Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Aztaaa... huhh... ha szépen megkérlek, egyszer én is kapok rajzot? :B Lori ez gyönyörű... és szeplős :B :C

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#2) LadyLorien válasza hengerPHanda (#1) üzenetére


LadyLorien
tag

:B Köszönöm... elég sokáig tartott, de el vagyok ezekkel nagyon, szóval ha tudsz fényképet küldeni, az alapján tudok neked is csinálni. ;)

(#3) Mr.Csizmás: Attól azért szerintem még messze vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

elsőre azt hittem h vmi CG filmből printscreenezted :D

(#2) LadyLorien juuujjj át tudnál rajzolni engem is? :D adok egy üveg finomat, ha megteszed :B ;)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) LadyLorien válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


LadyLorien
tag

Nem iszok alkoholt ( már ha arra gondoltál... :P ) Mivel Phandi volt az első, szóval csak utána... de ha lesz időm, csinálok neked is, mivel családtag vagy, csak akkor kellene egy kép... :P

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#5) hengerPHanda válasza LadyLorien (#2) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

küldök privit :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#6) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ez tényleg nagyon jó! :R

Viszont rólam ne csinálj képet, kár belém a munka! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) LadyLorien válasza Geri Bátyó (#6) üzenetére


LadyLorien
tag

Nem is igaz, szerintem aranyos vagy :P pont olyan amilyennek képzeltelek és az avatárod is hasonlít rád ;)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#8) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ez de jó, ilyet még. :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9) szablya


szablya
tag

Ügyes vagy! :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) The DJ


The DJ
addikt

Én végigkövettem a folyamatot, de elhihetitek, hogy az utolsó percig a földön volt az állam :K

A végeredmény magáért beszél, én ilyet akkor se tudnék alkotni, ha évekig tanulnám :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Úristen, ez csodás! :) Gyönyörű lett!

The DJ: Hát igen, ilyet én sem tudnék soha rajzolni. :N

(#12) jolker


jolker
csendes tag

gratula, nagy tehetség kell, hogy valaki ilyet tudjon csinálni :C

nagyon életszerűek a fények, meg minden

[ Szerkesztve ]

(#13) LadyLorien válasza szombatitomi (#11) üzenetére


LadyLorien
tag

Eddig én sem hittem, hogy tudok, csak próbálkoztam, huzigáltam a vonalakat, "szenvedtem" vele vagy 4-5 órát az biztos ( szinte szünet nélkül), de megérte... Szerintem most ezeket fogom gyakorolgatni.

jolker: Örülök, hogy tetszik. :B

(#14) talmida: Meglehet nekem is fura kicsit, de hát ez egy ilyen kép lett, utólag nem nagyon szoktam belenyúlkálni már :B de azért köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#14) talmida


talmida
Közösségépítő

Nagyon ügyes vagy!! :R Az árnyékos oldalon levő szemmel kicsit nem vagyok kibékülve. :B Mintha igazítani kéne rajta? Nem túl sok a fehér fölül? :F :B

A szája tökéletes. Nagyon tetszenek a szeplők is!! :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#15) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Egyáltalán nem rossz, sőőt.
De hogy egy kicsit kötözködjek, nkm az orra mintha túl "lapos" lenne, kicsit jobban kikéne emelned az "orrcimpákat" (nemtudom hogy hívják őket) :)

Gratula. :C

Loxone and Loxberry superuser

(#16) föccer


föccer
nagyúr

Szia!

