Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cosmograph


Cosmograph
tag

Na erre kíváncsi leszek, ha kamerában is kiemelkedő ez lesz a következő telefonom :DD

[ Szerkesztve ]

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Kezdőár - 900€? :D

(#3) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Az kemeny, hogy sikerult beledobni egy 500mAh-val kisebb akkut mint tavaly. gg

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Lesz olyan ára hogy seggre ülünk :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) judas13


judas13
addikt

*****Super LDC lehet, hogy LCD akar lenni a cikkben.******

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6) atikó


atikó
őstag

Remélem marad még meglepetést, mert ha az u11+ 4000mah akkut raktak, akkor ebbe miert nem! :F

(#7) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Notch majd jövőre, mint ahogy szokás szerint egy két év után ér el a trend a HTC hez

Szép telefon, kár hogy nem amoled

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) ghiottone válasza atikó (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A kijelző valószínűleg ugyan az a Super LCD-6 lesz, így tényleg kár a kisebb aksiért. A 845-ös processzor pedig nem tűnik takarékosabbnak, mint a 835.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) akoska07


akoska07
nagyúr

Jön az új telóm. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#10) aDic


aDic
tag

Mármint Május 23-án bemutatkozó...

(#11) Zolik válasza aDic (#10) üzenetére


Zolik
senior tag

gyengébb aksi
hamatalmas kávák
no thx..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#12) milkabrams


milkabrams
őstag

Hi-Fi hangzás? Kb. mint az LG V készülékekben?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#13) jacis


jacis
nagyúr

Az a káva még mindig mocsok nagy.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) whatwhatwhat válasza enginev3.0 (#7) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Hát ebben az esetben a lemaradás előnynek számít, legalábbis szerintem. :U Legalábbis ha a notch hiányát nézzük, az amoled hiánya már szomorúbb.

(#15) CptAdamica válasza ghiottone (#8) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha jobban sikerül optimalizálni a rendszert, akkor szerintem nem lesz gond vele, lévén, hogy az U11+ is lehetne jobb a maga 4000 mAh-es telepével.

Amúgy az ára 260 ezer lesz ugyan úgy, mint az U11+ nyitási ára. Szóval ne sírjatok, úgy sem vesztek HTC-t, ha 60 ezerbe kerülne, akkor sem.

Megyen!

(#16) *RLaci* válasza jacis (#13) üzenetére


*RLaci*
addikt

1%-al rosszabb a body ratio mint a V30-nak.

(#17) #16820480 válasza *RLaci* (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a V30 egy tavalyi telefon, ez meg az idei HTC flagship.

(#18) *RLaci* válasza #16820480 (#17) üzenetére


*RLaci*
addikt

Engem nem zavar ha van egy kis káva,pláne ha nincs nocs.Két éve még a valagunkat földhöz vertük volna az ekkora képernyő-test arányért. :D Nem védeni akarom csak sztem nem olyan rossz az.

[ Szerkesztve ]

(#19) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Látom megint minden szar a tisztelt közönség szerint :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#20) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sikerült megfogni a cikk lényegét ismételten, a kávák, azok a mocskos undorító büdös nagy kávák. Bravó!

Amúgy jók ezek a "kiszivárogtak" infók, lefogadom, hogy maga a gyártók szoktak szivárogtatni... :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#21) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Nem tűnik rossz telefonnak, és én a 270 ezer körüli nyitóárat sem érzem annyira vészesnek. A legnagyobb gond ezzel a telefonnal akkumulátor szinten lesz, nagy felbontású, hatalmas kijelző, Snapdragon 845 csak úgy zabálni fogják az energiát. P20-ban 3400mAh van, kisebb felbontás/képernyő mellett, plusz a Kirin energiatakarékosabb, és itt is érzem azért a nagyobb aksi igényét, akkor a HTC-nél mi lesz!?

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#22) milkabrams válasza GuineaPigMan (#21) üzenetére


milkabrams
őstag

lG V20 3-3,5 óra SOT😖

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#23) GuineaPigMan válasza milkabrams (#22) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Körülbelül :(

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#24) #16820480 válasza *RLaci* (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet, hogy nem olyan rossz, de szerinted hányan fognak kiadni 207 ezer forintnak megfelelő pénzt "nem olyan rosszért"?

