogy a Microsoft szeretne valamit még nem jelenti automatikusan azt, hogy az úgy is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9) Ricardo válasza tjb007 (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt mondták a felvásárlásra is :U

(#10) margithid válasza Ricardo (#5) üzenetére


margithid
veterán

Az asha és a "butatelefon" részleget 1 éven belüligy is úgy is kukázzák szerintem.
A microsoft csak okostelefonokat fog gyártani.

(#11) Ricardo válasza margithid (#10) üzenetére


Ricardo
félisten

nem véletlenül hagyják a Nokia nevet rajta. Ha akarnának vele kezdeni valamit a jövőben arról a vonalról is eltűnne és lenne simán ASHA.

(#12) Glenda


Glenda
addikt

De miért kell pletykát tényként kezelni? Nehogy ugyanaz legyen, mint a WP7 -> WP8 upgrade esetén...

Nem azt mondom, hogy biztos nem igaz, amit Eldar mond. De mielőtt rituális öngyilkosságot követünk el, várjuk már meg a hivatalos bejelentést...vagy legalább valami megbízhatóbb szorszból az infót.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#13) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nekem még mindig az a véleményem, hogy ennek csúfos vége lesz...

Minden szavam magánvélemény!

(#14) tjb007 válasza Ricardo (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem gondlom, hogy olyan szinten le lenne már papírozva az üzlet, hogy a Microsoft beleszólhasson abba, hogy a Nokia mit csináljon az Asha modellekkel. A tabletes dolgot viszont nem tartom kizártnak.
Persze kívülállóként ez is csak feltételezés, épp úgy mint Murtazin twitter bejegyzése.

[ Szerkesztve ]

(#15) gerilee válasza Ricardo (#9) üzenetére


gerilee
aktív tag

Viszont azóta a falovat visszahelyezték Redmondba.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#16) #13260800


#13260800
törölt tag

Nem lepődtem meg....

(#17) kriszpontaz válasza tothmaxy182 (#13) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Van egy olyan érzésem nekem is hogy a telefonos részleget simán becsődölteti a hülyeségeivel (na meg az árazásával) a Microsoft. Az ASHA modellek is főleg a fejlődő Országokban voltak nagyon sikeresek. Kíváncsi leszek hogy az alap modellek megnyirbálásával is mennyi bevételtől fog elesni a Nokia/Microsoft. Kapkodnak össze-vissza.....hülyeséget hülyeségre halmozva.

[ Szerkesztve ]

(#18) Set-Comment™ válasza kriszpontaz (#17) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Mindenkinek van egy olyan érzése, hogy a Microsoft amihez hozzányúl az tuti bukás. De valahogy csak nem akarnak csődbe menni...

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#19) HawerKing


HawerKing
őstag

Szegeny Nokia :F

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#20) Lacces


Lacces
őstag

Én tényleg szorítok azért, hogy az MS kikukázza a Nokia tábla gépét.
A "házasság" alatti tárgyalások miatt.

(#21) kriszpontaz válasza Set-Comment™ (#18) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mert van pénz lóvéra ;] . A spájzban mindig van mihez nyúlni.

(#22) dreamdancer válasza Set-Comment™ (#18) üzenetére


dreamdancer
őstag

Az Xbox azért elég sikeres. Ezért a tabletért meg nem kár, az RT determinálta a bukást, így legalább még megspóroltak egy csomó pénzt. Persze a Surface RT 2-vel úgyis kidobják az ablakon.

Nem a lényeg a fontos.

(#23) KingJack94


KingJack94
csendes tag

Na ezt mondtam én el pár héttel ezelőtt! A Microsoft tönkre teszi a Nokiát, a Nokia volt terveit! Úgyhogy most már a Nokia minősége és tudása nem lesz az ami eddig volt! Kaptok egy szar Microsoftos WP8 mobilt! Gratulálok Nokia saját magadat kergetted csapdába! :o :O

(#24) WinPho


WinPho
senior tag

Már IT Cafén vagy PH!-n volt egy cikk erről és ott is kifejeztem a véleményem. Most itt is megteszem. Mi a kínkeserves, repedtsarkú véreres, fogmentes, ordibálós, kénköves, pitiáner, pitvaros jóéletért teszi ezt az MS?? Nem értem... Először Nokia név szinte megszüntetése, Asha megnyirbálása most meg ez?? Miért? A Nokia névvel, ezzel a formatervvel, jó fotós képességekkel herékkel megoldhatná és TALÁN bevételt is szerezhetne. De neeeeeem... Az RT terjedését akadályozzák meg... Sőt mi több a Nokiahardvergyárukat akadályozzák! :W Kezdek egyre dühösebb lenni az MS-re... :(((

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#25) Воланд válasza WinPho (#24) üzenetére


Воланд
titán

na, akkor most linkelj valami hivatalos forrast is erre....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) Thaaleum válasza Syl (#2) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

+1
pedig a Nokia igazán megérdemelt volna még egy esélyt az ms-től, ha már eilyen "sikerre" vitte a wp-t