CSak nekem tűnik úgy, hogy a jobb szem írisze sokkal nagyobb, mint a bal? Illetve a bal írisz aljánál van egy "törés" az ívben. Mintha véletlen beleradíroztél volna az íriszbe, nem szép elipszioid. Iletve még egy észrevétel: a bal szemének az orrnyergére vetett barnás árnyékán még igazírhatnál egy picit. Egy kicsit "pacáknak" tűnik nekem :)

Egyébként nagyon szép, formás arcoska lett, főleg az ajkát találtad el. Bár egy kicsit, mintha az alsó ajkának csak az alja lenne rúzsozva :B

Hej de rég volt már, amikor utóljára rajzal foglalkoztam :) Esküszöm most kedvet kaptam hozzéá. Csak már nagyon késő van hozzá. Az eémúlt 5-6 évben teljesen beáltak hozzá az újjaim :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#17) ntomka válasza föccer (#16) üzenetére


ntomka
nagyúr

+1

Egyébként 4-5 óra?! I call you Master! :R

Mekkora király lenne, ha még ilyen videókat is tudnál róluk csinálni. :K

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#18) művésznő4 válasza föccer (#16) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ugyanezeket a "finomításra váró" apró részleteket vettem észre...de ez már csak amolyan szakmai ártalom..:B nem kell rám hallgatni :U..
Amúgy eláááájultam! : O :R Gratulálok Lori!

Nekem a haja és a szemöldöke az egyik kedvencem. Na meg a szeplő-ötlet is nagyon ott van! :K

szerk: Van valami a nézésében, ami annyira....fúúúú :B
Ámulatba ejtő, hogy egy egyszerű rajz, milyen valósághű tud lenni. :$

[ Szerkesztve ]

(#19) vwpolopg


vwpolopg
őstag

hűűűű, ez nagyon szép lett:) és gyönyörű a szeme:))

(#20) rolkaDb válasza vwpolopg (#19) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

+1

Áh nagyon jó lett. Ügyes vagy! :K :R

(#21) LadyLorien


LadyLorien
tag

Köszönöm mindenkinek a véleményeket! :R

Feltettem még egy képet, ami még erőteljesen "demo" verzió :DDD :U

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#22) sviba


sviba
tag

Azért egy Bammes, vagy Barcsay féle műv.anatómiát elő lehetne venni.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#23) Silent77


Silent77
veterán

Nagyon tetszik, gratulálok! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24) Fadam


Fadam
csendes tag

Kira Knightley van a képen, bár lehetett egy kicsit csalni. :P

Nagyon szép képek. :R

[ Szerkesztve ]

(#25) LadyLorien válasza sviba (#22) üzenetére


LadyLorien
tag

Ha veszel nekem egy ilyen - elég drága könyvet - akkor szívesen előveszem és olvasgatom. ;) Egyébként, kíváncsi lennék, hogy te milyet tudnál csinálni.... :) Esetleg alkothatnál egyet, hogy megnézhessem... :U
Ha valaki építő jelleggel ír véleményt azt értékelem, és fel tudom használni, de ne haragudj... ezt nem tudom, mert tipikusan piszkálódásnak tűnik... :)

Azzal tisztában vagyok, hogy nem stimmel elég sok helyen... de ezt lehetett volna szebben közölni és normálisan megindokolni, hogy hol nem jó/miért nem jó.

Mellesleg olda írtam, hogy első ilyen képeim. Teljesen más gépbe rajzolni rajzpaddal, mint papírra...

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#26) sviba válasza LadyLorien (#25) üzenetére


sviba
tag

priv

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#27) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nálam még mindig az első viszi a pálmát.... :B
Az valami észbontóan jóó! :K :R

(#28) LadyLorien


LadyLorien
tag

Módosítottam a második képet kicsit.... :U

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#29) geprombolo


geprombolo
senior tag

Az első kép az brutális! Nekem nagyon tetszik. Így amatőr szinten, mert nem értek hozzá, csak szeretem a szépet. Azért a párom szebben tud nézni rám, ha akar tőlem valamit... ;]
Na jó, ez csak poén volt, bocsi.
Hihetetlen zöld a szeme, iszonyat hatásos. Hipnotizál. A szeplők egyszerűen valóságossá teszik az arcot, nagyon jooo! :C
Foglalkoznod kéne ezzel, biztos jobban megélnél belőle, mint én a melóból.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30) föccer


föccer
nagyúr

No, csak rájöttem, hogy mi zavart még nagyon. Az első képen is látványos, de valahogy elsiklottam felette, de a második (és harmadik) képen nagyon szembetünő. Méghozzá a szeme. Normlis esetben az emberi szemtest nem ilyen homogén. És főleg nem ennyire fehér :) A szeme sarkába, a kis rózsaszínes foltok mellé lehetne rakni egy kevés hajszálerecskét. Egy ilyen szép arnál persz nagyon kicsik kellenek, hogy ne legyen belőle egy idegbeteg állat :)

A lényeg az, hogy a szemet egy kicsit életszerübbé tenné, ha nem lenne ennyire homogén a teljes szemtest. A második képen nagyon erőssen megvan ez a jelenség.

