Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum

1St

(#2) Luck Dragon

Már most sajnálom előre szegény kis állatott, Mondatodban érzem a kereszteshadjárat elsöprő hangulatát. Persze értem a miértjét, sok szerencsét ahhoz hogy soha ne lássátok egymást. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Most jön az, hogy tényleg kap egy kis áramot, amire ott helyben összeszarja magát alaposan. :D

(#4) Kolondrum válasza Fred23 (#3) üzenetére

Régebben másik autónál az autón tette, ennél mellé szrk...

Luck Dragon! Alapvetően 10Kv-osat akaram, lovakhoz, de az nem szerencsés a motortérben, könnyen áthuz testre. Egyébként a 230 is szóba jött, de van macsak is. Nincs pardon, egy villanás alatt olyan kárt okoz, hogy hónapokig nem heveri ki a p.tárca.

[ Szerkesztve ]

(#5) Zsiráfapu


Zsiráfapu
csendes tag

Az ABS kocka alatti WC illatosító mire szolgál?

Not trying, is lost by default.

(#6) Kolondrum válasza Zsiráfapu (#5) üzenetére

Nyest ellen, még nem jött meg a cucc addig bent volt és bent is maradt. Jó hallás jó szaglás, sokak szerint kint tartja. Ártani nem árt.

(#7) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Nem kell hozzá cuki nyest. Szerencsére beszorult a kis g*nyó, így “viszonylag” kevés kárt csinált...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#8) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Mondanám hogy macska kell, de én sem tartanék városban mert túl sokat vasaltak már ki.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) nullpoint


nullpoint
senior tag

Azt nem értem hogy mi a k. anyját élvez ez a rohadék nyest az autó szétbarmolásában?

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#10) Luck Dragon válasza nullpoint (#9) üzenetére

Amikor meglátja az arcodat .—-> :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Freiherr válasza nullpoint (#9) üzenetére


Freiherr
őstag

Nekem a kamionba egy egér (?) költözött be. Az ágyon volt egy lyuk, meg éjszaka azt hallgattam, ahogy rágja a kabinszigetelést random helyeken. ;]
Annyira nem zavart, csak azon filóztam abban a 2 hétben, hogy mit eszik?

XXX

(#12) PDA_FAN válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


PDA_FAN
tag

Macska az egér ellen jó, de a nyest le se szarja. Simán kinyír egy kisebb, kevésbé harcias macskát.
Egyedül a kutya, amitől tart, emiatt ajánlják, hogy ahol nyest jár, ott vagy legyen kutya, vagy 1-2 hetente legyen elszórva friss kutyaszőr.

(#13) PDA_FAN válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


PDA_FAN
tag

A nyest imádja megrágni egyes autófajták szigetelését. Ugyanez okból megy fel padlásokra is, és a hőszigetelésbe bevackolja magát. Vagy csak felmegy rohangálni és összerágni mindent, szórakozásból.

(#14) Kolondrum válasza PDA_FAN (#12) üzenetére

Bocsi hogy bele szólok. Egy rakás térfigyelő kamerám van. A nyest és a róka együtt úgy elvannak pl egy légtérben, mintha barátok lennének. A macska kerüli a nyester. Hátrál, de a nyest sem megy oda hozzá.

Luck Dragon! És ha be nem jut, ugrál a tetőn. Jön megy még ki nem megyek lezavarni. ;) Fáról ugrik át rá.

[ Szerkesztve ]

(#15) #90088192 válasza Kolondrum (#14) üzenetére


#90088192
törölt tag

Érdekes probléma, ki kell találni mit szeret a piszok, azzal kell etetni, persze adalekolva. Vagy tacsi, az nem ijed meg a nyest tol, vagy jó foxy. SZVSZ.
Persze a legjobb a taxi, nincs hova beköltözni :C

(#16) Luck Dragon válasza #90088192 (#15) üzenetére

Törpe tacsi ! Ezzel egyetértek , mindet is el akar kapni. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Kolondrum válasza #90088192 (#15) üzenetére

Imádok vezetni, motorozok is. :))
Tojást szereti, ehhez kötődik, hogy majd leszokik az autóra mászásról is.

(#18) #90088192 válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


#90088192
törölt tag

2 db van itthon, a nyulak, kenguruk és emuk azóta rettegnek :)

Igaz csak a nyúl potenciális vacsora, de abból meg annyi van, hogy ezrek jönnek a temetésére :DDD

(#19) #90088192 válasza Kolondrum (#17) üzenetére


#90088192
törölt tag

Remelem segitettem, igaz azt irtad mar probaltad, azt nem tudom, hogyan.

Azt kivanom mindenkinek, hogy ugy unja meg a vezetest mint en :K

Amikor kenyszer, es csak mesz es mesz, de sehova nem jutsz vele, na az igen csak unalmassa teszi az egeszet :DDD

(#20) Luck Dragon válasza #90088192 (#19) üzenetére

Nem hogy egy tacsit vittél volna magaddal , nem lett volna olyan unalmas . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.