Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Valaki próbálta már? Szemeztem vele PC -n egy próba erejéig, de annyira nincs jó tapasztalatom a néhai Colin McRae / Dirt játékokon kívüli ralis programokkal.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) SityiSXT válasza KaitouP (#1) üzenetére


SityiSXT
őstag

Grafikailag elmarad tőle, a vezetési élmény viszont nekem adja, egész kellemes. A force feedbacken azért van még mit reszelni. (PS4 Slimen tolom és Thrustmaster T150 Próval, ha ez számít)

(#3) KaitouP válasza SityiSXT (#2) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi! Kontrollerrel próbáltad esetleg egy verseny erejéig? Arra lennék kíváncsi, hogy játszható -e úgy, akárcsak a GT Sport, vagy mindenképpen szükséges egy kormány.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4) D.Va


D.Va
senior tag

WRC 5-6-7 nálam első napi instant vétel volt. Erre most a WRC 8-at nem lehet megvenni csak a csicska EPIC store-ban. Steamre meg majd csak egy év múlva lesz... Vicc... Akkor meg már jön a WRC9. Ez röhej. Nem hiszem hogy lehet ilyen agyatlan egy kiadó hogy egy ilyen játékot EPIC exkluzívvá tesz... :W :W
No thanks.
Maradok a Dirt-nél akkor.

(#5) SityiSXT válasza KaitouP (#3) üzenetére


SityiSXT
őstag

Este ránézek úgy is, amúgy is muszáj... :DDD

(#6) 30z.Samu válasza D.Va (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt sose értettem. Nem mindegy melyik store-ban van a játék? Semmiből nem tart csinálni egy account-ot oda. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#7) mettek válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


mettek
addikt

Vannak steam fanok..mert akkor egx helyen van neki minden. Mondjuk én kifrjezetten rühellem a steamet a kezdetek óta, nem szimpatikus áruház.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8) KaitouP válasza SityiSXT (#5) üzenetére


KaitouP
veterán

Oké. :D :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9) laceszgamer válasza mettek (#7) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igen, ez épp elég, hogy egy helyen van minden, nem mellesleg a legfőbb gond azzal van, hogy az Epic pofátlanul fizetget le kiadókat, ha úgy lenne, hogy megjelenik itt is meg ott is, akkor a kutya sem foglalkozna velük, bár gondolom épp ezért csinálják ezt gátlástalanul mert tudják, hogy akkor senki sem foglalkozna velük.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) mettek válasza laceszgamer (#9) üzenetére


mettek
addikt

Ha már itt tartunk akkor a steamet is lehetne köpködni mert egyedüli platformként jelent meg a piacon és hatalmas jutalékot húz le a játékokról. Én amugy letojom hogy hány platformon vannak a játékaim. Szerencsére amikkel rendszeresen játszom az pont nem steames.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11) SityiSXT válasza KaitouP (#8) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ne vigyorogj, nekem ez tényleg kötelességem! ;) Sajna tegnap este meghalni sem volt időm, így nem tudtam megnézni. Ma este megteszem. Bocsi a csúszásért.

(#12) yozsee11 válasza mettek (#10) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Pontosan ugyanannyi százalékot vesz le mint a Microsoft, Sony, Apple és Google az áruházaikban megjelenő játékok/programok esetén...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#13) Tsabi84


Tsabi84
csendes tag

Komolyan még mindig azon megy a sírás egyeseknél, hogy melyik store-ba van a játék.
Én a játékot akarom élvezni, nem pedig azt nézzük hogy mi hol van és mert az a csunya Epic meglefizetett valakit, vagy mert megint csak a Steam-en elérhető. Jöttök itt állandóan ilyen meg olyan hülyeségekkel.
Ha valakinek tetszik egy játék az igenis vegye és élvezd!

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#14) D.Va válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


D.Va
senior tag

Pontosan ez az. Ráknak se kell megint egy újabb account megint egy ezredik újabb kliens. Lassan már több kliens meg account van a gépen mint játék.
Steam-et használom, hagy tudjam már ott megvenni ha eddig is mindig elérhető volt steamen.
600 ezer külön helyre kell már regisztrálni mindenhez. Nekem ebből már elegem van.
Most megint csak egy db tetves játékért megint kínlódjak, meg telepítsek újabb klienseket.
No thanks.

[ Szerkesztve ]

(#15) laceszgamer válasza mettek (#10) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egyedüliként persze, de tiltotta bárkinek, hogy megtegye ugyanezt? Nem, egyszerűen nekik jutott eszükbe először vagy épp volt bátorságuk emgtenni.

Az meg, hogy mennyit tesznek zsebre, nos ez mindenhol így volt, sőt, fizikai formában eladva még kevesebb jut a kiadóhoz, mert még bejönnek oylan apróságok mint a sokszorosítás, dobozolás, szállítás, a kisker haszna.... Máris több elmegy mint a Steam átlag 30%-a, amivel amúgy sem volt senkinek sem baja, míg az Epic, a háta mögött a Tencenttel neki nem állt pattogni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) Vebber


Vebber
tag

A switch változattal mi lett?

(#17) laceszgamer válasza Vebber (#16) üzenetére


laceszgamer
addikt

[link]

Kapható

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) SityiSXT válasza KaitouP (#8) üzenetére


SityiSXT
őstag

Mentem egy kicsit gamepaddel is végre. Érződik, hogy kormányra lett ez kitalálva igazából, de nem reménytelen kikapcsolt segítségekkel se, csak nagyon oda kell figyelni. Bekapcsolt segítségekkel se lesz azért könnyű dolgunk, de ha elfogadod, hogy ez nem árkád játék, akkor rendben lesz.

(#19) Vebber válasza laceszgamer (#17) üzenetére


Vebber
tag

Nem kapható.

(#20) KaitouP válasza SityiSXT (#18) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm! :R Akkor teszek vele egy próbát. :)

Szerk.: Korábbi hozzászólásodva reagálva, semmi gond, mindenkinek meg van a maga dolga, én köszönöm ismételten hogy ránéztél. :K

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21) laceszgamer válasza Vebber (#19) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ja oks, sorry, nem néztem be a boltokba, hogy oktober van kiírva. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22) SityiSXT válasza KaitouP (#20) üzenetére


SityiSXT
őstag

A bővebb értékelésemet egy másik oldalon már olvashatod is, ha érdekel.

(#23) KaitouP válasza SityiSXT (#22) üzenetére


KaitouP
veterán

Érdekel, dobj egy linket privátban. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.