üdv, föccer

mod:

jah, és a második arc egy kcsit kifelé bandzsít a jobb szemével :) A haja visznt sokkal jobb lett, mint az elsőnek. Van neki szépen árnyéka, ami elemelte az arctól, és ez szép. A szemöldökén én egy kicsit visszább vennék. Használj vékonyabb tollat, és lehetőleg ne teljesen feketét. Inkább legyen sötétbarna. A teljesen fekete szín idegen a természetes emberi testtől. A bal szémének egy kicsit sok lett az árnyéka. Fent, a felső szemhély alatti rész. De ezekkel együtt is szép lett, és látszik, hogy fejlődtél az első képhez képest. Csak így tovább.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#31) föccer válasza föccer (#30) üzenetére


föccer
nagyúr

No, kicsúsztam a mod időből:

Még egy észrevétel a 2. (3.) képpel kapcsolatban. Biztosan feketére akartad csinálni az íriszt? Megintcsak javaslom, hogy használj inkább valami sötétebb barnát. Sokkal természetesebb. És akkor meg lehetne különböztetni a pupillától.

üdv, föccer

mod:

minnél tovább nézem.... ;]

A bal oldali hajtincsének nincs olyan szép vetett árnyéka mint a jobb oldalinak. És a nyaka is nagyon vékony lett. mintha egész gyerekkorában hosszára nyújtották, széltébe meg préselték volna :)

No, nem kötekszem többet. Csak így tovább.

Egyébként milyen szoftvert használsz?

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#32) LadyLorien válasza föccer (#31) üzenetére


LadyLorien
tag

Köszönöm a véleményeket! :R :B

Megint Frissítettem a bejegyzést! :U

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#33) LadyLorien válasza föccer (#31) üzenetére


LadyLorien
tag

Igen, feketére akartam, lényegében még csak gyakorlok... ahogy írtam már nem egyszer, csak próbálgatom, egyenlőre nem is az a célom, hogy hibátlan képet csináljak. Sőt, olyan képet sosem fogok csinálni, amiben nincs egy hiba... sőt, senki sem, de szívesen fogadom a véleményeid.

Egyébként Photoshop-ban készítem a képeket.

A második kép pedig nem volt végleges... ;) Ezt is leírtam. :)

A már kész képeket nem szoktam javítgatni, mert ha javítanám, nem látnám a fejlődést....
Szép fokozatosan majd alakul minden remélem.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#34) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Felismertem! :) A Mi Művnőnk! :) :C

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#35) LadyLorien válasza hengerPHanda (#34) üzenetére


LadyLorien
tag

Kicsit másabb lett az arca, de géppel nem is olyan egyszerű ugyanolyat csinálni, sőt még kézzel sem. :) Azért mondjuk igyekeztem, remélem látszik... :B :U
Csak még nem nagyon van benne gyakorlatom... :(

... de legalább felismerhető... :DDD

föccer: Elfelejtettem írni, hogy természetesen nem volt hasztalan a tanácsod, mert a következő képeknél figyelni fogok azokra, amiket mondtál. :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#36) hengerPHanda válasza LadyLorien (#35) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Lori.. ne szabadkozz! Ez a kép csodás lett, abszolút felismerhető, sőt képszerű ... Remekmű lett, felesleges a hibákat keresni

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#37) LadyLorien válasza hengerPHanda (#36) üzenetére


