Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az előreláthatóan méregdrága csúcsmodellek? :))

Háppersze! ;]

Samsung Galaxy A54

(#2) #86973952


#86973952
törölt tag

Nálam egy ideje már csak a háztartási elektronika témában jön számításba az LG. Legalábbis tartós használatra. Az előző évhez én is hozzátettem egy hűtővel. Meg amúgy is kedvelem a termékeit.

Mobil szegmensben számomra (sem) az igazi. Kiegészítők terén sem, pl. vezeték nélküli billentyűzet.

(#3) Tutu7030 válasza #86973952 (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

Szintén. A G4 még nagy kedvencem volt, de nálam az volt az utolsó lg mobil. De tv fronton a webos rendszer, a hozzá tartozó magic távirányítóval, szvsz kiütéssel győzött a többi ellen. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) hajbel


hajbel
addikt

Válaszul az LG még rosszabb telefonokat fog gyártani, herélt featureökkel, alig olcsóbban, mint a samsung.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#5) kbyte1024 válasza Tutu7030 (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 èn is a tv-je mellett szavaztam :K de telos fronton nagyon le van maradva....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) OPiiPO válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


OPiiPO
addikt

pontosan.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az lesz a szép, ha megint eljátszák azt, hogy bemutatnak egy csúcs mobilt, és
1: ide nem hozzák el
2: elhozzák, a buta verziót...
3: azt is háromnegyedéves késéssel
4: a bemutatott csúcsmodell áráért!

Ezek után kit érdekel a TV??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) forgonati


forgonati
őstag

G3 volt tőlük az utolsó. G4-et még akartam, de elriasztott a sok bootloop nyűg. Azóta meg nem tudnak érdekelni.

Keelah Se'lai!

(#9) hajbel válasza forgonati (#8) üzenetére


hajbel
addikt

Szvsz a G2 volt az utolsó értékelhető telefonjuk, talán még a G4.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#10) Viktor0610 válasza OPiiPO (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Térjünk majd vissza erre egy év múlva.
Van egy tippem, kinek lesz igaza. ;]

Samsung Galaxy A54

(#11) #86973952 válasza Tutu7030 (#3) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, az jó cucc.

Én novemberben vettem TV -t. A kínálatot elnézve nálam a végén egy LG és egy Sony cucc volt versenyben. Végül az utóbbi lett. A hálóban viszont nekem is LG van.

Szerk.:
Amúgy G4 volt nálam is az egyetlen mobil, ami megmaradt. Mondjuk az alaplap és a kijelző is cserés volt rajta. A többi telefon vagy tablet rövidebb/hosszabb idő után távozott a zsebemből és az életemből is.

[ Szerkesztve ]

(#12) SkyLine3000 válasza hajbel (#9) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Szvsz az utolsó értékelhető a G4 volt, amit végül nem vettem a sok bootloop hiba miatt. Így maradok még sokáig a G3 mellett. G2-t a fix akksi és a bővíthetetlenség miatt nem vettem anno. A G3 viszont hibátlan és szebb is és minden tud. Évek óta teszi a dolgát, ahogy kell.

(#13) Matt1988


Matt1988
csendes tag

Sziasztok nekem egy LG V30-om van ès nagyon szeretem. Az akkumulátor lehetne egy kicsit nagyobb de vèlemènyem szerint egy megbízható masszív telefon. Ezt azzal is alá tudom támasztani hogy 4 nappal ezelőtt a munkahelyemen valahogy kiejtettem a zsebemből ès egy 2 tonnás Bobcat átment rajta...😰😰
A kijelző üveg ugyan össze-vissza repedt de most is arról kommentelek! Csak èr vmit az a katonai minősítès.
Sajnos azóta is a sírógörcs kerülget!

(#14) lolal


lolal
senior tag

Az utolsó LG-m még egy Optimus 4X HD volt. Nem volt rossz, a maga idejében. Szerintem a kisebb Koreai gyártótól az utolsó élvezhető mobil a G3 volt. Onnan folyamatosan mentek lefelé. Vagy biztonsági játékot játszottak, vagy olyat akartak megvalósítani ami erejükön felül volt. ( Pl moduláris telefon) . A mobil piacon már sajnos egyáltalán nem meghatározóak, inkább csak egyik kis szürke résztvevőnek nevezném őket. Azt már kétlem, hogy feltudnának törni. Szerintem nem kellene erőltetniük már ezt a telefonos részleget. Veszteséget termel folyamatosan, ráadásul innovációt sem látunk tőlük, amellett, hogy népszerűtlenek. :K

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#15) kenwood3


kenwood3
őstag

Huh, mit kap itt a szegeny lg :DDD
En meg csak toluk vagyok hajlando telot venni, es maximalosan elegedett vagyok. Gt 540, 2x , Nexus 4, Optimus G, G4 es a napokban vettem 1 G7-et. Tv-t is toluk veszek csak, a tavalyi bf-en vettem 1 b7v-t , ami 1 szinten lg lcd-t valtott :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#16) Šolaire


Šolaire
veterán

Nexus 5x telóm szállt el. Kár nagyon szerettem. Sose értettem,hogy több szérián keresztül miért gyártottak olyan telókat amik egy idő után bootloop hibát produkáltak.

