Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stabi83


Stabi83
senior tag

Szerintem nagyon rendben van ez a készülék és az F1-is. Az hogy hátul plasztik, az inkább előny mint hátrány. Én pl rühellem az üveg hátlapokat, a Mate 20 Pro redőzött üveg hátlajpa jobb mint a nagy átlag de erre is kell tok. A tok alatt meg nem mindegy hogy mi is van?
Hardverbe nem lehet belekötni, a kijelző meg ha nem OLED akkor ezt el lehet viselni főleg ebben az ársávban. A felbontásnál meg a FullHD+ elég.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#2) nozs23 válasza Stabi83 (#1) üzenetére


nozs23
addikt

Ha tokot raksz rá, akkor miért rühelled? Te magad írod, hogy mindegy mi van alatta.
Szerintem nem kéne visszafordulni a műanyag telefonokhoz. Olcsó hatásúak, könnyen karcolódnak, és extra műanyag termelés, amire nincs szükségünk.

(#3) Stabi83 válasza nozs23 (#2) üzenetére


Stabi83
senior tag

Azért teszek rá tokot mert rühellem a csúszós üveget. És a tok szerintem ugyanúgy olcsó hatást kelt mint ha maga a hátlap lenne plasztik.
Ami az extra műanyag termelést illeti, az üveget sem biofarmokon termesztik és sokkal több energia szükséges az előállításához szóval a környezetvédelmi oldalát sem tudom elfogadni.
Amúgy az igaz hogy a plasztik jobban karcolódik de legalább nem törik úgy mint az üveg.
A kerámiával is az a bajom hogy baromi szúszós. Néha vannak próbálkozások hogy érdesítsék a felületet ( Mate 20 Pro ) de még ez sem az igazi.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#4) meganers


meganers
csendes tag

A GSMArena már azt írja, ez valójában egy Elephone...

(#5) idegen lény


idegen lény
őstag

Csak én nem látom a fekete lyukat a kijelző közepén?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#6) Stabi83 válasza idegen lény (#5) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ott keresd ahol a csepp notch szokott lenni, ne szószerint a kijelző közepén :DD

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#7) ghiottone válasza meganers (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, ez egy Elephone lesz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#8) nozs23 válasza Stabi83 (#3) üzenetére


nozs23
addikt

Egy ilyen fényes plasztik egy cseppet sem lesz kevésbé csúszós, mint az üveg. Az üvegházas készülékek sem csúsznak ki a kezedből, legfeljebb a kanapéról, ahonnan a plasztik is le fog.

Ami az extra műanyag termelést illeti, az üveget sem biofarmokon termesztik és sokkal több energia szükséges az előállításához szóval a környezetvédelmi oldalát sem tudom elfogadni.

Azt azért el lehet fogadni, hogy az üveg 100%-ban újrahasznosítható, ami a műanyagról az eseték többségében nem mondható el. Főleg egy olyan gyártónál, aki a lehető legolcsóbban próbálja meg gyártani a készülékeket.

(#9) idegen lény válasza Stabi83 (#6) üzenetére


idegen lény
őstag

Azt sem tudom, mi az.

Ráadásul a műanyagokból a napon mérgező és az ózonréteget károsító gázok szabadulnak fel.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10) satz18


satz18
őstag

Reméljül lesz ez is vagy 6.5 colos.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#11) jFox válasza ghiottone (#7) üzenetére


jFox
őstag

Nem is baj az. :K Nem kell minden trendet követni!
Nekem a sima noch-os Xiaomik sem tetszettek, pedig Xiaomi fan vagyok, ez a lyuk meg egyenesen ronda. Még a csepp elmegy, de inkább ne legyen semmi!

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#12) #16820480 válasza nozs23 (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk csinálhatnának valami olyan üveget is, aminek nem sima a felülete, az oké lenne, de ezek a fényes ujjlenyomat-mágnes megoldások nagyon gagyik szerintem.

(#13) nozs23 válasza #16820480 (#12) üzenetére


nozs23
addikt

A már említett Mate 20 Pro-nak van ilyen recésebb változata, egész jó a fogása. Régen a Sony csinált matt (frosted?) üveget, szerintem az volt a legjobb.
A mai trendek szerint minden csillog villog, ilyen átmenetes, olyan tvájlájt...

[ Szerkesztve ]

(#14) Stabi83 válasza nozs23 (#8) üzenetére


Stabi83
senior tag

Szerinted csak olcsó, gagyi plasztik létezik? Ha lehetőséged van rá tapizz meg pl egy LG G Flex-et és mond rá hogy gagyi ;)
Nekem a kedvenceim a bőr hátlapok voltak. Sokáig gondolkodtam hogy beszerzek egy bőr hátlapos P20 Pro-t de nem nagyon volt és van normális árban.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#15) HarleyCustom válasza Stabi83 (#3) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Amúgy az igaz hogy a plasztik jobban karcolódik de legalább nem törik úgy mint az üveg....”

Ebben igazad van...
nem törik“úgy”...hanem máshogy...de törik és reped is... :D

a környezetre való hatásukról meg olvasgass egy kicsit még...ha már felhoztad a témát....
(“műanyag vs üveg”)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ennek semmi köze a Xiaomihoz, mert a rendszer sem MIUI, sem pedig Poco Launcher.

Ahogy fentebb is írták, ez valami klón termék, pl. Elephone.