A HTC számára az a szomorú, hogy már kb csak az egyre csökkenő fanboy keménymag veszi a telefonjaikat, hiszen nem költenek igazán marketingre, (ezrét) nem tudnak nagyon bekerülni szolgáltatókhoz, és kezdik évek óta csak veszítenek a relevanciájukból. Még az otthoni piacon is, ami azért több más márka esetén (Sony, LG) egy stabil piacot jelent.

(#25) jacis válasza *RLaci* (#16) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez az adat honnan származik?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) *RLaci* válasza jacis (#25) üzenetére


*RLaci*
addikt

Gsmarena

(#27) judas13


judas13
addikt

Csatlakozom a sorhoz, azok a kávák engem is elbűvőltek.
De viszont ha cca 2 kiló lesz rajtam a cég virágzó gazdasági mutatói továbbra sem múlnak, azonnal elő is rendelek vagy hármat az egész családnak!!!És még a kondibérlet is részben megmarad, mert lesz mivel szorítani alkarra a nehéz napokon Sense módszer szerint.
Így tovább HTC! 👍

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#28) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Végre egy szép telefon, ilyennel is rég találkoztam. Remélem sikere lesz, üde színfoltja a HTC a mobilpalettának.

(#29) *RLaci* válasza #16820480 (#24) üzenetére


*RLaci*
addikt

Tisztában vagyok azzal amit írsz,én csak megjegyeztem,hogy sztem nem olyan rossz a képernyőarány. Ennyi.

(#30) judas13 válasza judas13 (#27) üzenetére


judas13
addikt

2 kiló cca 3kiló akart lenni

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#31) CptAdamica válasza judas13 (#30) üzenetére


CptAdamica
veterán

Most már tudjuk, hogy 200 ezerért és 300 ezerért sem vennéd meg, köszönjük. :D

Megyen!

(#32) judas13 válasza CptAdamica (#31) üzenetére


judas13
addikt

Hármat rögtön ha kettőfélben megáll és ha kettő alatt lesz valami szuper akcióban az előrendelő első szerencséseknek, csak nevezd meg a kívánt színt és te is kapsz egyet ha nem sértelek meg nagyon vele!! :D bocsáss meg!!😀

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#33) CptAdamica válasza judas13 (#32) üzenetére


CptAdamica
veterán

Feketét kérek! DE! Ha nem fog megérkezni, akkor Szergejék tudják hol laksz és szarás közben rád rúgják az ajtót! :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#34) spawn21


spawn21
veterán

Atya Úristen mi megy itt. Ennyi fürdős kur..t :DDD
Itt sirtok, ha nincs káva akkor a szenzor sziget jön, az ronda. Ugye? Ha megoldják így akkor undorító kávák....
Azta K...a eget. Nekem mindegy mi van, ha egy HTC felirat van rajta. :C

iPhone 13p

(#35) Lacy6


Lacy6
senior tag

Sajnos jelenlegi anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy HTC csúcstelefont vegyek, pedig nagyon vennék újra. Eddig volt 2 csúcs készülékem tőlük korábban, ami kimagaslóan jó volt ezért tudom hogy nagyon jó telefonok. Sokan itt el vannak tévedve az árakkal, de a probléma az hogy azok az emberek a leghangosabbak akik életükbe nem használtak HTC-t és "várják" a cég megszűnését. A csúcstelefonok árazásával soha nem volt probléma, teljesen a tudásának megfelelően van beárazva. Mindegyik telefonba lehet találni hibát, hogy ez meg az nincs benne, szóval ezzel kár jönni. Ha a szokásos minőséget hozza, akkor már jól jár vele aki megveszi.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#36) jotzo01 válasza Lacy6 (#35) üzenetére


jotzo01
tag

Teljesen egyetértek.
M7-esem volt, tavaly cseréltem le egy U11-re, sose legyen(ek) rosszabb telefonom(jaim).

Káva: én szeretem, ha van káva, kevesebb a nem szándékos képernyő-érintés.

És az elöl lévő ujjlenyomat-olvasó-megfizethetelen. Kár, hogy a 12+-on hátul lesz.

[ Szerkesztve ]

(#37) enginev3.0 válasza whatwhatwhat (#14) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egyetértek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38) judas13 válasza CptAdamica (#33) üzenetére


judas13
addikt

Jegyezve!!!!😀👍

......

spawn21

"Nekem mindegy mi van, ha egy HTC felirat van rajta."