“Praise The Sun” \[T]/

(#17) Tutu7030 válasza kenwood3 (#15) üzenetére


Tutu7030
veterán

A 2x remek teló volt lett, amint lecseréltem rajta a gyári sw-t és kapott egy dupla akksit. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18) Viktor0610 válasza kenwood3 (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

TV-ben, monitorban jók. Nekem most lett LG TV-m. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#19) OPiiPO válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


OPiiPO
addikt

annyira nem fontos hogy vitatkozzak rajta, csak megjegyeztem hogy a piaci trendeknek tökéletesen megfelel amit az LG csinál - majd kiderül mekkora sikerrel

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#20) ates


ates
aktív tag

"A mobileladásoknak a G.... és a V....... adhat új lendületet." Ezt halljuk most már jó néhány éve.

(#21) Viktor0610 válasza ates (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem azt mondják, hogy fognak is új lendületet kapni, csak feltételes a mód... ;]

Samsung Galaxy A54

(#22) mirci18 válasza kenwood3 (#15) üzenetére


mirci18
addikt

Egészségedre.
G4 el bezárólag az összes telefon bootloop-os volt.
Nekem G5 volt annó kétszer lett bootloopos.
Maradjunk annyiban hogy telefont az Lg nem tud gyártani.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#23) janeszgol


janeszgol
félisten

Én tőlük vettem monitort, háztartási gépet és TVt is vennék tőlük, telefont viszont már soha.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) OPiiPO válasza mirci18 (#22) üzenetére


OPiiPO
addikt

G5 mikori fejlesztés is? ;]
Azért mert volt egy egyszer egy hibás széria, még nem lehet a jövőbe mutató következtetést levonni. A minőségirányításnak pont ez a feladata, abban pedig jó az LG.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#25) Šolaire válasza OPiiPO (#24) üzenetére


Šolaire
veterán

Sajnos nem egy hibás szériája volt. Pl 5x. Ezért nem is értem mert egyébként nagyon jó telefonokat raktak le az asztalra.

“Praise The Sun” \[T]/

(#26) OPiiPO válasza OPiiPO (#24) üzenetére


OPiiPO
addikt

helyesbítés: több is volt.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#27) mirci18 válasza OPiiPO (#24) üzenetére


mirci18
addikt

A G5 a G4 és a G3 is Bootloop érintett.
De emellett volt egy halom bajom vele:

-A kijelzőt icipicit elengedte a ragasztást így a hangerő gombok nem mindíg működnek
-Akkumulátor hiba merülés.
-Töltési hiba.
-Megbolondul a telefon random időközönként és úgy érzi mintha ki be húzgálnám belőle a töltőt.
-A kijelző beég.
-A gps gyakorlatilag nem működik normálisan.
-Egy bootloop de gyakorlatban kettőször volt úgy a szervízben hogy teljesen kicseréltek a telefonban mindent..
-Plusz ha felveszem max hangerőre a telefont telefonálás közben berecseg a fülemnél levő mikrofon pedig ki sincs hangosítva.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#28) Viktor0610 válasza mirci18 (#27) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A G3 is? :o
Ezt nem is tudtam.

Samsung Galaxy A54

(#29) HarleyCustom válasza OPiiPO (#24) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Sajnos még a nexus 5x is bootlop-os.
3db-on vagyok túl.
Rossz széria...végig.:D;]
Annyira jó az LG MEO-ja...:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#30) Šolaire válasza HarleyCustom (#29) üzenetére


Šolaire
veterán

Kameráját nagyon szerettem. Mikor elszált azonnal tudtam hogy annyi. :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#31) Chaser válasza mirci18 (#27) üzenetére


Chaser
titán

az én sz@ros 50e-s xiaomimnak ezekből egy baja sincs, de mondok jobbat, más baja sincs ( : nem csúcs hw meg kijelző, de sztem az emberek 90%-ának megfelel, de ugye van aki szeret copni' ;] - erről jut eszembe a drága, de legalább sz@r :) -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) samu74


samu74
addikt

Az LG meg a Sony is csak erölködik a mobil divízióval...

-----------

(#33) #86973952 válasza OPiiPO (#24) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az a baj, hogy az LG konkrétan kivégezte a G szériát azzal, hogy hosszú éveken és több modellen keresztül ordas nagy problémákkal küszködött zászlóshajóival. A bootloop problémák ennek csak töredéke, ahogy feljebb említették. Ami egyébként önmagában is gáz...

