Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pakriksz


pakriksz
őstag

Szerencsétlenek...
végül is két hét volt mire sikerült összerendelnem az előfizetésemet a tvgo regisztárcióval, majd mindössze 2 hónap alatt megoldották hogy ne csak 4:3 arányban összenyomva tolja a képet a 16:9-es TV-re az APP-juk, bár most is van egykét adó ahol a képernyő közepén kis kockában van a gép, fölötte alatta és mellette meg fekete csík...
De a képminőség még így is borzasztó, az SD-hez képest is.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#2) bolvar válasza pakriksz (#1) üzenetére


bolvar
senior tag

én inkább felhívtam őket mert a set-top-box által adott kód egyszer se akarta összekapcsolni.engem az bosszant nagyon hogy a fele adón nincs adás nekem csak randomba.Ahol világos szürke a műsör csak azt tudom nézni.Igen bosszantó tud lenni ha néha használná az ember.Egy ekkora cégtől többet várna az ember.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#3) NoMagix


NoMagix
addikt

Még egyszer sem tudtam beüzemelni, ultra gáz! :W
Azt viszont becsülöm, hogy felhívtak telefonon miután írtam nekik egy emailt!

(#4) zsigus


zsigus
őstag

WP-re nincs, a tabletem pedig (részben) gyárilag rootolva van, ezért nem használható.
PC-n (Win) működik, sz*r a képminőség (teljes képernyőn még rosszabb).

Értem, hogy olyan közönséget is meg akarnak mozgatni akit eddig nem értek el a nap minden percében, de ez így nem sokat ér... Majdhogynem a csillagok állása is számít ahhoz, hogy működjön.

[ Szerkesztve ]

(#5) nagash


nagash
senior tag

Érdekes, hogy mitől függhet...

Én a neten összerendeltem a Családi Csomaggal és a vb-t már így nézték a családiak...
Ritkán használom, de mikor letérdelt a stb akkor jól jött.

Knoblauch macht einsam.

(#6) Syl


Syl
nagyúr

>Közel húsz új csatorna jön a TV GO-ba

Éljen. És mikor jön egy normális Android kliens? Mert Z2-re azt írja, nem kompatibilis :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) Dezsike válasza Syl (#6) üzenetére


Dezsike
tag

Hasonló a helyzet nálam is - ellenben a MinDig TV appja hibátlanul működik a telefonomon. Jól jött a VB alatt, amikor úton voltam. Egyszer a Forma 1-et néztem a laptopomon a TV GO-val, bár az összerendelés sokáig tartott MT azonosítóval (analógunk van, nincs box), háromszor timeoutolt a böngésző összerendelés közben, aztán nagy nehezen sikerült, azóta működik és a képminőség is jó - bár ahol néztük 120-as net van és a gépet kábellel kötöttem a központi switchre, wi-fivel lehet rosszabb lett volna.

(#8) doc


doc
nagyúr

az otlet jo, az app hasznalhatatlan
ez igy sajnos baromi keves, aki nekiall az appal szenvedni az szerintem gyorsan falhozcsapja a telefont es inkabb letorrentezi a musorokat
es az egeszben a legszomorubb, hogy a Telekom a korabban betatesztelok altal jelzett problemakat hatalmas ivben le...

(#9) adammov


adammov
csendes tag

Nekem az első percben sikerült összekapcsolni! iPhone 5, retinás iPad minin és Note 3-an használtam eddig, és tökéletesen működik!

(#10) aizen92


aizen92
addikt

Akinek root miatt nem engedi, az szedje le az xposed keretrendszert és ott keresse meg a rootcloack modult ! :R Nekem ezzel minden rootolt eszközömön megy !

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11) Syl válasza aizen92 (#10) üzenetére


Syl
nagyúr

Nálam nincs root. A Play áruház egyszerűen azt mondja, nem kompatibilis a készülékem.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) ESP23


ESP23
senior tag

És a Comedy Central ismét kimaradt a listából.... :o
Azt is bejelenthetnék hogy a Samsung készülékek mellett, az olyan modellek is támogatva lettek mint az Xperia Z. :U

[ Szerkesztve ]

(#13) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Vodafone Smart tab II 7,azonnal működik,és pc-n is kipróbáltam,egy gép újraindítás után megy szépen,a minőség....az más kérdés,tableten élvezhető,1080p monitoron kb;mint egy 480p-s youtube videó,tehát elmegy épphogy....