@PreikeStoleN: Sötét múltad egy névváltással nem tűnik el ;] . Ez már a 3. username, ment egy privát :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Stabi83 válasza HarleyCustom (#15) üzenetére


Stabi83
senior tag

Bizony a plasztikot is el lehet törni sőt repeszteni is!
Csak nem mindegy hogy milyen behatások érik el ezt. Arról nem.is beszélve hogy a plasztikok a rugalmasságukból adódóan adhatnak egy plussz védelmet a készüléknek amikor az leesik. Inkább legyen egy karcos plasztik hátlapom mint egy rörött üveg.
Az esztétikán kívül ( amíg össze nem tapizod ) semmi előnyét nem.látom az üvegnek a plasztikal szemben.

Most komolyan a környezetben való lebomlásukat hozod fel? Nem tudom hogy hol élsz de itt nálunk nem dobják a szemetes mellé a használt telefonokat ;) Ha mégis akkor hidd el nem a hátlap anyaga miatt fog kihalni a nádiposzáta vagy a tengeri teknős.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#18) #16820480 válasza nozs23 (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, az a Sony-féle nekem is nagyon bejött, sajnálom, hogy a mostani telefonjaik nem olyanok már.

(#19) HarleyCustom válasza Stabi83 (#17) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az első bekezdésedet elfogadom.persze kinek mi....

A második....
Te hoztad fel a témát.
Ráadásul nem kel elbagatelizálni a dolgot,mert pont amiatt van ez a nagy környezetszennyezés,mert egyesek úgy nyilatkoznak,mint most Te.:

“...hidd el nem a hátlap anyaga miatt fog kihalni a nádiposzáta vagy a tengeri teknős....”

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20) HarleyCustom válasza Graphics (#16) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Milyen sötét múlt,Te... :D
A tiéd akkor még sötétebb :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#21) Stabi83 válasza HarleyCustom (#19) üzenetére


Stabi83
senior tag

Nem elbagatelizálom a dolgot hanem arra céloztam hogy egy készüléket ha csak eldobsz akkor nem a hátlap anyaga lessz a döntő, van benne rengeteg sokkal veszélsesebb anyag pl az akku, ha viszont szakszerűen kezelik az e-hulladékot akkor a plasztikot is újra lehet hasznosítani ( legalábbis nagyon sok fajtát, sőt elbomló plasztikok is léteznek már ).
Ha a nagy környezetvédelemnél tartunk az apple kábeleit egyenesen csapásnak lehetne tekinteni, de lehet hog az is segítene ha nem ilyen rövid ciklusra terveznék a telefonokat és szajkóznák az emberekbe hogy évente vegyenek újat mert ez olyan forradalmi hogy ha egy éves telefonod van az már kurva ciki.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#22) Kokzor válasza Stabi83 (#21) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Na nehogy elinduljon még egy Környezetvédés 2.0 , emberkiírtós topic, mint múltkor. :DDD Preike szereti a témát. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Stabi83 válasza Kokzor (#22) üzenetére


Stabi83
senior tag

Szerintem is jobb ezt elengedni ;)

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#24) sfefe válasza Stabi83 (#14) üzenetére


sfefe
őstag

igy van, szintén nem szeressem az üveghátlapos telókat.... Azert lehet jo minosegu műanyagot is csinalni meghat igen lehetne bőr hátlap is. Megha az uvegre teszel tokot az is műanyag tehat akkor.....

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#25) HarleyCustom válasza Kokzor (#22) üzenetére


HarleyCustom
veterán

;]
:D
Érzékeny téma...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#26) Kokzor válasza HarleyCustom (#25) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Jobb, ha nem durvul el. :)

A témához:
Amúgy arra kiváncsi leszek, hogy milyen lesz ennek a telefonnak a kijelzőjének a minősége. Mert a Honor View 20 is lyukasztott IPS kijelzős és volt rajta kis fényszivárgás.

[ Szerkesztve ]

(#27) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Redmiben, középkategóriában elfogadnám. :K
Kár, hogy Elephone. :((( :DDD

Samsung Galaxy A54

(#28) Kokzor válasza Viktor0610 (#27) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Aztán lehet 1 hét múlva kiderül, hogy a Redmi is ugyanilyen lesz. :D

(#29) Stabi83 válasza Viktor0610 (#27) üzenetére


Stabi83
senior tag

Terveznek egy készüléket aztán eladják 5 néven, max más szoftvert tesznek rá.
Ez nem egy új jelenség pláne a kis kínai gyártóknál.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#30) ates válasza jFox (#11) üzenetére


ates
aktív tag

Szívemből szóltál. :) Kösz.

(#31) #81524480 válasza satz18 (#10) üzenetére


#81524480
törölt tag

Az már kicsi. Legyen inkább 7,5"-os, mert azon már lehet látni az ikonokat.

;]

(#32) batai15


batai15
félisten

Nem ronda végülis ,csak totálisan értelmetlen . Sokkal jobb lenne ha szélén lenne.

(#33) Graphics válasza batai15 (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meg egy Elephone... Az meg hát... Nem a kínálat csúcsa

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) batai15 válasza Graphics (#33) üzenetére


batai15
félisten

Akkor minek lett le hozva a cikk ?

(#35) Viktor0610 válasza batai15 (#34) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert minden oldal Redmiként hozta le először, aztán jött a frissítés. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.