Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lassiee


lassiee
tag

Elso :DDD

Opteron 165-t es Scythe Kama Bay AMP 2000-t keresek!///Sose feledd a tizenegyedik parancsolatot: ne hagyd, hogy elkapjanak!

(#2) Egorov válasza lassiee (#1) üzenetére


Egorov
aktív tag

uhh ez jó ital. :K Üt, mint egy bölény. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) lassiee válasza Egorov (#2) üzenetére


lassiee
tag

Foleg ha Krudy froccs melle iszod kiseronek :DDD

Opteron 165-t es Scythe Kama Bay AMP 2000-t keresek!///Sose feledd a tizenegyedik parancsolatot: ne hagyd, hogy elkapjanak!

(#4) Egorov válasza lassiee (#3) üzenetére


Egorov
aktív tag

azt nem ismerem sajnos. :DDD de a schlossmülle vagy milyen TUSKÓS sör vagy esetleg a(z) akármilyennév és brau sör mellé tök jó. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#5) lassiee válasza Egorov (#4) üzenetére


lassiee
tag

KRÚDY fröccs: 9 dl bor + 1 dl szóda

-az író szerint ilyen arányban a víz megnevetteti a bort.

Forras

Opteron 165-t es Scythe Kama Bay AMP 2000-t keresek!///Sose feledd a tizenegyedik parancsolatot: ne hagyd, hogy elkapjanak!

(#6) Egorov válasza lassiee (#5) üzenetére


Egorov
aktív tag

Foooooo eccsém., 9 [dl] bor meg 1 [dl] víz, az durva lehet. :DDD Ha sikerül az államvizsgám .kipróbálom.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#7) Jofi81


Jofi81
őstag

100%-os almalével teljesen olyan íze van, mint az almásrétesnek. Egyszer EFOTT-on megkínáltam vele két lányt, alig akarták visszaadni... :D

(#8) nincsisbéla válasza lassiee (#5) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Gyáá, ezt nekem is ki kell próbálni! :DDD

Mentalita'

(#9) lassiee válasza Jofi81 (#7) üzenetére


lassiee
tag

Sokan ugy isszak :) Tenyleg van egy kis fahejas beutese de sokkal jobban kijon magaban es durvan 5fokos homersekleten. De nekem az alap ize jobban tetszik. Amugy is nagy vodka fogyaszto vagyok. ;]

Egorov es nincsisbéla: Csak ovatosan vele :U

[ Szerkesztve ]

Opteron 165-t es Scythe Kama Bay AMP 2000-t keresek!///Sose feledd a tizenegyedik parancsolatot: ne hagyd, hogy elkapjanak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.