Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Miért nem vfd/pontmátrix kijelzőt tesznek rá?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2) gianni85


gianni85
veterán

Konyhába a serpenyők sercegését elnyomni jó lenne, de ahhoz meg drága :(

(#3) Ati1979


Ati1979
veterán

Hangzásban nem nézek ki sokat belőle. Kicsit drága azért...

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Csak akkor érdemes megvenni, ha a K2 processz és a Flac támogatás benne lenne...

De ha kapnék egyet akkor nem dobnám ki... :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) gianni85 válasza Polarstar (#4) üzenetére


gianni85
veterán

Szerintem akkor se, bár nekem az élvezetes zenehallgatás ott kezdődik, hogy 2utas bass-reflex dobozok, ahol a mélyközép minimum 13centis és 50wattal hajtva, hogy legyen dinamika és tartalék.

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mondjuk én is meglennék egy B and O BeoLab5-el... ;]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Régebben én is arra gondoltam, hogy majd veszek egy ilyet, de aztán, ahogy építettem le, hogy minél kevesebb kütyü kelljen végül kikötöttem egy Bowers & Wilkins A7-nél. Több nem is kell. Ha nagyobb lakásra cserélek max. átváltok egy Sonos rendszerre.
Arra, hogy időnként zenét hallgassak bőven jó az A7 is, az 5.1-es rendszerből már hála az égen 18 évesen kinőttem. :)

(#8) ironthehorse


ironthehorse
csendes tag

ennyi pénzért már nemhogy a dvd, de egy kéksugár játékos is járhatna bele. tudom, sokat akarok...

(#9) Dedicted válasza ironthehorse (#8) üzenetére


Dedicted
tag

Igy van a dvd ,bluray-el szerintem is .
Szerintem nem akarnak mas celra szamukra megfelelo besorolast kompaktabba tegyek ,teszemazt egy eloszobai alkalmazasi teruletnel ahol gyors elet folyik ,es nincs hely es ido a film vilagara ....
de egy ilyen kis szolid kivitelezesnel igy ahogy irtad egy szereny igenyueknek megfelelne anelkul hogy a tarsashazban elnyomna teljesen a kinti hangzast ha netan utcafrontra van kinezese ...

(#10) macika69 válasza Polarstar (#4) üzenetére


macika69
tag

Neked vesszőparipád a k2 :)

(#11) macika69 válasza ironthehorse (#8) üzenetére


macika69
tag

Nem akarsz sokat, de ha "minden" benne lenne, akkor mit tudna a felsőbb kategória? Ki van ez találva nagyon is.

[ Szerkesztve ]

(#12) atike


atike
nagyúr

Mekkora királyság lenne, ha nem lenne rajta dokkoló, és mondjuk ezzel együtt az ára is mérséklődne... De így... :U

(#13) Polllen


Polllen
nagyúr

Egy dvd olvasót meg szélesebb file támogatást és akkor még rendben is lenne...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) macika69 válasza atike (#12) üzenetére


macika69
tag

Sajnos vagy sem dokkoló nélkül ma már semmit sem lehet eladni...

(#15) macika69 válasza Polllen (#13) üzenetére


macika69
tag

A dvd lejátszás és az audio lejátszás átjárhatósága sosem hozott még jó eredményt. Vagyis egy jó audoó készülék sosem fog dvd-t lejátszani, mert nem arra készült. Minden más egyéb megoldás kompromisszum. Sajnos idehaza mindenki egy tescos 5.1-es rendszerrel akar filmet és zenét is hallgatni. Ne várjunk csodát, sőt mást sem tőlük..

(#16) Polllen válasza macika69 (#15) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem dvd filmhez kell az olvasó...Ha már ugye lenne flac, nem hátrány a nagyobb tároló.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) macika69 válasza Polllen (#16) üzenetére


macika69
tag

Ugye Te sem gondolod komolyan, hogy lenne az a kategória amin már érdemes flac-ot hallgatni?

(#18) Polllen válasza macika69 (#17) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ebben a formában nem, ezért kezdtem el ábrándozni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19) macika69 válasza Polllen (#18) üzenetére


macika69
tag

Nem "kapisgálsz" rossz helyen ugyanis egyre több hálózati lejátszón már elérhető a flac lejátszás, sőt az egyik legújabb (panasonic sc-pmx9) mini hifi modell már usb-ről is lejátsza őket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.