Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valahogy sosem tudott lekötni ez a játék. Sem az első, sem a második része. Pedig a recept nekem nagyon is tetszik :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) FrozeN` válasza Sirandrish (#1) üzenetére


FrozeN`
tag

Nálam pont ellenkezőleg, nem az én műfajom, ennek ellenére eszméletlenül bejött a TL2.
Aztán hogy ennek tényleg van-e konzolon célközönsége... háát, nem tudom. :DDD :N

(#3) Sirandrish válasza FrozeN` (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

D3nak volt...akkor ennek is kellene lennie :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Bazsi1987 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én meg vettem switchre, nekem diablo 1000-1500 óraja után jól esik másik arpg el tolni 😁

(#5) Bazsi1987 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én meg vettem switchre, nekem diablo 1000-1500 óraja után jól esik másik arpg-vel tolni 😁

[ Szerkesztve ]

(#6) Sirandrish válasza Bazsi1987 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-n nekem is van benne pár ezer óra...már a D3ban, ez mégsem kötött le :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) szupermacs válasza Sirandrish (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

D3-at 3 platformra is megvásároltam és mai napig tolom. A TL1-et is megvettem konzolra, a TL2-t PC-re és most jöhet boxra is. Én vagyok az ARPG-k célközönsége. :D

(#8) Sirandrish válasza szupermacs (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát úgy fest hogy tényleg :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Depression


Depression
veterán

Én csak az egyet vettem meg, szép volt nagyon, de nekem unalomba fulladt. A 2-t már kihagytam. De joystickkal, hát nem is tudom...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) reelc válasza Depression (#9) üzenetére


reelc
veterán

Az első nekem ingyenes osztogatásból lett meg. Akkor végigvittem a sztorit. Volt benne ami tetszett, de semmi extra.
A másodikat a megjelenése után jópár évvel játszottam. Nem jött be. A dologhoz hozzátartozik, hogy akkor már más tetszett (Diablo 3, Grim Dawn), és valahogy nem tudott megfogni.
Tudom sokaknak tetszett, éppen ezért jó hír, hogy ezt is megkapták a konzolosok a Titan Quest után (ami pár éve nagyon tetszett).

(#11) janeszgol válasza reelc (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Jo a Torchlight jatekok, de ilyen Grim Dawnhoz, Victor Vranhoz, Dio3-hoz, TQ-hoz stb nem erhet fel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) reelc válasza janeszgol (#11) üzenetére


reelc
veterán

Én ezzel tisztában vagyok, de nem a PC-s verzióról van szó, hanem az újonnan kijött konzolos változatokról.
Konzolon kisebb a választék, ráadásul több játék jóval később jött ki, mint PC-re, így másképp oszlottak el a megjelenések is.
Ha már Grim Dawn, nem lehet tudni mikor, de lesz X-Box One portja. Más konzolra nem lesz.

(#13) szupermacs válasza janeszgol (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem azokhoz akar felérni, hanem továbbvinni a Diablo 2 örökségét a mechanikából ami tökéletesen sikerült neki. Árban is látszik, hogy nem versenyezni akart az általad felsorolt címekkel.

(#14) Edge


Edge
veterán

jött egy update és kiderült utána hogy a stat pontok amiket eddig azt hittem a focusba tolok az igazából a vitality volt... :W :DDD rosszul volt a kiírás... :C

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15) Sirandrish válasza Edge (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tünt fel hogy mágus létedre olyan vagy mint egy tank? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Edge válasza Sirandrish (#15) üzenetére


Edge
veterán

hát fura volt, de ilyen bakit bakker :D mindegy mégcsak 24-es a kari nem volt vészes, jobb mintha str-re tettem volna önhibámon kívül :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#17) Sirandrish válasza Edge (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó, mondjuk ha már elírták, akkor igazán kioszthattad volna amúgy újra, nemde? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Edge válasza Sirandrish (#17) üzenetére


Edge
veterán

mi? itt olyat nem lehet :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19) Sirandrish válasza Edge (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt értem, de a patchel együtt mondjuk resetelhették volna :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) szupermacs válasza Edge (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Nincs respec poti? A PC verzióban van.

(#21) Edge válasza szupermacs (#20) üzenetére


Edge
veterán

Az csak mod, nem? Nincs amúgy sajna, de skillrespec jobban kéne. Ez a része a gaménak idegesítően fapados.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#22) szupermacs válasza Edge (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem játszottam modokkal, nekem PC-n van pár potim is. Valahogy itt is biztos be lehet szerezni.

Szerk.: Meg is van!

[ Szerkesztve ]

(#23) Edge válasza szupermacs (#22) üzenetére


Edge
veterán

Akkor remélem lesz később a gaméban...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#24) szupermacs válasza Edge (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

Biztos van, nem tudom honnan lehet beszerezni. De már első végigjátszásnál is esik. Csak nem tudom honnan. :F

(#25) Edge


Edge
veterán

félretettem pár napja, sajnos nagyon unalmassá válik egy idő után, túl hamar.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#26) szupermacs válasza Edge (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezt én is észrevettem, valahogy nem olyan, mint pár évvel korábban a PC-s megjelenéskor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.