Parancsolj😀

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) spawn21 válasza judas13 (#38) üzenetére


spawn21
veterán

Poén poén :), de ezek voltak akkoriban a legjobbak. Mai napig imádom a touch pro 2-t. Egy csoda volt

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#40) judas13 válasza spawn21 (#39) üzenetére


judas13
addikt

Jaja.HTC akkor egészen a One-ig még volt valaki, nem is akárki. (Mondom ezt 2 db HTC teló családban történt használata után).
:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#41) MCiklon válasza Lacy6 (#35) üzenetére


MCiklon
csendes tag

Tény hogy régebben egy nagyon jó márka volt, első 2 androidos mobilom tőlük volt(Desire HD-M8), de mára már csak árnyékuk önmaguknak. Már az M8-nál is voltak bajok a szoftveres támogatással(talán ha 2-3 frissítés jött rá 2 év alatt) ez volt ~4 éve azóta ahogy hallottam nem sokat javult a helyzet(ismeretségbe van U11). Tény hogy a telefonjaik jók, de szerintem nem érik meg az árukat.

(#42) CptAdamica válasza MCiklon (#41) üzenetére


CptAdamica
veterán

A frissítések elmaradása szerintem is nagyon bosszantó, főleg úgy, hogy nincs sok készülékük, amit naprakészen kéne tartaniuk.

Megyen!

(#43) jacis válasza MCiklon (#41) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is volt Desire HD, One M7 meg One M9 is. Mind nagyon szerettem. Sőt a HTC volt ez egyik kedvenc márkám.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

A siker ráférne a Tajvaniakra....
Aha csak kár hogy 10-ből 9 azt se tudja mi az a HTC
Hiába csinál egy bármilyen álom telefont...kuka marketing nélkül

(#45) atike


atike
nagyúr

Papíron jó. Kár, hogy nem volt melléírva az ára... :DDD Kíváncsian várom.

(#46) jacis válasza SonyNex7 (#44) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez a marketing dolog bizonyos esetekben kevés. Nézd meg a Xiaomi márkát. Sehol egy reklám és mégis keresik az emberek. Ha valami jó akkor az eladja magát. (szerintem)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) #16820480 válasza jacis (#46) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez nem teljesen igaz. A Meizu is jó, mégsem adja el magát, pedig ők reklámoznak is (amúgy a Xiaomi is, csak nem errefelé). A Xiaomi-t a stabil fanboy tábora reklámozza, az ára pedig eladja.

(#48) Lacy6 válasza MCiklon (#41) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nekem is volt HTC M8 és én elégedetten használtam.
A frissítéséken nem paráztam soha, meg ha jól tudom több mint 2 év után is kapott frissítést.
Akkoriban egy haverom mutatta, hogy Samsung S5-öt vett és az milyen fantasztikus teló.
Mondom cseréljünk telefont nézzük meg milyen...
Ami feltűnt, hogy sokkal lomhább volt a telefon, kérdeztem is hogy miért ilyen?
Válasz, hogy mert már biztos vírusos és gyakran újra kell rakni. (Nekem akkor már kb 1 éves rendszer volt M8-on)
Na mind1 megnézem milyen a kamera, mert az az M8-ba elég gyenge volt. Indítom is fekete képernyőn kidobja, hogy a kamera alkalmazás leállt. Ezt még eljátszottam még 3-szor és kérdeztem megint, hogy a kamerát hogy lehet elindítani? Válasz, hogy ilyenkor csak újra kell indítani....
Na ekkor jöttem rá, hogy sok ember mondja hogy neki milyen faxa mobilja van mint a haverom is, csak az a probléma hogy én mást értek a jó mobil szó alatt.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#49) doooo válasza Lacy6 (#48) üzenetére


doooo
veterán

Én meg ha most leírom az abszolút cáfolatát mindennek amit a "haverod" mobilja produkált... akkor nekem lesz igazam? :U (Megsúgom, valószínűleg igen.)

[ Szerkesztve ]

(#50) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Én egy kicsit sajnálom, hogy csak a + verziót adták ki. Lett volna igény szerintem sima 12-re is, nekem legalábbis tuti túl nagy a készülék. Az aksiért kár, Qi-re utaló jeleket sem találok, nem értem miért kell ezeken spórolni.

A kamera viszont szuper lesz.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.