Wasabi...

(#14) Cobra.


Cobra.
őstag

Nem mondom, hogy nem kínlódtam meg vele, de nekem sikerült beüzemelni. MTK6572 chipsetes, 4.2.2 Droidos telefonon megy gond nélkül (a 2. frissítés óta, az első állandóan összeomlott). Mondjuk az új csatornák helyett inkább adnák a meglévőket legalább 480p-ben, mert most max 360p, de lehet még kevesebb a felbontás, plusz még erősen tömörített is. Még a telefon 800*480-as kijelzőjén is pixeles és elmosódott a kép.

(#15) BiP


BiP
nagyúr

Olyat nem lehet, hogy csak a tv go-ra fizessek elő?
Tévén nem érdekel, ahhoz drága az elofizu, de neten néha megneznek valamit - ha ertelmes ara lenne.
De a reklámok alapján csak meglevo tv előfizetés mellett mukodik a dolog.

(#16) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nekem laposon tökéletesen működik , bár a képminőség nem tökéletes és nem volt olyan egyszerű "beüzemelni sem " , de ha kell azért csak ott van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#17) Syl válasza BiP (#15) üzenetére


Syl
nagyúr

>Olyat nem lehet, hogy csak a tv go-ra fizessek elő?

A TV GO ingyé van a kábeles tévé mellé. Külön nem működik.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18) BiP válasza Syl (#17) üzenetére


BiP
nagyúr

"A TV GO ingyé van a kábeles tévé mellé."
Ezt a részét ismerem a reklámokból.

"Külön nem működik."
Köszi. Kár. Abban reménykedtem, és erre vonatkozott a kérdésem is, hogy hátha van valami alternatív opció.
Akár előfizetés formájában.

(#19) jozefgucci1 válasza BiP (#18) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Valami ismerősnek az MT azonosítójára beregisztrálsz és akkor ingyen van . Egyszerre úgy is több készüléken lehet futtatni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20) Syl válasza BiP (#18) üzenetére


Syl
nagyúr

Ilyenről nem tudok.

(#19) jozefgucci1

Egyszerre két készülék lehet beregisztrálva.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#21) jozefgucci1 válasza Syl (#20) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én háromra emlékeztem ,de a kettő az már több :))

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22) Syl válasza jozefgucci1 (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#23) BiP válasza Syl (#20) üzenetére


BiP
nagyúr

Kár.

Tehát ha lenne ilyenem, akkor beregelném a számítógépet, meg az asszony laptopját, és akkor a mobilok már ki is lőve? Ez nem túl rugalmas.
Vagy ezt úgy kell érteni, hogy a regisztráció alatt az éppen aktív használatot értik? Tehát akár használhatom több eszközről is, bármikor (ehhez nem kell külön manuálisan beregisztrálni - értelemszerűen azon túl, hogy az aktuális app-ba beírom az azonosítót), de párhuzamosan csak 2 mehet?

(#19) jozefgucci1: Most költöztünk, sok ismerősünk még nincs, akit ismerünk már, azzal meg még nem ilyen a viszony, hogy ezt meg lehessen játszani.
Korábbi ismerőseink szerencsések, és másik szolgáltatónál vannak.

Szerk: (#22) Syl : A képen olvasható szöveg alapján a kényelmesebbik változat.

[ Szerkesztve ]

(#24) Syl válasza BiP (#23) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, azért szúrtam be a képet, mert először pontatlanul fogalmaztam.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#25) Victoryus94 válasza BiP (#18) üzenetére


Victoryus94
őstag

Telenornak van hasonló alkalmazása. A nevét nem tudom, meg hogy ott milyen adók vannak. De érdemes rákeresni, ha érdekel a téma.

(#26) Victoryus94 válasza BiP (#23) üzenetére


Victoryus94
őstag

Egyszerre két eszközről működik. De használhatod több eszközzel is. Regisztrálás pedig annyit jelent, hogy bejelentkezel rajta. Vagyis egyszerre két helyről lehetsz belépve. Ezeket cserélgetheted.

