Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) buherton válasza lajthabalazs (#5) üzenetére


buherton
őstag

Ha jól értem, akkor Java-ban dolgozol, ugye? Abban a világban legalábbis Magyarországon elég jól megvannak a fizetési sávok, hogy junior, medior, senior, stb mennyit keres és sok cég is van. Ezzel szemben a IoT tipikusan C, és C++ és itt jóval elmosódottabbak a határok. Ráadásul erős a német jelenlét Magyarországon. Ott a Bosch, ThyssenKrupp, B. Braun, Continental és a német cégek nem arról híresek, hogy jó lenne a munkakultúrájuk.

A Bosch-ban történt olyan, hogy a főnök kiküldte a gyakornok diákot, hogy hozzon már neki ebédet a Mekiből. Ott történt az is, hogy a hivatalos 30 perces ebédszünetből ha 5 perccel később jöttél vissza, akkor melléd állt a német főnök az óráját mutogatva, hogy hol voltál? Jah, mondtam már a rendszeres táskaellenőrzést? :( Nem, ez nem a hatvani vagy a miskolci gyár volt, hanem a budapesti fejlesztőközpont.

Az esetemben még ott van az is, hogy jó lenne a közelben találni munkát, mert van két lányom és nem szeretnék olyan apa lenni, aki csak hétvégén ér rá. Lehet megpróbálom a B. Braun-t. Néztem a helyi Google-t az Óbuda Gate-ben, de nem hiszem hogy megütöm a szintet a phd-sok között és valószínűleg közös metszet sincs, amivel foglalkoznak és ami engem érdekelne.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.