Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Mint egy falat kenyér...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy kettő van ami jó lett szerintem.

Live-Die-Respawn

(#3) isizakhi03


isizakhi03
tag

Jó lett ez ! Szerintem ha megjön a magyar szinkron, el is kezdek játszani vele :K :K

Örüljünk még ennek is, emberek !

orichalcos: Grat a rankodhoz. :R

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#4) oriic válasza isizakhi03 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi szépen, már pár hónapja megvan. :D

Live-Die-Respawn

(#5) Shing


Shing
őstag

Szerintem nem lenne rossz, csak a magyar nyelv ilyen stílusban olyan erőltetettnek hangzik. De tényleg nem tudom miért hangzik annak, lehet h csak nekem olyan... :)
Amúgy tök jó, hogy ilyet csinálnak...

(#6) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Mundo-é még tűrhető. :DDD
Amúgy van jó pár amit azért sikerült eltalálni.

[ Szerkesztve ]

(#7) AS


AS
félisten

Játékal nem játszom, de olyan jó kis videokat készitenek hozzá a készitök :C
Itt az egyik kedvencem

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) oriic válasza AS (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Huh, ez mocskos jó volt. :D :C

Live-Die-Respawn

(#9) Ubran


Ubran
tag

Jatekkal mar nem jatszom egy ideje, de kedves gondolat ez a riottol :)

(#10) Phobion


Phobion
őstag

Ez nagyon arcpirító. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11) Nikla


Nikla
tag

:( egyik borzalmasabb mint a másik, a legszörnyűbb, hogy az eredeti szinkront ~60 külön emberrel csinálták, a magyarban mennyi van? 4-5?! :F Pont azt a báját veszti el ami volt, a karakterek személyiségének jó részét. Mesterkélt, erőltetett és semmi átélés nincs benne.. :(

Nagyon remélem, hogy nem lesz kötelező használni... :(((

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#12) oriic válasza Nikla (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kötelező, választható.

Live-Die-Respawn

(#13) AS válasza oriic (#8) üzenetére


AS
félisten

Egy jó kis Animét lehetne belőle csinálni :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Nikla válasza oriic (#12) üzenetére


Nikla
tag

Ámen! :D :C
a "legjobb", hogy bizonyos fordítások annyira gagyik, hogy még jelentésben is messze van, nem csak a hang nem illik a karakterhez... de van kb két jó.. pl fióra de van katasztrofális is, jinx.. jinx.... :O :O

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#15) gegory


gegory
tag

Az első nagyon nem oda illő de a többi jó

Gegory

(#16) ryori


ryori
senior tag

Eddig nem játszottam, de ha magyar lesz, miért ne? :D meg kell nézni. marhára tetszik a szinkronos dolog. :C

(#17) AS


AS
félisten

Megnézve: Gonosz hangok jók, de női hangok gyengék.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) hoeerny


hoeerny
tag

Soha nem érdekeltek a játék magyarítások, angolul szoktam meg ezeket, magyarul nagyon furák.

(#19) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hát mint avatatlan, aki egy percet sem tolta a gammát és elfogulatlanul tudja értékelni, azt kell mondjam, nem rosszak a magyar hangok, kellően "magyarosak" mégis megmaradt az eredeti jelentéstartalom és a hangok is jók lettek. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) plus44


plus44
veterán

Üdvözöllek a 'líg of drévenben' :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#21) zone


zone
őstag

Ashe, Irelia - Zsigmond Tamara
Gragas - Forgács Gábor
Gallio - Mihályi Győző
Heimerdinger - Kossuth Gábor

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22) zone válasza zone (#21) üzenetére


zone
őstag

Taric - Galambos Péter :)

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#23) lofagi


lofagi
addikt

Bár nem hallottam, de biztos furcsa lesz, főleg,h csak az angolt szokja meg az ember. Valahogy mindig az eredeti nyelven hangzik jól a film is amit megnéztünk már szinkronosan is. Sajnos azt gondolom,h ebben némileg benne van az is,h szeretjük átvenni az amerikai/angliai dolgokat. Ezzel egyenesen arányosan pedig elhagyni a Magyar dolgokat. Sajnos erre tendálunk.