Hiába csináltak egyébként baromi jó telefonokat, ha elég nagy százalékban a mindennapi stabil működésre alkalmatlanok voltak. Így a vásárlók között elég rossz a márka megítélése ebben a szegmensben. Laikus felhasználóknál is, nem csak a szakmában.

Innen elég nehéz lesz visszamászni. Főleg, hogy bőven van alternatíva. Nekem egyik nagy kedvencem volt az LG, mára ez elég rendesen megfakult.

Az sem segített, hogy a Váci úti szervize elég normális és rugalmas volt. Legalábbis nekem jók a tapasztalataim. Pl. G Pad II 10 collal kapcsolatban is. Nem csak telefonok terén.

[ Szerkesztve ]

(#34) janeszgol


janeszgol
félisten

Picit megkopott az emlék, ahogy olvasgatok. A Bootloop előtt a lila képernyő volt a mumus (L széria teljes brigádja), illetve az igaz, hogy a G2 az LG eddigi legjobb készüléke, csak ott meg a KitKat rom volt vacak.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) mjani1172 válasza OPiiPO (#24) üzenetére


mjani1172
addikt

Ugye ez irónia?
Amit lehet elrontanak nemcsak a termék gyenge az értékesítés és a marketing is ócska.

[ Szerkesztve ]

(#36) Ádám16


Ádám16
addikt

Pedig a G4-nél még azt hittem, hogy felfelé fog ak ívelni. Aztán jöttek elő az alaplaphibák, a gagyi G5, majd a tavalyi SoC-cal a G6, így a G7 már kb nem is érdekelt, pedig jó kis telefon lett tesztek alapján.

(#37) joey04


joey04
titán

Nem értem minek erőltetik a mobilos ágat, ha presztízsértéke 0, hiszen az emberek nincsenek jó véleménnyel az LG telefonokról, és még veszteséges is...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) mjani1172 válasza joey04 (#37) üzenetére


mjani1172
addikt

Azért eröltetik mert üzlet.
A gond ott van, hogy vannak a felhasználói igények, van kereslet-kínálat, ár-érték arány,és mondjuk a minőség.Van még több minden, pl marketing is, de csak a lényeget írtam.
Ezeket a dolgokat nem jól mérik fel, a többiekhez képest sem. Lehet hogy csak a cégen belül van 3 hülye aki ezért felelős, nem tudom, de vicces, hogy hátrafelé lépkednek.Azóta is gyártják a sok félresikerült dolgot, selejt alkatrészt.
A G4 ami ha működött nagyon jó és szép volt, jó fotókat készített, az utódja a G5 lett ami még több
hibát produkált, ócska volt ócskának is tünt, és fotóban sem hozta az előd szinvonalát.
Sőt azóta egyik sem. Mit gondoltak? Ezt megírtam akkor (vissza lehet keresni) nekem ugrottak sokan, van aki még ide is írt. :-)
Nekem lett igazam, a piac beárazta az LG-t.

[ Szerkesztve ]

(#39) NandorHUN válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az ára az LG telefonoknak teljesen rendben van, sőt ár-értékben mindig a legjobbak voltak.
Nekem most is LG telefonom van, tavalyi flagship és pont ár-értéke miatt vettem.

Azért nem veszik az emberek a telefonjaikat, mert zero marketing van LG telefonok mögött. No meg Samsung után jönnek piacra rendszerint.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40) SkyLine3000 válasza Viktor0610 (#28) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem most van a 2. G3-am (2/16 -> 3/32), plusz asszonynak is az van (3/32). Egyiknek sem volt soha, semmi baja!

(#34) janeszgol: G2-nek két nagy hibája volt: beépített akksi, nem volt bővíthető. Ezért anno nálam kiesett, pedig azt akartam én is. Plusz nekem a G3 sokkal jobban tetszik külsőre is.
Mivel nem volt, nem tudom, milyen a G2, de én a G3-al maradéktalanul elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#41) OPiiPO válasza mjani1172 (#38) üzenetére


OPiiPO
addikt

Nem hiszem hogy a kardjukba dőlnek mert te már nem veszel LG, csak azért mert a múltban volt pár ballépésük (mindegyik gyártónak volt, nem tudsz mutatni 100% hibátlant).

@Chaser: tényleg mákom volt G3,G4,V10-ből kettő is volt, egyiknek sem volt semmi baja tökéletesen tették a dolgukat (mint ahogy a V20,V30,G6)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#42) Chaser válasza OPiiPO (#41) üzenetére


Chaser
titán

Nekem nem volt lg-m, de premium szegmensben hibazni az nagy baki, neked makod volt, ahogy olvashattad sokaknak meg nem, az 50e-s telefonom korberohogi ezeket egy telefonos szinten meg egyebkent is fiatal gyartotol

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) janeszgol válasza SkyLine3000 (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

A G3 is jó volt, csak méltatlanul lett háttérbe szorítva.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) Zé.