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#27) WinPho válasza Воланд (#25) üzenetére


WinPho
senior tag

Mire? A leállásra? Bocsi, azt elfelejtettem odaírni, hogy talán.. :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#28) Воланд válasza WinPho (#27) üzenetére


Воланд
titán

az egesz agymenesre. ;)

a nokia nev hasznalati joga nem veletlenul nem kerult az ms-hez.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) WinPho válasza WinPho (#27) üzenetére


WinPho
senior tag

Vagy, hogy milyen a Tab? Az csak személyes tipp, hogy milyen lehet, illetve milyennek kéne lennie. :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#30) WinPho válasza Воланд (#28) üzenetére


WinPho
senior tag

Mi? :Y Össze lettem zavarva, akkor az okostelókon lesz Nokia jel? Úgy tudtam, hogy a butatelefonokon lesz csak rajta..

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#31) Воланд válasza WinPho (#30) üzenetére


Воланд
titán

olvasd el meg egyszer amit irtam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) kekegsm válasza KingJack94 (#23) üzenetére


kekegsm
őstag

szar WP8 mobil? életedben nem láttál még WP8 mobilt, ugye? Csak olvastál róla valahol más 11 évesek tollából...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#33) gerilee


gerilee
aktív tag

Én még mindig nem tudtam megbarátkozni azzal, hogy volt 2 óriás, mindkettő kicsit bealudt amikor a nagy változások jöttek. Összefogtak az egyik tette a dolgát, egyre jobb termékeket tett le az asztalra, a másik meg ímmel-ámmal csinálta a feladatát, majd amikor nem jöttek a megálmodott eredmények, nevetséges indokokkal felvásárolta a másikat. Most azok fogják irányítani az egészet, akik miatt a csőd szélére került az aki jól teljesített, és lehúznak mindent a WC-n, ami nem az ő fejükből pattant ki. Szánalmas és elkeserítő...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#34) Glenda válasza gerilee (#33) üzenetére


Glenda
addikt

Mi? Visszaveszi a Nokiát az Elop előtti vezetés? :Y

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#35) Hadrian


Hadrian
tag

Nagy valószínűséggel ez a leállítás azt jelenti, hogy a használható dolgokat bele fogják pakolni a saját eszközükbe.
Összeolvadások esetén gyakran előfordul, hogy a duplikációkat megszüntetik, a profilba nem illő oldalágakat pedig lenyesik.

(#36) Hadrian válasza gerilee (#33) üzenetére


Hadrian
tag

Nézd meg az amerikai autóipart, bealudtak, bukdácsolnak és olyan vezetők keringőznek közöttük akik nem sokkal vitték előbbre a cégeket.

(#37) Lumiaman


Lumiaman
csendes tag

Ne már, kíváncsi lettem volna rá... :(

(#38) tjb007


tjb007
nagyúr

Blyant megelőzve ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#39) gerilee válasza Glenda (#34) üzenetére


gerilee
aktív tag

Lehet, hogy félreérthető voltam, de én arra gondoltam, hogy az aki "csődbe vitte" a Nokiát, az fogja vezetni a mobilos részleget és azok, akik eddig nem teljesítettek megfelelően a szoftverrel, maradnak a helyükön és folytatják a semmit.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#40) Glenda válasza gerilee (#39) üzenetére


Glenda
addikt

Épp azért kérdeztem.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#41) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ha RT lett volna akkor nem nagyon sajnálom.

Finn the human

(#42) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nem nagy veszteség, ezen is csak Windows RT lett volna.

(#44) Oppenheimer válasza Glenda (#40) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A Nokia WP-s "teljesítménye" csak a WP-nek köszönhető. Gyenge ökoszisztéma, idegesítő hiányosságok. Ha a WP jobb lenne, a Nokia ma is egyben lenne. Gondolom erre gondolt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#45) #06658560 válasza Hadrian (#36) üzenetére


#06658560
törölt tag

Speciel a Ford szárnyal, s ismét a Ford F150 az ottani legkeresettebb modell.

A Chrysler pedig a FIAT konszernnek szinte egyedül hozott nyereséget.

[ Szerkesztve ]

(#46) drzsoo1 válasza Glenda (#40) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Te a 3 %os piaci részesedést akarod sikernek nevezni??!! Én szintén bukásnak mondanám...

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#47) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Ne már... Ezt várom hetek óta. :(((

(#48) Glenda válasza drzsoo1 (#46) üzenetére


Glenda
addikt

Nem. Én arról beszélek ki hozta a Nokiát a mai helyzetébe.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#49) virkir válasza Glenda (#48) üzenetére


virkir
veterán

Attól, hogy folyamatosan játszod a hüjjét még vastagon a MS sara a wp "sikeressége".

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#50) ghost364


ghost364
senior tag

Kár volt a Nokiának ennyire ráálnia a WP-re.Én a helyükbe kiépítettem volna egy androidos és WP-s palettát,és sz@rtam volna a Microsoftra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.