Nekem nagyon bejött a játék,de már ritkán lépek be. Viszont ismerek olyat aki örülne a Magyarításnak. Nagyon szép gesztus. Szép munka Riot.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24) citkar válasza zone (#21) üzenetére


citkar
addikt

Rammust ki szinkronizálja?:)
Bár azt se tudom mit is mond...okay?

Twitchet csak én nem láttam vagy tényleg nem volt a videón?

(#25) lofagi


lofagi
addikt

Azért van itt aki letudja utánozni a hangokat egy személyben is. Szóval nincs lehetetlen! :D

Nyilván nem helyettesítheti az összes színészt, de azért nem rossz na!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#26) zone válasza citkar (#24) üzenetére


zone
őstag

Nagyon sok hang ismerős, de nem tudom hova tenni őket.
Rammusnál szerintem teljesen mindegy és tényleg csak annyit mond, hogy oké :D
Twitch és Corki ebben benne van: [link]

Párat még kitaláltam:
Nunu - Molnár Levente
Tryndamere - Barabás Kiss Zoltán
Corki - Forgács Gábor
Wukong - Kossuth Gábor
Talon - Welker Gábor
Yasuo - Bozsó Péter
Zilean - Faragó András

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#27) oriic válasza AS (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És tényleg, tök király sorozatokat lehetne csinálni belőle.

Live-Die-Respawn

(#28) zone válasza zone (#26) üzenetére


zone
őstag

Na még négy új:
Karma - Antal Olga
Kha'Zix - Borbiczki Ferenc
Shen - Vass Gábor
Vlad - Rajkai Zoltán

Karthus is valószínűleg Barabás Kiss Zoltán

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#29) .LnB válasza AS (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez tényleg nagyon jó! Mondjuk én a "másik" mobát jobban szeretem.

Ezek a szinktonok pedig.... örülök, hogy nem kell hallgatnom. És valószínűleg maradnék is az angolnál.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) Prof


Prof
addikt

Nem rossz ez, kicsit meglepodtem, a hir kapcsan, hogy megeri meg kulon nyelveken is szinkront csinalni hozza. De hat az en egyeni szocproblemam, hogy az old meg a masikat tipusu jatekok nem vonzanak.

A szinkronhangok tobbe kevesbe jok, valoban illusztris/profi tarsasag-al dolgoztak, csak a digitalis utomunka hianyzik, ami az angolnal megvan. (ez vevodik eszre a legjobban a ket verziot egymas utan hallgatva, kulonosen a melyhangu behemot karakter hangoknal hallatszik)

A forditas sokszor nagyon szo szerinti, jobban el kellett volna menni a muforditas fele, de elsokorben meglepoen jo a jatekszinkronok kozott.
"A rajta vagyok az ugyon"-nel meg "A csinalom mar hagyja ma beken" is jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#31) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Másik oldalról:

"Sziasztok!

A magyar kliens tesztelésének kezdeti dátuma megváltozott. A korábban kitűzött február 18-i időpont technikai okok miatt várhatóan csúszni fog pár napot.

A tesztelés érdekében szükséges, hogy minden, a folyamatot támogató platform megfelelően működjön. Fontos, hogy a teszt alatt a tőletek érkező visszajelzések akadálytalanul eljussanak hozzánk és könnyen nyomon követhetőek legyenek, ez pedig megéri a néhány nap extra várakozást.

Cserébe Dravent és Sonát a kiszivárgott hangokról formált véleményetek alapján már azelőtt újravesszük, hogy a tesztelés megkezdődne.

Köszönjük megértéseteket és türelmeteket!"

Live-Die-Respawn

(#32) citkar válasza oriic (#31) üzenetére


citkar
addikt

Azt lehet tudni, hogy ki tesztelheti? Bárki vagy egy szűk csoport csak?

(#33) oriic válasza citkar (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Külön tesztelők csak.

Live-Die-Respawn

(#34) citkar válasza oriic (#33) üzenetére


citkar
addikt

Na nem baj, azért várom, csak kipróbálom majd.
És előreláthatólag a frissítéseket, új championokokat követik majd? Mert a hosszú időt tekintve az sem lesz kis munka.

(#35) piRate_nEx


piRate_nEx
aktív tag

Látszik azért, hogy ahol engedte a helyzet, a hangmérnökök próbáltak javítani a dolgon. :D Kassadin, Nasus, Nocturne, Malzahar, stb... nem lettek olyan rosszak így. De a natúr beszédek röhejesek.

The glass is already broken.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.