Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rosejbli


rosejbli
senior tag

Mire kijött addigra pár koppintás már olyan szinten van, hogy meg is untam velük a játékot...

(#2) Quentaro


Quentaro
tag

Amit eddig tapasztaltam belőle, az alapján egy nagyon jó játék, fluid, dinamikus, ki vannak találva a rendszerei (PC-n nem játszok, de biztos vagyok benne, hogy egy jól bejáratott formulát hoztak át).
Anno Vainglory-val játszottam mobilon (az is nagyszerű játék volt), illetve PS4-en Paragon és SMITE futott. (Szóval azért láttam már MOBA-t).

Amiben ez a játék több lesz, mint az Arena of Valor / Mobile Legends 12 egy tucat stuffok, hogy itt előbb-utóbb lesz egy korrekt balansz, és (szerintem) összetettebb a játékmechanika.
Ami negatívum, hogy semmilyen szűrés nincs: nem fizetős, nem kell hozzá konzolt venni - a legtöbb 2-3 éves középkategóriás telón simán elfut... Szóval a 10-16 éves Raj Ödönkék erősen vannak reprezentálva - pedig ez ez észjáték.

[ Szerkesztve ]

https://GTFever.EU

(#3) Kasya válasza Quentaro (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

A PC-s élményt nagyon jól hozza. Grafikailag és mechanikailag is. Sajnos még töb helyen elvérzik, de mivel béta, ezeket egyelőre elnézhetők. A balance még nem kiforrott...sőt. Ugyanakkor minden karakter élvezhető a laikusok számára is, a komplex hősök sem igényelnek "összeszedet irányítást".

Szerintem feladják majd a leckét a többi klónnak. Tény, hogy megkéstek, de tekintve a népszerűségüket, kétlem, hogy a mobilon ne futnának majd gyorsan fel.

(#4) andrey.


andrey.
csendes tag

Pc-s account-al léptem be. Jól gondolom, hogy itt nulláról indul a játék? Semmi meglévő hős nem vihető át?

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#5) Kasya válasza andrey. (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, jól gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#6) andrey. válasza Kasya (#5) üzenetére


andrey.
csendes tag

Köszi. Eddig nagyon tetszik, jól megcsinálták.

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.