Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Ilyenkor hogy van a műszakin? Kifizeted elsőre csak az átvizsgálást, amiért megbukott, majd megnézik következő alkalommal csak azokat ami miatt megbukott + vizsgadíj?

(#2) Lalikiraly válasza lsebestyen (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Pótolom a cikkben.

Annyi volt a szitu, hogy mikor észrevették a két hibát végigvitték a soron. Kiszámláztak 8500 FT átvizsgálási díjat és a számlára ráírták a hibákat. A kijavított hibákat a második alkalommal megnézték és a normál műszaki árából levonták az összeget. Ennyi. Szóval semmi érdekes. De amúgy minden tökéletes volt rajta kb. Ja mondom, jó hogy mikor szinte minden új :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3) lsebestyen válasza Lalikiraly (#2) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nem a műszaki+átvizsgálás árából kellett NEM kifizetned az átvizsgálást a második alkalommal? Mert a műszaki vizsga ára egységes, viszont vizsgaállomások válogatják, hogy végül mennyibe lesz, a különbséget az átvizsgálás összege jelenti.

(#4) Lalikiraly válasza lsebestyen (#3) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát lehet náluk ez így van. Helye válogathatja. Már nem is tudom talán 25 volt a műszaki vagy 26 mert azt a 8 ezer párszázat fizettem aztán 17 et kellett... De hát nem fogok azért napokig keresgélni másik állomást, hogy hátha olcsóbb meg ilyesmi.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#5) lsebestyen válasza Lalikiraly (#4) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ja nem is azért mondtam, teljesen korrekt ár, csak csodálkoztam volna, ha a 17ből vonták volna le az első kört.

(#6) Lalikiraly válasza lsebestyen (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na pedig az lenne a korrekt ár :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7) Luck Dragon

Ezzel a típussal jó emlékeim vannak . Hogy elkoptak az utakról . :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Elporladtak.... Motor annyi van mint a szemét. De kaszni... :((

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.