Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stratova


stratova
veterán

Szép írás, még ha nem is pozitív kicsengésű, kösz hogy megírtad. Nem tudom mikori emlék, de azért az írásnál Boldogabb Karácsonyt és egy hű Társat kívánok!

(#2) Realradical


Realradical
őstag

Sajnálom... :(
Fel a fejjel.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#3) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Jó ég!
Remélem nem töltöd egyedül az ünnepet!Kívánok neked sok szépet és jót, ha ez mostani akkor pedig lesz ez még így-se hidd el!:)Fel a fejjel!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#4) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

remélem ez csak egy elgondolás és nem a valóságod lenyomata. :(

(#5) aram01


aram01
nagyúr

érdekes :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) zakroland


zakroland
tag

Hát a hangzása nem túl karácsonyi, de azért fel a fejjel! Boldog karácsonyt

[ Szerkesztve ]

(#7) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Szomorú! Boldog Karácsonyt! Remélem nem egyedül töltöd!!!!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok.

Mint a dőltbetűs sorokból kiderül, nem rólam van szó.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Igen, a bányászat és a szalag melletti melót édesapám csak "modern rabszolgasáknak" hívja az embertelen munka miatt. Ráadásul a szalag munkáért nem is fizetnek, kirúghatnak bármikor, beléd rúghatnak, mint ha nem is ember lennél...

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Priviben kaptam a megjegyzést, hogy a részletek nem stimmelnek kronológia szerint. Mivel ide tartozik, a privi megválaszolása után itt is leírom.

Az észrevétel jogos, viszont ezzel is érzékeltetni szerettem volna barátom csapongó gondolkodását, kapkodó, elfuserált életét.
Mondanék róla többet is, de megtiltotta. Ezen szavaim is beleegyezésével "hangzanak" el.
Nem mellékesen mindenkit üdvözöl.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) moonlight115 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


moonlight115
tag

A kronológia nekem is feltűnt. Csodálkoztam is, egy pillanatig, aztán ...leesett, és ...koppant. :B Ha kicsit csapongóbb lett volna, hamarabb " koppan ". :K
De így se volt rossz ! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#12) Vakegérke válasza moonlight115 (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.