Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Senki sem várta, hogy új lesz. Mikor mindíg igyan az megy

iPhone 13p

(#2) BoC1ka válasza spawn21 (#1) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Az "s" variánsok eddig nemigen változtak külsőleg, nem is értem miért várja valaki. A szépet minek bántani.

Én inkább olvasnék már hírt egy 5c utódról és/vagy egy 4" variánsról

YNWA

(#3) spawn21 válasza BoC1ka (#2) üzenetére


spawn21
veterán

Mondjuk volna mit változtatni. Mert nagyon csúnya a 6-os széria

iPhone 13p

(#4) dane válasza spawn21 (#3) üzenetére


dane
senior tag

Nekem azokkal az ormótlan fehér csíkokkal van bajom. Szerintem ha az nem lenne még talán szép is lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#5) Szabcsizz válasza dane (#4) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nekem is azokkal a csíkokkal van a baj.Sokkal szebb lenne nélkülük.
Meg aztán az i4/i4s-nél szebbet úgyse tudnak csinálni.

(#6) BoC1ka válasza spawn21 (#3) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Szerinted csúnya, szerintem szép. Relatív. Külsőn fennakadni a lehető leggyerekesebb dolog. A számok szerint pedig nem csúnya.

YNWA

(#7) r3dsnake válasza dane (#4) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem is. Azok a fugák nagyon elrontják.

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

3764%-kal amazingebb a hatlap, mint az iPhone 2G-e. :D

Szerintem amugy az i5/s hatlapja volt a legszebb.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) icecave


icecave
nagyúr

Hihetetlen, hogy az iPhone-nál ez hír... 2 csavarmenet odébb került és ebből próbálnak mindenféle konzekvenciát levonni. Ez csak szerintem vicces (szánalmas)? :U

u.i.: Nem, nem magát az Apple-t, nem is a terméket fikázom, mielőtt még valaki elkezd dobálózni!

[ Szerkesztve ]

(#10) r3dsnake válasza icecave (#9) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Főleg, hogy a csavarmenet valószínűleg csak azért került arrébb, hogy az iPhone 6 és iPhone 6S alkatrészek ne legyenek kompatibilisek egymással. (ahogyan mindig is volt, minden generációra vonatkozólag visszamenően.)

(#11) gyurkikrisz válasza r3dsnake (#7) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

nekem tetszenek. mondjuk a telefon tetszene valami vidámabb színben, pl piros, lila, neonzöld, ilyesmi

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#12) r3dsnake válasza gyurkikrisz (#11) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igazából pont az iPod Touch házakban kéne az iPhone-okat árulni és számomra az lenne a tökéletes telefon.

(#13) Youri


Youri
veterán

Az iPhone 5 háza volt eddig a csúcs. A 6 az ronda

RTX ON

(#14) blagolf válasza Szabcsizz (#5) üzenetére


blagolf
senior tag

Szerintem is az I4, I4s a legszebben sikerült modell.
BoC1ka: Tudod te mit jelent a leggyerekesebb szó? Szerintem nem. (Külsőn fennakadni a lehető leggyerekesebb dolog.)
:Y 4K :Y

Üdv, Zoli

(#15) Danny750 válasza blagolf (#14) üzenetére


Danny750
őstag

Valóban a négyes széria volt a legszebb , viszont képzeljük csak el ,hogy mennyivel ormótlanabb lenne egy 4,7/5,5 os kijelzovel megspékelve....
Ezért jobb az i6 vékony ,lekerekített formaterve..
(kézben tartani is sokkal kényelmesebb ,i2/3szint)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#16) dane válasza gyurkikrisz (#11) üzenetére


dane
senior tag

lesz rózsaarany színben :) állítólag...

(#17) Paul119 válasza BoC1ka (#6) üzenetére


Paul119
addikt

" A számok szerint pedig nem csúnya." Egyél tehén szart 10 millió légy nem tévedhet:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) Touch-ko válasza Youri (#13) üzenetére


Touch-ko
őstag

Szerintem az elso generacios volt a legszebb. Aztan az 5 majd a 6 aztan a 4 es vegul a 3G/S.
Pont, mint ahogy az iPad-nel is ez volt. Kulsore az elso generacios volt szerintem a legszebb.

(#19) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sokat nem is lehet variálni, elvégre nem lehet banán formája vagy gömb. Amikor ránézel és nem tudod mit látsz. Samsung jó ebben, minden ugyan úgy néz ki. Kevés telefon rendelkezik "egyedi" küllemmel. Rendbontó küllemmel, inkább úgy mondom.
A rendbontó sokaknak idegen és kép.

