Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) upsyka


upsyka
aktív tag

Szia,

Az utolsó flashelős képnél szerintem azt írja, hogy a feltenni kívánt rom 6589-hez való a te készüléked meg 6572, alatta meg a cikkbe azt írtad:

``Ha jól értelmezem, 6589-es procihoz ne akarjak 6572-re való romot tenni.``

Lehet ez a baj, hogy pont fordítva értelmezted.... Vagy csak elírtad a cikkbe?

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#2) Lacics25 válasza upsyka (#1) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Lehet összekevertem. Már nem vagyok gépnél majd javitom. Köszi

(#3) upsyka válasza Lacics25 (#2) üzenetére


upsyka
aktív tag

Nézd meg, lehet csak enny a baj :)
Ilyen, hogy usb hibakeresés be van kapcsolva?

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#4) Lacics25 válasza upsyka (#3) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Igazad van, elírtam, javítva.
Ezeket a rendszereket kikapcsolva, akku nélkül kell bűvölni, ez az opció nem játszik. Sajna!!

(#5) Buci21


Buci21
addikt

nyomass egy antutut, az alapjan meg lehet saccolni melyik mediatek van benne. Am ALPS S4.i9500 neven talalsz hozza romot a needrom.com-on.

(#6) upsyka válasza Lacics25 (#4) üzenetére


upsyka
aktív tag

Nah jah, tényleg :) kevertem a rootolással :W
Egyébként nem lehet,hogy a nagy romolások közepette véletlenül nem is 6572-t töltöttél le vagy flashelésnél nem jót tallóztál be? Tapasztalatból mondom, hogy az ember könnyen belezavarodik a végére a sok próbálgatások közepette. Próbáld meg újra, külön mappába tenni a 6572 romot és újra flashelni :)
Esetleg próbáld meg több system infos appal kiolvastatni mi lehet ez...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#7) Buci21 válasza upsyka (#6) üzenetére


Buci21
addikt

nem eleg h a proci stimmeljen, darabra erre a telora valo rom kell, es azt is recoverybol ajanlom inkabb.

(#8) upsyka válasza Buci21 (#7) üzenetére


upsyka
aktív tag

Jogos :)

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#9) Buci21


Buci21
addikt

0. lepes: nezz utana h van-e ra valami cwm, gyanitom, h kell.h legyen.

ha recovery-t sikerult feltenni, akkor abbol a needromos zipet flash azt cso nem?

[ Szerkesztve ]

(#10) apeelme válasza Buci21 (#9) üzenetére


apeelme
addikt

Ha van CWM hogy rakod fel? Nincs élő rendszer...ergo nincs MobuleUncleTools...SPFlashtool-ból nem tudod mert nincs korrekt scatter file ami alapján menne.
A kérdés természetesen irónikus...ez mind megoldható lenne...csak az általad felvázolt 0. pont és a "needromos zipet flash azt cso" között rengeteg lépés van, amit innen távolból nehéz megoldani.

Egyébként UBIFS-t nem nagyon kéne szídni, egyrészt a létező jelenlegi legjobb/leggyorsabb flash filerendszer, másrészt pedig magyar találmány (Szegedi Egyetem)...ami viszont tényleg negatívum az a minimálisan nehezebb kezelhetősége a többihez képest.

(#11) Buci21 válasza apeelme (#10) üzenetére


Buci21
addikt

akkor félreértettem a problémát :D nem vágtam, hogy nincs hozzá scatter file :R

(#12) neat76


neat76
csendes tag

sziasztok. nekem is egy ilyen szuper alps gt i9500as telom van probálom a flashtollal ezt a romot rátenni de nem csinál semmit a flashtool.. nagyon kezdö vagyok. igazábol azt se tudom hogy most a custom rombol kell betallozni a scatter filet, vagy a telon lévö rom scatterja kell?mert elvileg azt is kimentettem az mtk droiddal..

(#13) Lacics25 válasza neat76 (#12) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia!
Itt a fórumon nem találod meg az ezzel kapcsolatos tennivalókat, mert privátban kűzdöttünk. Nálam jóval nagyobb tudású fórumtársunk sem boldogult vele (sajnos). Röviden összefoglalva: szinte reménytelen. Privátban elküldöm neked az összefoglalt véleményt.

Szívem szerint eladnám, de a "BECSÜLET CSAK EGY VAN" jegyében történt neveltetésem ezt kizárja.

[ Szerkesztve ]

(#14) Lasi64 válasza Lacics25 (#13) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Helló. Nekem is elküldenéd az összefoglalót a Samsung klón telóról? Köszönöm.

(#15) Lacics25 válasza Lasi64 (#14) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia!

Ment

(#16) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok! volna nekem is egy ilyen olcsó kinai sz... !
3 napja próbálok internetezni vele de sehogy se megy ! akinek ilyen volna és meg vannak neki a beállítások és t-mobilos annak előre is meg köszönném ha segítene nekem ! ha még esetleg abba segítenétek :R hogyan tudnám meg milyen a rendszer mit kell be ütni?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#17) Lacics25 válasza kisselandras (#16) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia! A blogban megtalálod a programok nevét amivel Én lekérdeztem. Beírod a keresőbe:MTK Droid Tools. Itt találsz hozzá használati utasítást, letöltési linket, ezer jótanácsot.

FONTOS!!! Első legyen a rendszer mentése! NE csinálj gyári beállítások visszaállítását! Csúnyán hazavágja a rendszert.

Sok sikert. Ha sikerül belőle énekeshalottat csinálni, kérlek oszd meg hogyan csináltad!

A netet nekem magától beállította, de keresd a Beállítások, Kapcsolatok, Továbbiak, Mobilhálózatok alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.