Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Bluegene válasza Morden24 (#17) üzenetére


Bluegene
addikt

Nekem nem a fejlődéssel, hanem a Blu-rayjel van (személyes) bajom miért nem szimpatikus? Bántott? kiváncsi vagyok 3 év múlva is rühellni fogod, vagy megváltoznak az érzéseid, sztem addigra teljesen másképpen fogsz látni sokmindent(olcsó lesz és jó)

Remélem 4 év múlva már más alternatíva is lesz - erre mondtam, hogy remélem, át tudom ugrani. Ha nem, akkor nyilván lesz benne, igazad van. nem hiszem, ha mégis lenne, az 2012-ben ugyanolyan horror áron mint most a blu ray, én azt hallottam h a disc-ek kora kezd leáldozni, talán ez lesz az uccsó ilyen formájú adattároló, a flash memóriás cuccok lesznek a jók(addigra kitudja lesz 1 terás pendrive is, talán most 64GB-nál tartunk, igaz lassúak még)

a DVD addigra roncstelepre való hulladék lesz mint most a CD ;)

Aztán a megbízhatósága is kérdéses: már a DVD is sokkal gyorsabban ment tönkre, mint a CD, a BR-nél már a legelején, gyári lemezeknél hallani lehetett a blue rot-ról nem hinném hogy ez így marad, újabb anyagokkal majd éppolyan megbízható lesz, muszáj nekik

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.