Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Samus


Samus
addikt

X3100, Intel T2390 (1.86GHz, 533 FSB, 1 MB cache, 2 mag), 1 GB RAM, Win 7 Ultimate 32bit.

Ami biztos jól fut: Return to Castle Wolfenstein, Medal of Honor: Allied Assault, Spearhead, Breaktrough, Call of Duty, Call of Duty 2, Half-Life Source, HL2, EP1, EP2 (kicsit több RAM-ot elviselt volna) (a Portal-t valami oknál fogva nem sikerült úgy belőni, hogy rendesen szaladjon, és szép is maradjon), GTA3, GTA: VC (néha picit megröccen, de ha áldozol a felbontás oltárán, játszható marad). Serious Sam összes része (a 2-t kicsit le kell butítani, de így is szép marad). NFS: U, U2 (ha szép, néha lassú, ha gyors, akkor nem a legszebb, én úgy csináltam, hogy az autót meghagytam szépnek, a világot meg...nem.), NFS: MW (egész jól megy, és jól is néz ki), kicsit több RAM, és az Undercover is elfut. Bad Day LA, 2 GB RAM, és a világ legjobb játéka, a Dark Messiah of Might and Magic is probléma nélkül megy (1 gigával töltés után várni kell, még swappol, néha szkript után is.)

Pár indie játék, ami nagyon bejött, és nagyon jól megy: Braid, Gish, Penumbra összes része (a 3 eléggé szaggat néha). Egyszer ennyi.

szablya: sajnos a Limbo abszolút nem játszható (pedig szívesen végigvittem volna). Oltári módon szaggat, az egyetlen mód, amikor úgy-ahogy játszható (15 fps...), ha a settings.txt-ben az utolsó két beállítást "true" módba rakod (8 bites mód, és 30Hz), és Intel Display Adapter Management progriban a Vertex módot szoftveresre kapcsolod.

Ha szereted, a Minecraft tökéletesen fut. A Doom 3 szaggat, a Far Cry játszható, a Vivisector néha szaggat, a Tomb Raider Angel of Drakness szaggat (érthetetlen), a Legend és Anniversary kiválóan mennek (800x600ban, szépen), nagyon ajánlott mindkettő. Az Underworld 5 FPS mellett fut, nem játszható (pedig ezt is végigvittem volna).

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.