Zé.
tag

Ha meglenne az a lendület, ami a G2-nél volt, ... pl. a következő fantázia Trailer:
[link] :Y
Ehelyett megint kukacoskodnak az aksival, a nochal, a kamerával, pedig a többi
kínálat nagyon jó, az FM-rádió, 3,5 jack, a HI - FI zenei repertoár! :)
Ha az előzetes infók igazak, az egyik legérdekesebb részlet, hogy nem látszik
rajta a beszédhangszóró. Ehelyett egy új megoldást vezethet be az LG, ami a
kijelző rezegtetésével generálja a hangot. [link]
,,Ezt leszámítva eléggé csalódást keltő a dizájn, hiszen az LG G7 ThinQ is
szinte pont ugyanígy nézett ki. Ráadásul nem is sok értelme van eltüntetni a
beszédhangszórót, ha ugyanakkora marad a notch. Más gyártók már túlléptek az
ilyen szenzorszigeten, 2019-ben már a kisebb, csepp alakú megoldások és a
lyukas kijelzők fognak hódítani."

"Földiekkel játszó Égi tünemény, Istenségnek látszó Csalfa, vak Remény!..."
...Hittem szép szavadnak: Mégis megcsalál."

Csokonai Vitéz Mihály: A REMÉNYHEZ

(#46) Polarstar válasza GuyFawkes (#45) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Érdekes, mert ez a rezgetős izé megoldás már nem is mai találmány!

Miért hívjuk újnak nem tudom. Pedig már mobilban is van 5 éves. Nem lehet, hogy azért új, mert itthon ilyen mobil nagyon nincs még rendesen forgalomban?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#47) NandorHUN válasza Zé. (#44) üzenetére


NandorHUN
addikt

" eléggé csalódást keltő a dizájn, hiszen az LG G7 ThinQ is szinte pont ugyanígy nézett ki"

Az megvan, hogy 2018-ban már minden telefon ugyanúgy nézett ki? :D
V40, G7, Huawei, Sumu telefonok mind erre a minimal design-ra mennek rá. Max annyi a különbség, hogy van e nocs.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#48) Tengri


Tengri
senior tag

Végigolvasva a kommenteket, a negatív hozzászólások egy részének soha nem volt LG telefonja (akinek nem inge...). Fika dobálásban viszont a rutinját tudja érvényesíteni (akinek nem inge...). Most is egy LG G4 ről írok (az hogy lehet hát mind bootloopos!!!) Az Lg-nek a telefonjai nem rosszak hiszen az audiofillek nek az egyik legjobb választás! Egy V40-ben levő DAC tényleg nagyon jó hangzást biztosít. A supportjukkal sincs (szubjektív vélemény) semmi bajom. Amibe bele lehet kötni az a marketing osztály. Az brutálisan rossz. Ezzel vitatkozni sajnos nem lehet. Én nem örülnék ha befejeznék a mobil szegmenst inkább javítani kellene nekik a marketing részleget.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#49) kenwood3 válasza Tengri (#48) üzenetére


kenwood3
őstag

Manapsag mar ez a meno, mindenki beall a sorba a fikatengerbe. En pl kinai csodafonokat nem vennek semmi penzert, de nem fogok minden topikot teleszemeltelni azzal, hogy en most jol meg mondom a velemenyem a huaweirol meg a saomi, ill tarsairol. En pl nem is tudom milyen telot vennek ha nem lenne az lg ...

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#50) Zé. válasza Tengri (#48) üzenetére


Zé.
tag

Nekem fontos az FM-rádió.Van még olyan gyártó, amelyik a flagship modelljébe
beépíti? Én úgy tudom, hogy a Samu ,,csak" a középkategóriásába van.
Minden gyártónak vannak balul elsült dolgai. Én pl. Sonyról váltottam
(Z3 compakt) mert garancia után bekrepált,és túl drága lett volna a javítás...
A megjelenés csúszás engem nem zavar, mert a mindenkori ,,tavalyi csúcs
modell" kisvártatva sokkal jobb vétel, mint egy középkategóriás. Amelyik
modell nem szimpatikus, azt nem veszi meg az ember ( G5 )
Manapság nem sokkal tudnak többet az új modellek, bár a V40-est tervezem..
Én stillszerűen LG 3D-s TV-n nézem kvázi térhatásban a You Tube-n a V40-es
bemutatókat.
:DD

Az LG a jövőbe mutat... :)
De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.