Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Nem is figyeltem az évek alatt ezt a gyártót, hogy ennyire "felnőtt". Anno ha megláttam egy kolink márkájú tápot egy gépben, már vágtam is ki belőle a kuka irányába. Nem kevés gép döglött meg anno a P4 éra idejében a gyagyi kolink tápok miatt.

Csodálkozom, hogy fel tudtak fejlődni erre a szintre. Igaz, még most sem jutna eszembe ilyet venni, mert nálam a táp a Seasonic, BQ, és az FSP. De jó látni, hogy egy nevenincs márka 10+ év alatt eljutott idáig. :C

Szerk: Egyik árfigyelő oldalon, arról ír a vásárló, hogy elszált a gépe a 850W-os model alatt :D

[ Szerkesztve ]

(#2) vottokar


vottokar
senior tag

A doboz és matrica "mindegy". Az lenne a lényeg, hogy kitől és melyik fajta belsőt "vettek". Sajna nincsen nagy bizadalmam...

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#3) klopisemis


klopisemis
csendes tag

Én megszavaztam nekik egy kis bizalmat, és párom netezős gépébe vettem egfy Core 400-at, már második éve hibátlanul megy. Nekem meg egy szétbontott bányászgépből van egy 1200-as Continuum, egyelőre "lekopogom" semmi dráma, pedig a harmadik konfig van alatta... Nem rosszak ezek...

Az öröm érzése halványan megcsillanó aranyszem a bánat folyójának fenekén.

(#4) GreatL


GreatL
őstag

A nagyok tudják az új nVidiás okosságot átalakító nélkül?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Tápot szerintem csak olyantól érdemes venni, aki maga gyártja a belsőt is. Na a Kolink nem ez a kategória.

(#6) XuChi válasza MeszesKPT (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Azért a Be Quiet, és Phanteks tápok sem rosszak. FPS és Seasonic belsővel :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.