(#27) BiP válasza Victoryus94 (#26) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi. Ezt közben sikerült kisilabizálni a mellékelt screenshot alapján.

Telenor MyTV. Hallottam már róla, viszont Windows Phone-ra pont nincs :(
Ahogy nézem a telenor honlapon, kb. az ingyenes belőle, ami a MindigTV-ben is, így ha lenne másik telefonom (Android/iOS), akkor sem lennék előbbre.
A többi csomag meg fizetős, pedig nekem nem kell netcsomag hozzá.
Még azért jobban megnézem, hátha használható valahogy normálisan. Köszi a tippet.

(#28) A@ron válasza BiP (#27) üzenetére


A@ron
tag

Amit te keresel, az a Mobil TV. Vagy nem?

(#29) BiP válasza A@ron (#28) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, ilyesmit. Köszi. Kérdés, ez megy-e nem T-s SIM-mel is?!

(#30) A@ron válasza BiP (#29) üzenetére


A@ron
tag

Nem megy, alapvetően azon az alapelven megy, hogy ugyanúgy mobil adatforgalomként jön át a stream (függ a minőség a 3G/4G lefedettségtől, nekem HSPA+-on mondjuk simán jött HD-ban is az adás), csak azt az adatforgalmat, amit a stream használ, nem számolja bele a rendes adatforgalmadba, és korlátlanul tudod nézni az adott csatornákat az adott díjért. Szóval T-s kártya, az az egy dolog kell hozzá. Viszont feltöltőssel is megy.

[ Szerkesztve ]

(#31) BiP válasza A@ron (#30) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, ez kár. Gondolom nekik az nem lenne üzlet, ha valaki más kártyával szeretné ezeket nézni, adatforgalomtól függetlenül.
Gyanítom akkor Wifi is kizárt. De ezért nem fogok T-s kártyát szerezni meg cserélgetni, fizetni a sosem használt egyéb adatforgalomért, annyit nem ér a dolog. (ebben az esetben a TvGO lenne a kényelmesebb, de azt persze nagyságrendileg drágább lenne elérni most így tévéelőfizetés híján)

De mondjuk jó tudni, hogy többféle próbálkozás is van már. Kár, hogy a T ennnyire bekorlátozza a lehetőségeket.
De aki T-mobilos vagy Telekomnál van a tévéje, vagy Telenoros Androiddal/iPhone-nal, az jól járhat ezekkel.
Kár, hogy mindegyik opcióból kiesek, és bármelyiket macerás/aránytalanul drága lenne elérni.

[ Szerkesztve ]

(#32) Metyuk


Metyuk
csendes tag

Sziasztok!

Sok-sok idő után kijött a TV GO alkalmazás Sony Xperia Tablet Z2-re Nagyon boldog voltam, be is üzemeltem és működik is. Néhány héttel ezelőtt azonban kijött a Lollipop frissítés a táblagépre, de nem merem lefrissíteni, mert nem tudom, hogy a frissítés után is működni fog-e az app, vagy várhatok újabb fél évet mire rendbe hozzák. Van valakinek erre vonatkozó tapasztalata?

M

(#33) emitter


emitter
őstag

Sziasztok!

A TV GO GYIK-ban ezt olvasom:
"Az élő TV adás és a filmek lejátszásához az aktuális böngészőre az első alkalommal egy kiegészítő szoftver, a TV GO lejátszó plug-in telepítése szükséges."
Tudja valaki, honnan lehet ezt a plugint elérni?

Köszi!

(#34) vodika


vodika
tag

Üdv Mindenkinek,

Gyors kérdésme lenne ehhez a szolgáltatáshoz, hátha valaki tudja a választ vagy van személyes tapasztalata.
Van egy kábeles telekom tv csomagom és elég sokat utazom ide-oda van amikor hosszabb időre is és baromi jó lenne ha a neten keresztül olenne hozzáférésem a tv csatornákhoz. A kérdésem az hogy ha varázsolok magamnak egy magyar IP címet külföldön akkor beléphetek a regisztrált azonosítommal és nézhetem a műsorokat?
Ha jól sejtem azért szűrnek IP címre leaglább annyit hogy külföldi címről jövő kérést nem támogat a szolgáltatás...

Előre is köszi minden választ!
Üdv:
Vodika

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.