Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Courage_7


Courage_7
aktív tag

Milyen jó kis játék ez a mai napig. Szerintem teljesen illik rá a művészi szó. Egyik nagy kedvencem, egy igazi mestermű :K
Kár, hogy a felújított nem lett kicsit "tartalmasabb",megérdemelte volna.

(#2) Silenzio


Silenzio
addikt

Olvassátok el az akkori teszte(me)t is. ;)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#3) HXY


HXY
addikt

Ilyen jó kalandjátékokat Android-ra miért nem adnak ki?
A kalózos majmos szigetet is csak iOS-re adták ki...

[ Szerkesztve ]

(#4) Wesder válasza HXY (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Mert 10-9 ember nem veszi meg Androidon, de iOS-nèl ez az arány 10-4.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) pityaa23


pityaa23
senior tag

Pc-re nem is lesz?

[ Szerkesztve ]

(#6) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Örök klasszikus nálam, nem is tudom hány alkalommal játszottam végig, az achikat is begyüjtögettem benn. Azon játékok közt van, amiknél a legjobban sajnálom, hogy nem lesz folytatásuk.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) HXY


HXY
addikt

Tudtok olyan játékot ajánlani, mint a felújított The Secret of Monkey Island, azaz legyen tele poénokkal?
Platform leginkább Android, de lehet Xbox 360 vagy PC is.

(#8) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Pont a "kopottas játékmenet" miatt lett olyan nagyszerű, és nem mert évről évre gyorsul, mint pl. az AC (amit szeretek) hogy már egy negatív dőlésű sziklát is megmászunk fél másodperc alatt, és úgy vesszük az akadályokat mintha usain bolt futna egy tükörsima úton.

Örülök, hogy nem változtattak semmit, és szomorú vagyok hogy nem jött PC-re.

Egy felújított Mafia1-et is rommá adnék :K

(#9) GreatL válasza pityaa23 (#5) üzenetére


GreatL
őstag

PC-re már van ezer éve 4K támogatással, az arcvideókhoz meg nem nyúltak, ergo ugyanaz. Mafia 1 detto, ott a GOG-os, simán ment a nagyobb felbontásokon csak a játékmenetét utáltam meg mostanra.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#10) Diopapa válasza HXY (#7) üzenetére


Diopapa
addikt

Androidra, pc-re :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.