[ Szerkesztve ]

(#20) Silenzio


Silenzio
addikt

4k-t is rögzíteni tud majd. De jó. Nos, javítsatok ki, ha tévednék, de az i6 is tudja külső programmal, és nem hiszem, hogy felskálázná az 1080p-t, hiszen 8 mp-es, innen csak a chipset sebességén múlik, hogy boldogul a 4k-s tartalommal. Jól. Kérésre videót teszek fel.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#22) janeszgol válasza Csapoati (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez jó. Már csak azért is röhögtem, mert az Apple volt képes arra, hogy százalékokkal kifejezze, hogy akár az iPhone 4s mennyivel erősebb, mint az iPhone 2G. Ilyen baromságot mástól még nem láttam. (De nem mondom, hogy nincs. Ha a Samsung röffentené be, hogy a Galaxy S4 469%-kal (hasraütés) gyorsabb, mint az S2, hát azt is hülyeségnek tartanám.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Touch-ko válasza Youri (#13) üzenetére


Touch-ko
őstag

Szerintem az elso generacios volt a legszebb. Aztan az 5 majd a 6 aztan a 4 es vegul a 3G/S.
Pont, mint ahogy az iPad-nel is ez volt. Kulsore az elso generacios volt szerintem a legszebb.

(#24) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem lep meg, az S variánsok külső szempontjából nem szoktak változni, vagy mást várt valaki? :D Amúgy ja a "fugát" eltüntethetnék, az nem túl esztétikus valljuk be, mondom ezt úgy, hogy 6+om van. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) #40359168 válasza Paul119 (#17) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nem vagyunk legyek. :N

(#27) Paul119 válasza #40359168 (#26) üzenetére


Paul119
addikt

Értsd jól:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28) #40359168 válasza Paul119 (#27) üzenetére


#40359168
törölt tag

Jól értettem. :)

(#29) Paul119 válasza #40359168 (#28) üzenetére


Paul119
addikt

Nem úgy látszik:) fuss neki megint hátha..:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#31) Navaren válasza icecave (#9) üzenetére


Navaren
aktív tag

Úgy általánan a legnagyobb baj az Apple kütyük körül szerintem pont ez, amit mondasz.
A bolhából elefánt effektus.
Legyen az apró feature (lsd. facetime, "picit" túl lett marketingelve, mert valljuk be, a videotelefonálás már valahol a Nokia 6680 óta létezik), vagy tervezési hiba (lsd. "antennagate", nem az iPhone 4 volt az első, és nem is lesz az utolsó, amelyik egy tervezési baki miatt hajlamos eldobni némi térerőt egy szerencsétlen fogáspozíció miatt).

És erről tényleg maga az apple tehet, évről évre annak ellenére, hogy talán vitathatatlanul összességében jó kütyüket (és szolgáltatásokat!) csinálnak, a cégről kialakult imázs miatt azonban valahogy muszáj többnek mutatni a terméket, mint ami (teljesen feleslegesen, tenném hozzá), amin aztán elcsámcsog a nemzetközi objektív(nek látszani akaró) szaksajtó - tisztelet a kivételnek, és az androidos közösség is.

Ez az effekt szüli az ilyen híreket is, mint ez. A legkisebb info-morzsa is jelentőséggel bír egy iPhone modellnél, holott nyolcadik éve tart ugyanaz a séma az iPhone modellek dizájnfrissítése körül.

Remélem, nem bántok meg ezzel senkit sem, de érdemes megnézni egy tipikusan iPhone-nal foglalkozó hírportál vagy blog némelyik hírként tálalt bejegyzését (nevet most direkt nem mondanék). Őrület, hogy másfél oldalt tudnak írni negyvenezer felkiáltó jellel olyan dologról, ami normál esetben egy másik telefonnál soha nem kerül szóba, mert annyira lényegtelen.
Én nagyon szeretem a telefonom, elég jól hozzám nőtt az évek alatt, de ettől a dologtól, amit Te is mondasz, én is a falra tudnék mászni.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#32) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyedül vagyok én azzal a véleménnyel, hogy igazán visszahozhatnák az iPhone 5-nél alkalmazott dizájnt? :(

Live-Die-Respawn

(#33) Cyberpunk válasza oriic (#32) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem vagy egyedül, én is arra szavazok. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34) oriic válasza Cyberpunk (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem már az i4 dizájn is tetszett, de amikor láttam hogy milyen lesz az i5, mondtam hogy ez gyönyörű. És jött az i6 ami már ilyen lekerekített dizájn volt, és szomorú is lettem. :(

Live-Die-Respawn

(#35) Cyberpunk válasza oriic (#34) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen túl szappantartó ez már, mondjuk ekkora méretekben már célszerűbb a biztosabb fogás miatt. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) csab2


csab2
veterán

A cikkben tényként írtok a következő iPhone technikai paramétereiről. Nagy a valószínűsége annak, hogy így lesz, de azért jelezni illene szerintem, hogy ezek még nem biztosak csak tippek.