LadyLorien
tag

Igen, de aki sokkal jobbakat tud, csak a hibákat látja benne, azért készítem magam, hogy jönnek majd a hibákat és a javítani valókat tartalmazó hsz-ek, de ezekből én csak tanulok... :B ...szóval örülök nekik. ( persze nem annak, hogy tele van hibákkal, hanem annak, hogy jelzik, hogy mi a hiba. :DDD)

Mondjuk rajzórán is azt utáltam, hogy a tanárunk mindig csak a hibákat emelte ki, de azt sosem, hogy mi a jó a képben, ezért az osztály felének az életkedve is elment, nem hogy a rajzolási vágya... :(

Nekem mindenesetre 3. képként tetszik. A másodikkal kapcsolatban tisztában vagyok, hogy nem lett valami jó. :DDD De legalább kicsit haladok... :)

Egyébként ha annyira nagyon élethűt akarnék csinálni, akkor fogom a fényképezőgépem és kattintok egy fényképet. :DDD Jelenleg még nem az a célom. :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#38) Wictor válasza LadyLorien (#37) üzenetére


Wictor
senior tag

Kép: legutolsó
Értékelés: azanyja!!! :Y
Hiba: van olyan? :D

Nagyon jó lett és abszolút felismerhető. A 3. kép is, bár őt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#39) LadyLorien válasza Wictor (#38) üzenetére


LadyLorien
tag

Legalább nektek tetszik... :B

Egyébként hiba biztos van... :DDD Hamarosan úgyis kiderül, hogy mik, de remélem már kevesebbet találnak benne, mint az előzőkben. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#40) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Ms. Lorien, küldenék PM-ben egy képet..... :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Szerelmes lettem......
Nagyon szép képek.
Kritizálni most nem fogok mert csak. :)
Illetve azért kérném a következő képek ha lehet egész alakot ábrázóljanak tangában kicsit pucsítva,jégben fürdő serek között. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#42) LadyLorien válasza Mr.Csizmás (#40) üzenetére


LadyLorien
tag

;) Megkaptam....

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#43) föccer válasza LadyLorien (#35) üzenetére


föccer
nagyúr

:R

Az uccsó (4.) kép nagyon faja :K

üdv, föccer

mod: jah, és azért írom le a véleményemet, hogy lásd más szemmel is a képeidet. Remélem fejlődésedre válik. És ahogy elnézem arra :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44) művésznő4 válasza föccer (#43) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hát jó alanyról, ugye...:P ;]

Neem, dehogyis.. :N Dicsértessék a művészkisasszony keze munkája! :R
Köszi Lori, nagyon megtisztelő! Még meg sem kértelek, de máris lerajzoltam Úgy örültem neki! :B

Bár én felfedezem az apró különbségeket, mert hát mégis csak az én arcomról van szó...:B de a számat, meg az orromat iszonyúan eltaláltad. A szemem is hasonlít, a szemöldököm viszont sokkal vastagabb. Büszke is vagyok rá. :D Az az egyik kedvenc rész az arcomon. Ezt leszámítva, elájultam! :K :Y

Nagyon köszönöm, szeretlek, puszii <3

(#45) Vladi


Vladi
nagyúr

"Felismeritek?"

Rékát? Fel.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#46) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Nem akarlak megbántani... ...de a rajzaid egyre jobbak. Gratulálok ;-)

Egy ilyen rajztáblát nekem is ideje lenne már beszerezni. És nemcsak az arképgyártás miatt...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#47) művésznő4 válasza Vladi (#45) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:D :B

Így már könnyű dolgotok van, mert lebuktattam önmagamat :P

Jajj, viszont azt a Mátyás király orromat nagyon utálom...:O :(

[ Szerkesztve ]

(#48) Wictor válasza művésznő4 (#47) üzenetére


Wictor
senior tag

Élőben nem is olyan. :N

(#49) művésznő4 válasza Wictor (#48) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Elég, ha a képeken olyan...:U
De örülök, ha nem haltatok szörnyet a nagy orrom láttán...:D

(#50) Wictor válasza művésznő4 (#49) üzenetére


Wictor
senior tag

Neked, nagy orrod? :Y Nincs egyáltalán, profilból nézve meg pláne. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.