Esztétikumról nem érdemes vitatkozni, mert nagyon szubjektív, de nekem nagyon tetszik az iPhone 6. Előtte 4S-em volt, az is nagyon tetszett, de a 6-ost sokkal jobb kézbe venni.
A bátyámnak pl. ez az első iPhone, ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#37) #40359168 válasza Paul119 (#29) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nem hiszem, hogy a jól hangzó kis metaforád így tehénsz@rral 100%-osan passzolt a témához, just for fun odabökdösni meg minek? Készülékek külleméről szól a cikk, aminek a megítélése minden, csak nem objektív, de ha mégis ragaszkodsz a legyekhez, akkor akár az is szempont lehet, hogy a cukor legalább annyira vonzza őket, mint a sz@r. :))

(#38) laci_csk


laci_csk
senior tag

Akkor ok is odajutnak ahova a Sony, mert azt is azert nem veszik, (az okosak szerint itt a MA-n) mert kulsoleg mind egyforma.

Xperia XZ3

(#39) joey04


joey04
titán

mindig ez van, 2 évente van új design. btw szerintem a 4/4s volt legszebb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Luck Dragon válasza Youri (#13) üzenetére

Egyet kell értenem veled:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Még mindig az 5s a legjobb méretű és legszebb iphone szerintem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#42) r3dsnake válasza Scholes9 (#41) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerintem is. :)

(#43) buvartacsko válasza Navaren (#31) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nagyon szuper hogy már a Nokia 3210-ben volt videótelefonálás, mégsem láttam kb soha senkit aki használta volna ezt a featuret. Nem mondta senki hogy az Apple találta fel, de ő tette normálisan használhatóvá... Mióta van FaceTime, azóta már elég sok ismerősöm látom videótelefonálni. Konkrétan ma is 3 FaceTime hívásom volt délelőtt. Nem sok, de többet használom mint iPhone előtt amikor is konkrétan: soha nem csináltam ilyet. Illetve anno hiába tudta a te csúcs telefonod, ha senki másé nem tudta, de elég durva, hogy 2010 óta még mindig van akinek ezt magyarázni kell, meg ezen még mindig fent van akadva.

Arról pedig nem az Apple tehet hogy van egy pár ember aki még mindig nem vette észre, hogy az s verziók általában külsőben ugyanúgy néznek ki mint a sima számosok.

Másrészt: ha valaki nem szereti a híreket, ne járjon híroldalra!

(#44) Fejvadi válasza spawn21 (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:)

(#45) Nigér válasza buvartacsko (#43) üzenetére


Nigér
őstag

"ha valaki nem szereti a híreket, ne járjon híroldalra!"

Baszott nagy LOL

(#46) Fejvadi válasza Nigér (#45) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

+1 Szépen meg lett fogalmazva :)

(#47) Nigér válasza Fejvadi (#46) üzenetére


Nigér
őstag

Simán mehetne aláírásba is... :U

(#48) buvartacsko válasza Nigér (#47) üzenetére


buvartacsko
addikt

miért? egyeseknek az a gondja mindig hogy ez minek jött le hírbe? vannak időszakok mikor az a baj hogy túl sok a samsung hír, és vannak időszakok amikor azért megy a sírás mert túl sok az apple hír. nem kell olvasni, nem kötelező idejárni. ez egy híroldal. szerintem teljesen normális, hogy tele van hírekkel. ha nem lenne, akkor azzal lenne a gond.

(#49) babkukta válasza buvartacsko (#48) üzenetére


babkukta
senior tag

és te azt hírnek értékeled, h az S variáns ugyanolyan, mint a sima? Ha ezt mindenki tudja, akkor ebben mi a hír? És mi a hír abban, h máshol lesz 2 csavarfurat? Most őszintén, ha elárulod h milyen hírtartalma van ennek a cikknek, ami TÉNYLEG HÍR, fejet hajtok előtted :R

Üdvözlettel, Tibi

(#50) buvartacsko válasza babkukta (#49) üzenetére


buvartacsko
addikt

az ég világon, de ha nem hozzák le, akkor azért menne a fika.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.